IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lolinek
12. čer 2013

@martas14 díky,zrovna jsem si udělala pozdější oběd.

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek no presne, uvazovala jsem stejne, radeji hned dve najednou, nez horkotezko snad jednou jedno a uz nikdy nic. desim se dalsiho horm.profilu, aby mi nerekli, ze uz jen darovany, pri dalsim ivf:(
tak drzim palce, tfuj tfuj, at nas tady za dva tejdny oblazis fotkou s dvouma // 🙂

martas14
12. čer 2013

@hhani no však právě ta psychika tam není v pohodě, proto je důležité ji trochu poladit vínkem a pak vtipně za konverzovat s Jančou a jsi vysmátá jak lečo na týden 😀 😀
hmm tak festival vinných sklípků neznám u nás tomu říkají Modré hory, nebo víno v oranžovém......ale jo je to super 😀

barakara
12. čer 2013

@lolinek supeer. Drzim palce at se krasne uchyti! 😵

janice_opice
12. čer 2013

@hhani jooo já tam ted vlezla:D myslela jsem si to 🙂 🙂 ráda tě přidávám

lolinek
12. čer 2013

Mám dotaz.Nemoužou ty embryjka ze mě vytéct.Když jsem dojela domů,měla jsem takový výtok.Sestra říkala,že mužu zašpinit po zavedení,tak se uklidniji,že je to ono.

hhani
12. čer 2013

@martas14 no to je fakt Janče to jde fakt hrozně dobře tady všechny nabudit na super vlnu 🙂 ..modré hory tam jsme spali v hotelu Kraví hora něco řikali,že je to v modrých horách nebo tak něco..

hhani
12. čer 2013

@janice_opice ..děkuju 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@hhani jak jako jitrnice je tvoje??? Takže na mě fakt zůstanou jelítka???? Takže to bude celé po tatínkovi 😀 😀 😀

hhani
12. čer 2013

@lolinek jo tak toho jsem se bála taky,že než dorazim domu tak vylezou,ale neboj ten už ted jsou přisátý jak klíštata 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@lolinek nemůžou vůbec ani vyčůrat je nemůžeš nic .....

martas14
12. čer 2013

@hhani no tak to jsi byla skoro za humny holka 😉 jo jo to jsou už modré hory, je to spojení několika dědin a tak 😀 a letos jedete kam přímo?

lolinek
12. čer 2013

@sasanka033 Já furt tvrdím,že to dostaneme s manželem jako dárek k narozkam.Manžel je má za 14dni a já na konci července kulatiny.

janice_opice
12. čer 2013

@hhani no vidíš a to já mám stažený půlky, aby se mi tam nějaké folíky udělaly a v nich vajca a pak se oplodnily a došlo až na transfer a ta jelítka mi tam zůstala🙂) ale snažim se tak nějak pozitivně myslet a tohle zapudit,ale bojim bojim, co když se mi tam nic netvoří??????

janice_opice
12. čer 2013

Moje poslední IVF prosíííímmm at to vyjde!!!!!! Všechny jitrnice, tlačenky, noky, brokolice a jelítka prosím o těhu bacily!! 😀 😀

lolinek
12. čer 2013

@hhani
@janice_opice tak to jste mě uklidnily.Díky!!!

martas14
12. čer 2013

@janice_opice ale jelítka jsou taky moc hezkýýýý 😀 a to víš, že budou po tátovi šikovní a po mamínce vtipný 😀 😀

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek jooo, to by byl super darek🙂 ja si to teda taky prala, meli jsme vyroci...ale nevyslo to:(

janice_opice
12. čer 2013

@lolinek odpočívej a dneska a zítra bych se fakt šetřila hodně, udělal si čas na sebe, dala si něco dobrýho a fakt odpočívala🙂

martas14
12. čer 2013

@janice_opice neboj folíkům se daří dobře krásně rostou a zítra udělají na mámu na UTZ kuk 😉 a pak budou dál krásně růst, až do OPU....kde je šoupnou k tátovým válečníkům a spolu vytvoří pořádný hráče, kteří to vybojují nezapomeň ...konečná bitva = vítězná válka!!!!!!!!!

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 kdy to nevyšlo? ted to nevíš, ber to furt, že máš zahnízděnýho noka v bříšku!!!Dokud nebude nějakej opačnej důkazh a ten nemáš!!

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice v dubnu ET nevyslo, kdyz jsme davali rovnou dva sourozence.

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 chááá prej tátovi válečníci 😀 😀 😀 hele tak to jsi vystihla přesně!!!!!! On je takovej Viking 😀 😀

hhani
12. čer 2013

@janice_opice vitvoří a bude jich tolik,že to ani nepobereš.....TFUJ TFUJ TFUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 tak to jo tojo ,ale ted to vyjde páč chtěl být sám!!!Jeden NOK 😉 😉

hhani
12. čer 2013

@martas14 letos trošku jinam sem http://www.apartmanynapalave.cz/kontakt my to vždy spojíme s vizovickym trnkobranim 🙂

hhani
12. čer 2013

@janice_opice vytvoří..ty jo tohle jestli budu učit svoje dítě tak potěš... 😀

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice no je fakt, ze my jsme oba pekny jajisti a sobci, takze je to mozny 😀

hhani
12. čer 2013

@martas14 tam odsud je zase @lolinek ..super jak se tady sejdeme pomalu odevšud 🙂

hhani
12. čer 2013

@janice_opice jelítko,ale hlavně at je a takovou maminu i taínka by si přál snad každý 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru