IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
25. kvě 2013

Tak to my máme jen kámošky,kámos by u nás neprošel....bohužel. ares je docela časté jméno,ale muj je jedinečnej. 😉

akdar5
25. kvě 2013

@brsh Tak to my máme jen kámošky,kámos by u nás neprošel....bohužel. ares je docela časté jméno,ale muj je jedinečnej. ;-

malinka_02
25. kvě 2013

@martas14 no doufam 🙂
@jaka17 no pro me je to 5 pokus tak si nedokazunpredstavit ze by to po tom co sem videla // nedopadlo 🤐
@renca1978 prave mam problem vubec sehnat mamatest natoz jine kvalitni, a tenhke maji kde?
@lucavka na clewrblue mi to prijde strasne brzo ..
@brsh 🙂 Venku ne, je strasne hnusne ale cumime na tv 😉

zimka
25. kvě 2013

@jaka17 to je divný, protože u nás zas dělají hodně kolem toho nedbat na negativní test, nevím, jestli to říkali kvůli mě na motivaci, ale sestřička povídala - stává se to a zrovna dneska se to stalo, že pani přijela s negativním testem a z krve byla těhotná. Tak nevím.

renca1978
25. kvě 2013

@malinka_02 Ja ho kupovala v Kutny Hore, kdyz jsme byly na vylete, ale mely by je mit i jinde............je to takova fialova krabicka s vyfocenou tehuli.........staly do 40 Kc, a byly taky balene po 2 ks.

lucavka
25. kvě 2013

@malinka_02 nevím jestli to není zrovna ten testík co prodávají v drogeriích DM. Ale holky co sem četla s nějakými od nich testily.

renca1978
25. kvě 2013
renca1978
25. kvě 2013

@malinka_02 http://www.lekarnapraha4.cz/index.php?page=kontakt
prodejna na Hajich, u Alberta, tam je maj....................mrkni na to..........

janice_opice
25. kvě 2013

@zimka jojo takovych pripadu znam dost.moč nic a krev jo.

malinka_02
25. kvě 2013

@renca1978 no ja ho chtela ted 😀 Ale moc dekuju 😀

coralin
25. kvě 2013

@malinka_02 Ahoj, no a jak to s tebou vypadá, chvíli jsem tu nebyla, tak nic nevím....

coralin
25. kvě 2013

@zimka to se může stát🙂

coralin
25. kvě 2013

@brsh Cane corso má moje kamarádka, Gase, je skvělej🙂

lenkafel
25. kvě 2013

@lucavka no 9.5. jsem byla na ketu, takže jsem 16den, v pátek jsem byla na krvi a výsledky budou v pondělí, tak uvidim, i doktor m řikal, že mám ještě vydržet....no měla jsem podobnej test jako malinka a taky jsem o nich slyšela, že jsou strašně citlivý, tak uvidím no

lenkafel
25. kvě 2013

@zimka mě sestřička taky řikala, že ty testy nesjou nějak důležitý, že mraky ženských testuje a mají bílo a pak když jsou na krev, tak se to ukáže

zimka
25. kvě 2013

Já se právě divím, že někoho už ani nezvou na krev když má negativní test, prostě "nevyšlo vám to a hotovo."

lenkafel
25. kvě 2013

@zimka no to je právě to, já mám v papírech z caru napsáno, že 3 týdny po ketu si mám udělat test, ale co když bude test negativní, tak vysadím všechny prášky a můžu o to mimčo přijít, právě proto, že jsem měla třeba špatný test, takže to mám domluvené se svým doktorem, že jsem byla na ultrazvuku a na krvi a řikal, že ikdyby to bylo teď negativním, tak mi za týden vezme krev znova, aby to bylo 100% jasný

sasanka033
25. kvě 2013

janinafox
Aranel6
Peta2010
ahoj holky, zrovna koukam do tabulky, jak jste na tom? povedlo se?🙂 dejte zpravu!🙂

lenkafel
25. kvě 2013

ženský ty co jste měli // a nebo z předešlého těhotenství, jak jste to měli s břichem....já nemám ještě nic potvrzeného, výsledky krve budou až v pondělí, ale já mám tak velký břicho, jako jsem v prvním těhotenství měla až tak někdy kolem 16tt, máte nebo měla jste to tak některá???Nechce se mi věřit, že by to všechno bylo jen z prášků a ty prsa, to je síla, pořád nalitý a pořád bolí a k večeru je mám vždycky takový horký,a to břicho mám nafouklý, ale jako tvrdý, máte to tak taky někdo???

jaka17
25. kvě 2013

@zimka no já si myslím, že než přestanu s prášky, tak si na test z krve zajdu sama...jen pro ten pocit...i když na tom z moči nebudou//....za jak dlouho se může po neúspěšném IVF na KET, nemáte zkušenost???že bych si to střihla podruhý s janicí opicí, toje dobrá parťačka 😀
ne že bych vás ostatní neměla ráda, ale vám to přece vyjde.... 😅

kamisb
25. kvě 2013

@zimka u nás je prostě dáno za 14 dní na krev v mám případě to bude 13den, protože v sobotu odběry nedělají. A říkala určitě přijít i kdyby byl test negativní. Mám pocit, že ten cyklus IVF se prostě musí jakoby uzavřít.

kamisb
25. kvě 2013

@jaka17 do KETu myslím že můžeš jít hned příští měsíc.

jaka17
25. kvě 2013

@kamisb díky, nás si zvou za měsíc po IVF na konzultaci jak dál...tak to hned proberu...tedy pokud se nestane ještě zázrak....

zimka
25. kvě 2013

@jaka17 Nám říkali 3 měsíce.

kamisb
25. kvě 2013

@zimka - 3 měsíce je mezi dvouma cykly IVF, při KET když se nestimuluje tak se může snad hned ...ale 100 % to nevím, ale asi to má taky každý CAR jinak

kamisb
25. kvě 2013

@jaka17 - tak ještě máš čas, musíme těm prckům dát trochu času 🙂

malinka_02
25. kvě 2013

@jaka17 na ket muzes hned a naopak se rika ze je jeste v tele z ytek stimulace a ze je vetsi sance kdyz jdes na ket hned dalsi cyklus..

malinka_02
25. kvě 2013

@lenkafel ja mam bricho teda obrovsky.. Ale bohuzel se obavam ze je to hlavne z tech vsech leku a hormonu..

lucavka
26. kvě 2013

@lenkafel - já mívám z těch hormonů břicho přímo mega. Prsa sem teda začala mít až opravdu těhu.
@jaka - já měla měsíc pauzu a mohla jsem hned na KET. Bohužel jsem nenastimulovala sliznici protože se mi tam udělal nějaký krevní výron, tak teď čekám na mrchu a jdeme to zkusit hned znova.

jaka17
26. kvě 2013

@lucavka tak já doufám, že to půjde co nejdřív, neb dělám ve školství , to bych měla klid a taky jsem opravdu nahormonovaná, přibrala jsem nejen prsa a břicho 🙄 tak bych to pak v klidu vyběhala, kdyby ani to KET nevyšlo...
máte zkušenost, jak přežívají embryjka rozmražení? my máme jen jednoho sněhuláčka 😖 ...
No a pochopitelně přeju, ať se nám v červnu zadaří oběma...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru