IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
30. kvě 2013

Dobré ránko,

@hhani; @kamish budu moc držet pěstičky, aby jste to v zářijovkách pořádně rozjely a dvojčárkové testíky se pěkně barvili
@janina_opice - to bylo krásné večerní rozloučení s brsh 😵
@jaka17; @orion - holky jste mě zase nahlodaly, jestli si nedojet na tu krev taky, ale úterka bych to už mohla vydržet, pak bude stejně jasno

@jaka17- testík už máš teda parádní - to bude v krvi hcg dost a dost
@orion - taky fotím testíky hned po 10 ti minutách-prostě je to příjemný pocit vidět tu sytou čárečku 😀

kamisb
30. kvě 2013

@hhani - taky jsem ho včera vysadila tak jsem zvědavá jestli se to rozjede zatím nějak nic nepociťuji.
Já mám komzultaci v CARu příští pátek, uvidím na čem se domluvíme, ale nějaký to IUI tak asi vložíme.
Sice mám nefunkční levý vejcovod, takže o jde jen občas, ale proč to nezkusit. Jednou už se to trochu povedlo ..tak třeba ...bude to tělo teď nabuzený 🙂

je to teda stejně divný s tím, že si laborky vezmou takhle dlouho volno ... 😠

hhani
30. kvě 2013

@kamisb to mi povídej..takhle bych mohla jít už v srpnu..taky jsme mluvili o inseminaci,ale tim,že mám neprůchodné vejcovody tak to nemá žádný smysl..holt musim vydržet...
@aranel6 Děkuju,určitě budou... 😉

sasanka033
30. kvě 2013

@kamisb
@hhani
dobre rano🙂 ja si myslim, ze u apo maji jen jednu hlavni embryolozku. takze aby si tu dovolenou vybrala, tak to resi takhle...ono je to asi lepsi varianta, nez aby si vybirala v prubehu roku po tejdnech, kdy se ji bude chtit🙂 jako je to neprijemny, ale zas kdyz to clovek vi, tak s tim proste pocita.

sasanka033
30. kvě 2013

@martas14 ahoj, no prosimte, uz ted teda beru estrofem od 2DC 1-0-1 a od patku zvedam na 1-1-1 a zacinam s utrosem 2-2-2, takze tak🙂

kamisb
30. kvě 2013

@hhani - to jo když máš oba neprůchozí, tak je to blbý ☹
Ikdyž mě doktorka řekla, že zázraky se dějí. Že už zažila že jedna paní otěhotněla i tak ;) ale to musí být asi obrovské štěstí a náhoda.

no jsem zvědavá kdy budeme moci jít do dalšího pokusu ale asi v tom srpnu/září bych si tak tipla.
už jsme s manželem začali na červenec plánovat nějakou dovolenou - jsem zvědavá na čem se pak dohodneme 😀

lenkafel
30. kvě 2013

Tak holky po domluvě s doktorkou s caru mám vysadit všechny prášky ☹ umřela ve mně i ta poslední malinkatá naděje co kdyby náhodou...... a po ms se mám objednat na ultrazvuk a pak další ket

hhani
30. kvě 2013

@lenkafel tak to mě moc mrzí,ale pořád je naděje tak hlavu vzhůru...nesmíme to vzdávat..na nás taky ten uzlíček štěstí a radosti taky někde čeká a musíme se tou trnitou cestou k němu dostat..

trefulka
30. kvě 2013

@brsh Ahojky, díky za přivítání, to štěstíčko tady potřebujeme všechny, tak TFUJ TFUJ 😀

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani to je pravda, jen se to někdy hůř zvládá, než by člověk čekal ☹

hhani
30. kvě 2013

@lenkafel taky jsem si myslela,že to zvládnu líp,ale člověk si to musí prožít a pak zjistí,že to nejde tak lehce..musíme se s tim poprat..nejhorší pro mě začínýá být to,že jak vidim nějakou těhulku nebo kočárek s mimískem tak mi to vhání slzy do očí...já to všem moc ze srdce přeju jen je mi to prostě líto..je to taková ta zdravá a opravdu přející "závist"..jsem asi na hlavu.. 😒

hhani
30. kvě 2013

někomu mooooc děkuji za srdíčko,ale pošlu ho dál někomu kdo ho ted moc potřebuje 🙂

kamisb
30. kvě 2013

@hhani, @lenkafel - holky líto to je, myslím, že si musíme trošku poplakat, ono to ty hormony hezky vyplaví ☹
Já si včera psala s jednou holčinou a slzičky se rozkutálely, ale myslím že to hezky pomohlo.

Teď už musíme jen nasbírat sílu a pozitivní energii do dalšího boje 😉

orin77
30. kvě 2013

Holky, kdo to nezažije nepochopí. Taky je mi kolikrát do breku když se vidím s malou neteří, které budou 3 roky. Je taková hodná a slaďoučká a je mi to líto, že nám se stále nedaří. Ale naštěstí je tady IVF a s tím obrovská šance na úspěch. Takže už se těším až se budou všem zaoblovat bříška 🙂

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani nene je to naprosto normální, hele mě doktoři po operaci, kdy mi odstranili oba vejcovody řekli, že děti mít nikdy nebudu a v tu dobu byli obě moje sestry těhotný, celých 9měsíců jsem se jim vyhýbala, protože jsem je nemohla vidět, aniž bych u toho nebrečela.....a když mi loni praskla ta děložní stěna a top mi doktoři řekli, že mám zakázané otěhotnět, tak jsem se na ty malý prťata nemohla ani podívat.....takže buď v klidu, myslim, že jsme na to všechny stejně......já si zakazuju brečet, ale dneska jsem mluvili s doktorkou s caru a normálně jsem u toho brečela ☹

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani to srdíčko je ode mě, pro lepší náladu a čekání na září

aranel6
30. kvě 2013

@lenkafel To je mi moc líto-znám to jak je to těžké se pustit i té poslední naděje, když přece není MS. Ale síly se po MS vždycky nějak zázračně vrátí a jdeme dál a bojujeme. Budu moc držet pěsti na KET a věřím,že dvě čárky budou už příští měsíc.

hhani
30. kvě 2013

děkuju moc..🙂..chjoo máme všechny depresivní období našeho života a venku tak hnusně,že se to v člověku ještě víc umocnuje...To se vždy snažim držet abych se tam nerozbrečela...ale jak píše @orin77 IVF je naše obrovská naděje...A co ti tedy nakonec řekli jak budou postupovat dál?

orin77
30. kvě 2013

@hhani no já ještě pořádně nevím jak to dopadne, sice mi testík něco ukazuje, ale nepřipadá mi to dostatečně silné. Včera odpoledne jsem šla dát krev a zítra budu vědět výsledky. Následně mi sdělí další postup

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani mám počkat na ms a objednat se na 21den cyklu na ultrazvuk a když to bude dobrý, tak hned další ket

lenkafel
30. kvě 2013

@orin77 snad se tady všechny dočkáme zaoblených bříšek

lenkafel
30. kvě 2013

@aranel6 doufám, že se ty síly po ms vrátí, protože každý ten pokus je psychicky hodně náročný, syn to s náma taky hodně prožívá, protože miminko hodně chce, je mu sice jen 4,5roku, ale v tomhle je hodně chápavý

hhani
30. kvě 2013

@lenkafel
@orin77
koukala jsem do tabulky a nejste tam napsaný..kolik toho už tedy máte za sebou?

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani vy tady všechny píšete o nějaké tabulce a já vůbec nevim, kde jí mám hledat....
já mám za sebou 1. ivf a teď 1. ket

jaka17
30. kvě 2013

Holky, dneska je to počasí fakt hnus, nepropadejte depresi, zase se to vyjasní , fandím a držím palce moooc všem 😀 😀

aranel6
30. kvě 2013

@orin77 Pokud čárka sílí vždy ob den tak je to v pořádku a zítra ti to jen potvrdí 🙂

lenkafel
30. kvě 2013

@hhani tak já se tam dopíšu někdy večer jo, akorát teda nevim, co je ten protokol a to opu???, já jsem pořád v těch zkratkách takový neznalec, v caru na mě mluví česky a nemám od nich žádný papír,kde bych měla vysvětlivky

jaka17
30. kvě 2013

@aranel6 já jela na krev jen po velkým přemlouvání manžela, ten jak to nemá vod doktora, tak nevěří....

aranel6
30. kvě 2013

@lenkafel Protokol máš buď dlouhý nebo krátký-tedy pokud jsi nejprve dostala injekci pak čekala na MS a pak začala stimulka je to dlouhý, pokud jsi šla pro rozpis až po MS normálně proběhlé a začala stimulovat je to krátký.
A OPU je odběr vajíček .-)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru