IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
28. čer 2013

@tygrisek09 no jasně!!! tak hodně štěstí!!

jaka17
28. čer 2013

@janice_opice No proč to zamlklo, litovaly mě a to mi nedělá dobře, nechci si to připomínat....bylo to přesně týden...
@go no do Iscare a řešily jsme , proč si to mimčo v 8 tt rozmyslelo..takže teď čekám na KET v srpnu...

go
28. čer 2013

@jaka17 ja mela to sanme jako ty. 😒 Delali ti rozbor, aby vedeli presne proc?

jaka17
28. čer 2013

@tygrisek09 ahoj, držím palce

janice_opice
28. čer 2013

@jaka17 hmmm tak to chápu taky nemám ráda když mě někdo lituje, pak je to pro mě horší:(

petulak1988
28. čer 2013

@go to jsem holky rada lezet me nebavi...utru prach luxovat nebudu ale dam prat pradlo a tak.. 🙂 a vecer na prochajdu

kamisb
28. čer 2013

@petulak1988 - hlavně se ani nikam nenatahovat, takže jestli máš prádelní šňůry někde vejš, tak ať to pověsí manžel.
Mě doktorka říkala, denně aspon na hodinu na procházku, odpočívat, ale ne jen ležet. Ale taky uvidíš jak Ti bude - někdy mi bylo dobře a někdy docela blbě ..jako bolest břicha, že jsem raději spala.

Ale u mě to nevyšlo, tak by to spíš chtělo rady od holek kde to klaplo ...

přeji hodně štěstí aby jsi patřila mezi ty šťastné 🙂

kamisb
28. čer 2013

@go - tak na rozbor by se muselo něco donést do laboratoře, pokud je SP tak asi není z čeho rozbor dělat si myslím. Alespoň mě žádnou krev nebo něco nebrali. Na kotrolu jdeš vlastně až když skončí MS a pak se asi nic zjistit nedá.
taky jsem měla SP kolem 8-9tt. Ale my byli pomalejší od začátku, takže chvíli to vypadalo blbě, chvíli na to že se vše probralo, sice později, ale nakonec stejně nic no :(

petulak1988
28. čer 2013

@kamisb moc ti dekuji...no mam vysoko na balkone ale povesim to na susak v obyvaku...to je nizko...ja dnes byla ve skole pro vysvedceni dodelavam dalkove maturitu a tak jsem chvilku byla na vzduchu vezl me tam pritel autem pak jsem si sla pro pecivo...no a ted lezim protoze me boli vajecniky☹

jaka17
28. čer 2013

@go ne, žádné rozbory, dr řekla, že mám potratit radši spontánně, což se povedlo a snad to bude v pořádku, že kyretáž je na delší zotavení ..A jak to probíhalo u tebe?? 😔
@kamis musíme věřit, že to příště bojovník všechno dá...

kamisb
28. čer 2013

@petulak1988 - ono to je normální, že jsi unavená, a tělo bolí...teď zase ty vaječníky musí chvíli fungovat sice jinak, ale chvíli bude trvat než se zase zmenší. Takže to k tomu prostě patří.
Já teda odmítla tahat i koš s prádlem 🙂 ale manžel asistoval hezky ;) přinesl k pračce a pak i odnesl a pověsil.

kamisb
28. čer 2013

@jaka17 - jj já tomu věřím, přeci to jen tak nevzdám 🙂 doktor mě kdysi nezachránil jen tak pro nic ;) ..hold to jen bude asi chvíli dýl trvat než jsem si myslela.

Ale v srpnu jdeme do toho, takže já tu taky budu ;) sice teda ET bude až v září ...ale to už uteče

go
28. čer 2013

@kamisb ja mela zamlkle tehu cca 9-10tt. Na zacatku vse vypadalo krasne, srdecni akce zacala byt videt a pak najednou zastaveni vyvoje. Nevedela jsem to, az pri kontrole, nekrvacela jsem, nic. Pak jsem sla na cisteni a u odebraneho embryjka byl delan rozbor, jeden chromozom navic☹

petulak1988
28. čer 2013

@kamisb jj tak to asi tak take udelam...jj jsem unavena takze ted lezim u telky ale pak se tesim na prochajdu.. 🙂

jaka17
28. čer 2013

@go No, já si taky myslím, že tam byla nějaká vada, tak to samo odešlo, což je lepší , než se trápit a přijít o to později....Srdíčko bylo a pak na utz v 8 tt najednou nic...
@kamisb tak to se těším, budeme se podporovat,
@martas-- no jak vidíš, budeš to tu mít na dýl, děvče...přeci nás v tom nenecháš...
@janice - ty to tu rozjedeš a my se v srpnu svezem...

kamisb
28. čer 2013

@go - no tak to jo a bylo to poprvé? jestli by třeba nestálo zato udělat ten rozbor embryí?
Mě ho teď doktorka v gennetu nabídla ...ale asi to necháme případně až na 3IVF ...no uvidíme ještě máme čas si to rozmyslet.

Tyhle situace jsem vždycky hrozně smutný ☹

kamisb
28. čer 2013

@petulak1988 - no hlavně si tím člověk provětrá hlavu - je to fajn, pak se svalí na postel a spí a ono to pak líp utíká 🙂

go
28. čer 2013

@kamisb bylo to poprve a PGD si ted nechavame delat vzdy, i kdyz mozna ted po minimalce ne. Jeste nevim 🙂

petulak1988
28. čer 2013

@kamisb no to mas pravdu 🙂 pujdu se najist..utrit ten prach pockam na priele az prijde z prace a pujdu na malou prochajdu a pak nase na gaucik

kamisb
28. čer 2013

@go - tak to je dobře

martas14
28. čer 2013

@janice_opice tak jak se cítí takhle po obědě naše novopečená těhulína? Doufám, že jsi tam Vikošum hodila něco dobrého pod zoubek, určitě to budou pořádní hlaďoši.....
@jaka17...jo jo bude to na dýl, na tebe si holka taky počkám......akorát teda nevím jak já vydržím až do té zimy, to je tak dlouhá doba 😖 srpen je za chvíli to máš fajn...

janice_opice
28. čer 2013

@martas14 cece jeste jsme neobvedvali pac byla vydatna snidane.ted akorat vyrazime na nakup a na chatu.ale boli me bricho jako kdyby mela prijit MS.tak ti holka nevim.

martas14
28. čer 2013

@janice_opice jedete jen na víkend, nebo to máte na týdenní dovolenku? Jinak super, že vrt se povedl a máte vodu, ale žádné tanečky kolem studny na oslavu vítězství, nezapomeň že se musíš šetřit.....
špatné myšlenky si vyhoď z hlavinky holka, moc dobře víš, že bolesti břicha jsou přitom vždycky takové podobné na MS...takže to je určitě hledání a žduchání o nejlepší flek na devět měsíců 😉

tygrisek09
28. čer 2013

@janice_opice s tou bolestí to mám podobně

jaka17
28. čer 2013

@martas14 no prostě se odsud asi nehnem, protože zas budeme fandit tobě,holka..
Časově je to s tebou hrúza 😝 😝 no ale ono to uteče jak voda, Janice nás bude zásobovat zprávama o dětičkách a na tý mateřský se taky člověk nenudí, takže tě tu máme jako čekatelku za chvilku zas...
Hele a co ty testerky..už dlouho jsem neviděla// a mám absťák...

orin77
28. čer 2013

Holky moje teď jste mě vyděsily s tím zamlklým těhotenstvím ☹

janice_opice
28. čer 2013

@martas14 jedeme jenom na vikend Viking senior jde v pondeli do prace a ja musim nakoupit veci na tabor ak narozkam.ted jsme se stavovali na nakupu tak jsem vdechla 2 nanuky a zapijim to birellem limetka a malina to se poto.... 😀

janice_opice
28. čer 2013

@tygrisek09 no je to holt reakce tela na ty hormony neboj to je urco zavrtavani.

martas14
28. čer 2013

@jaka17 no kéž by to uteklo ☹ já bych se tak chtěla vzbudit a aby byl leden, všechny holky tady s tebou a Jančou v čele jste byly s véééélkýma bandaskama a abyste spolu se všema těma prťatama mi držely palce, abych se k vám připojila 😅

martas14
28. čer 2013

@janice_opice nooo hezký, pěkně je rozmazluješ už od malička 😉 tak si pěkně užijte víkendek na chatě zasloužíš si to ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru