IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
3. čer 2013

@jaka17 Jojo-zítra ráno radši zavoláme. Jestli budu muset čekat další dny tak mě asi klepne,ale tohle je prostě přírodní katastrofa a nějaký den případně budu muset přežít 🙂

jaka17
3. čer 2013

@aranel6 no, já byla taky zklamaná, chtěla jsem si nechat vzít krev, jestli HCG stoupá, ale podle testů snad taky jo..to už holt vydr... 😠

coralin
3. čer 2013

@eviku52 to je divný, že je máš ještě po tak dlouhý době a řešila jsi to s někým? taky budu držet palce a kam chodíš do caru? Mě bolelo břicho cca 14 dní po neúspěšném IVF a pak to přešlo, ale v caru to nijak zvlášť neřešili...

kamisb
3. čer 2013

@baby1984 - mě po antikoncepci hned zmizela ...ale měla jsem jí od unora a na konci dubna byla pryč...duben sem brala tu antikoncepci

coralin
3. čer 2013

@simka77spain je roztomilá, s tím dítětem to chápu, já mám teď štěně, tak taky říkám, že to je moje mimi... 🙂 ale doufám, že se mrazáček zabydlí.... čekám na ket

mispulina912
3. čer 2013

nové holčiny moc vítam........
tady na JČ pořád leje je to už hrůza ,hlavně je mi líto těch starších lidí,rodiny s dětmi a všichni kteří to prožívají, kteří se dostaly z povodní 2002 a mají to tu znovu.... je mi z toho do breku a ještě ty hormony to podporují abych řvala....

a ještě mě ten Ketík vychází na pěkný období tak snad to vyjde ,,,, tak holky at jsou pořádné dvě čárky a máme důvod k radosti , když máme v republice takové trápení......

coralin
3. čer 2013

@martas14 jéé, ty jsi hodná.. o Moravě hodně uvažuju.... 🙂 mám jí moc ráda a máme tam přátelé...
pro naše to je jako domov, jsou tam 3/4 roku, teď odjeli na dovču a zrovna nás to spláchlo.. ty lidi, kterejm to pak vezme baráky, lituju, to je opravdu hrozný. Mužík už chytil rýmičku jak se brodil včera tou ledovou vodou 🙂

simka77spain
3. čer 2013

@martas14 jj, tak to o tom mesa tese, to by ta teorie sedela ze proc se jako nehybali jak je nasli, ze proste jeste nejsou dorostlé, protoze geneticky a hormonalne jsou v porádku, tak jsem zvedavá. taky moc doufám ze se chytnou. proste MUSÍ. 🙂

simka77spain
3. čer 2013

@coralin a to kdyz je mrazacek po rozmrazeni treba nejaké odumrou? nebo tam mae stejnou sanci jako kdyby nebyly zmrzlé? co to je ten KET? ja se vubec nevyznám v tech vasich zkratkách 😀 promiñte holky.

janice_opice
3. čer 2013

Tak vysledky z genetiky nikde a mrcha na spadnuti ☹ to vypada teda az na zari ....... a to jsem si rikala jak krasne to vychazi,ze konec skolniho roku a prazdnin je vic v poho a nebudu se tolik rozcilovat s tim pubertakem a jeho skolou. 😀 ach jo :'(

sasanka033
3. čer 2013

@simka77spain ahoj, maji trochu horsi sance, ale zalezi, jakou techniku zamrazeni car pouziva a taky jak silna a rozvinuta embrya jsou. v jakej stadiu je zamrazovali. KET = kryoembryotransfer, takze transfer zamrazeneho embrya.

jaka17
3. čer 2013

@simka77spain KET je kryo embryo transfer, tedy ET- embryo transfer zmražených embryí.ty se po rozmražení nemusí vzpamatovat, ale jinak je výsledek srovnatelný s normálním ET, tedy pokud vím...
@janice_opice třeba to ještě přijde, nemůžeš někam zavolat a pohonit to??? já mám zkušenost, že když člověk se zajímá a v dobrém se připomene ,leckdy to pomůže... 😵

sasanka033
3. čer 2013

@janice_opice zlato nebooooj, na spadnuti este neni ze to tady! takze nadeje umira posledni🙂 a na tu genetiku se nejak da zavolat, nebo zjistit kdy to bude?

sasanka033
3. čer 2013

@coralin ahoj, promin, ja vubec nestiham...:(

janice_opice
3. čer 2013

@jaka17
@sasanka033 no ještě to z Genetiky do CAR neposlali - dneska sestřičky slíbily manželovi, že tam zkusí zavolat a že až to bude tak mu cinknou....Já doufám, že ta mrcha ještě chvilku vydrží....

sasanka033
3. čer 2013

@janice_opice treba je to otazka jednoho prostouchnuti po telefonu, vis co....tak se treba jeste jednou zkuste sestrickam pripomenout za dva dny a udelat nakou scenku, ze se hroutis🙂 to vis ze jo, mrcha vydrzi!!!

janice_opice
3. čer 2013

@sasanka033 🙂))))))))) 😀 😀 hele to nebude hraný já se fakt hroutím 😀 😀 😀 😀 jo to je jasný, ve středu voláme znova:D

coralin
3. čer 2013

@simka77spain ty máš teprve první IVF? Ket je kryo emryo transfer. Rozmrazej mrazáčka a dají ti ho🙂 větší šance je u IVF, ale spousta ketů také vyšla🙂

coralin
3. čer 2013

@sasanka033 v poho.., hodně práce??

janice_opice
3. čer 2013

A ještě ke všemu mám Léky na poště v Karlíně :(((((( Myslíte že tam do rána přežije???? Jedná se o Gonal

hhani
3. čer 2013

@janice_opice ...no Jani tak na to bych se moc nespoléhala ☹

janice_opice
3. čer 2013

@hhani no akorát ted neudělám nic.((( stálo mě to dost peněz tak doufám, že to tam tu jednu noc přežije ☹

hhani
3. čer 2013

@janice_opice v nejhoršim si je necháš poslat znova,stihla by jsi to?

simka77spain
3. čer 2013

@coralin jo jo, první IVF. a vlastne jediné, protoze jsme byli na TESE, takze manzel uz vice spermijek mít asi nebude, a taky tam mu nasli jen na jednu dávku, pokus. Já se budu modlit, at ti mrazácci vyjdou taky, teda v prvé rade at vyjde ta IVF, ale teda i ti mrazácci. to by bylo opravdu krásné, protoze vic nadeji uz by jsme nemeli.

janice_opice
3. čer 2013

@hhani no mně se jedná spíš o to, jelsti vydrží tu jednu noc ještě bez lednice........ráno se pro ně pokusím jet - poslala mi je holčina ze Slovenska tak by to bylo komplikace pro obě......

trefulka
3. čer 2013

@janice_opice Tomu říkám pech :/ Tys ten gonal platila?

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka no jasně prověřené holčině........tak snad tomu ta jedna noc bez lednice nic neudělá

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka jen tak na čestný slovo ti to nikdo dneska nepošle - psala mi holčina, že takhle naletěla a zahučela za 3,5 tisíce

trefulka
3. čer 2013

@janice_opice Tak venku žádný hic není, tak to nebude takový malér ;)

trefulka
3. čer 2013

@janice_opice taky to mohla poslat na dobírku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru