IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
1. črc 2013

@go Ahoj , teprve jsem to dočetla, no já jsem si nechala zavést na poprvé jen jedno, vzhledem k věku...takže mi jeden bojovník zůstal...hádky snad na ty nejmenší mimísky neúčinkují, doufám...to až později, když jsou ve vývoji - od toho 5tt..
@orin no můj muž si taky myslel, že už je to jasný a všude to vykecal...ale nakonec je to fuk, snad se zadaří v srpnu.. hlavně věř, že je to ok...
@janice hezky si užívej, myslím, že to žít normálně je hlavně o té pohodě..ale to se lehce řekne..
@pavlina1976 no většinou v carech tvrdí, že pokud je embroušků málo, dávají je dříve, že se jim u mamči líp daří...no ale PK do 5 dne zase zvyšuje šanci na opravdu už vyvinuté blastocysty--já tomu taky nerozumím..musíme jim věřit...

jaka17
1. črc 2013

@hhani no už se na tebe zase těším, taky se půjdu natáhnout k bazénu
@go je to možný, jsem bohužel celý dny v Praze a zahrádku si užívám po večerech...
@lucavka taky pořád doufám, že to není konečný verdikt...

coralin
1. črc 2013

@visnu To mě mrzí...věřila jsem, že Ti to klapne.. víš já si nejsem jistá, nejdřív jsem byla přesvědčená o tom, že s tím skončím a že už to nebudu zkoušet, že to tak má třeba být a máme být s mužem jen sami.... a teď jsem uvažovala nad tím, jestli nezkusit třeba na podzim minimálu, ale teď potřebuju ten metypred vysadit. Nejen, že po něm vypadám děsně, ale občas mám i pocit, že mi zatemňuje mozek.... cítím, že si potřebuju odpočinout od těch prášků.. no a pak uvidíme, i když dneska v caru říkali, že je lepší navázat, když to tělo má v sobě ještě hormony a léky než si dávat pauzu.... moc jsem tomuhle roku věřila, cítila jsem vnitřně, že to vyjde a těšila jsem se............no a ono zase nic.......

coralin
1. črc 2013

@petulak1988 každý to má nastavený jinak a někdo má tu cestu kratší a někdo holt dlouho a trnitou.... ☹

coralin
1. črc 2013

@janice_opice tak nějak se snažím, díky Jani, ale jsem ráda, že tu máme tu malou psí slečinku a alespoň ta mi zvedne náladu.. a manžel je mou velkou oporou ..uvidíme. třeba se rozhodnu na podzim pro minimálku.. ale teď potřebuju pauzu...

jaka17
1. črc 2013

@coralin škoda, škoda, tak se zotavuj a ať už si vybereš cokoli, tak hodně zdaru..s pejskem se vždycky líp snáší všechny trable...

coralin
1. črc 2013

@jaka17 moc díky.. to vypadalo.. bylo to úplně jiný než při jakýmkoliv jiným pokusu.. chjo...

go
1. črc 2013

@coralin mrzi me to, nevim co vzdy napsat, take mam za sebou uz dost pokusu a nic. Ted mam poprve minimalku a opravdu ji mohu jen a jen doporucit. Moc drzim pesti a bojuj pokud to jen trochu pujde a bude sila 🙂 Hodne stesti 🙂

coralin
1. črc 2013

@go moc děkuju.. no a jak se cítíš a jak to problíhalo? byla jsi jen na klostíku nebo na něčem jiném?? Ty chodíš do Brna do caru, že? Do kterého? třeba časem, změním postoj, máme ještě čas, ale teď jsme z toho metypredu už hrozně unavená a cítím, že si to tělo potřebuje oddychnout. Drržím palce

go
1. črc 2013

@coralin jezdime do Reprofitu v Brne. Mela jsem Clostik a 2 injekce menopuru, jednu Elonvu a pak Ovittrel. Snasela jsem to mnohem lepe nez vsechny klasicke IVF predtim a vajicek jsem mela stejne, tak to ted jen lituji , ze jsem nemela radeji vzdy minimalku. Je o pulku levnejsi a mnohem setrnejsi k telu.🙂. Delas dobre, ze chces telo vycistit a trochu si dat pauzu, nabrat nove sily do boje 🙂

malinka_02
1. črc 2013

@orin77 hele a chodis casto na wc?? Ja ted furt!! Az mam strach jestli nemam zanet mocaku 😠 Ja jdu na kontrolu ted 4.7. a pak az za 3 tydny na NT a pak uz se asi bude chodit po mesici to se zblaznim!!

janice_opice
1. črc 2013

@coralin určitě to fakt schvaluju, určo to nevzdáš to bys nebyla ty, ale chce to dát hlavě i tělu odpočinek!!! Já to budu mít taky tak pookud to nevyjde....před tím posledním pokusem si pořádně odpočinu. Na konci červce letíme na \krétu a pak do |stockholmu tak to bude odpočinek!!🙂 🙂

janice_opice
1. črc 2013

@malinka_02 já si pamatuju, že jsem chodila do konce prvního trimstru furt čůrat...a pak zase poslední dva měsíce jak mě tlačil na močák ten obřík🙂)))

visnu
1. črc 2013

@coralin myslím, že je dobré si chvíli odpočinout. A až budeš cítit, že přišla ta pravá chvíle, hupsnete na to. Já to mám teď složité v tom, že se stěhujeme, musím si najít novou práci a nevím, jak se bude novému zaměstnavateli líbit,, když půjdu ve zkušební době do IVF.. Možná budu muset počkat déle, nebo holt přijdu o práci a budeme živořit, páč z jednoho platu se nám bude žít těžko. Uvidíme. Každopádně změním CAR, chci buď do Heliosu, nebo do Reprofitu v Brně.

janice_opice
1. črc 2013

@go vidíš asi taky zkusím minimálku než se pustíme do toho posle IVF...dobrý nápad mě to nikdy nikdo nenabídnul!!je fakt, že při IVF jsem měla vždy hodně vajec.....až ted naposled ne a to mi doktorka vyšla právě vstříc a počítala mi to jako minimálku je suprová

tygrisek09
1. črc 2013

@malinka_02 Jj, časté chození na wc je obvyklé a normální. Ano, kontroly v 2. trimestru jsou po měsíci.

janice_opice
1. črc 2013

Holky tak jsem to dneska spočítala a dneska večer si dobnu jubilejní 40cátou injekci za tenhle pokus:DDDD 😀

tygrisek09
1. črc 2013

@janice_opice tak jí nezapomeň řádně zapít a oslavit 😉

janice_opice
1. črc 2013

@tygrisek09 jasný mám tu ananasovej džuss a zeleninovej salát!!! 😀

pidisek
1. črc 2013

Takže dnes bolesti témeř zádný....5.den po ....zato jsem sezrala kilo hrášku....a hned na to zmrzlinu...

janice_opice
1. črc 2013

@jaka17 já jsem tak ráda, že do toho v srpnu jdeš znovu....... mně dneska vyděily holky jinde a kámoška s Pregnylovou čárkou na testu ..tak jsem o tom furt přemýšlela a nakonec jsem ten prenyl otestila a furt tam je....ale už to vypadá, že malinko🙂 takže až bude test silně pozitivní tak vím, že to není pregnyl

janice_opice
1. črc 2013

@pidisek ty už jsi jak já já taky ztláskám co můžu 😀

pidisek
1. črc 2013

@janice_opice no aspon kdyby to bylo kvůli prckům.....ale on je to ted ten utroš.....:-/

janice_opice
1. črc 2013

@pidisek já utrouš nemám, ale rozhodně to jsou hormony a rozežranost....za chvilku si jdu udělat salát:D

go
1. črc 2013

@pidisek ja take stale zeru, omlouvam se, ale slusneji se to nazvat neda. 😉 Hormony , hruza, to budu vypadat 😒 🙂

go
1. črc 2013

@janice_opice ty alespon zdrve, pekne salatek, ale ja same veci, ktere normalne nejim 😉

pidisek
1. črc 2013

@go no neva kdyz to vyjde je to jedno - ja naštěstí z 53 kil muzu nabírat a hlavne je mi to jedno i kdybych měla kvůli mimískovi tunu.... 🙂 🙂 a kdyz ne, tak začnu běhat a hotovo.....Amen.....

janice_opice
1. črc 2013

@go hááááá já měla dneska smaženej květák s tatarou a dvě kinder vajíčka 😀 😀 😀 jsem tlustá jako prase a toto?? 😀 😀 já na sladký normálně nejsem,ale vždycky po OPU mám na sladký děsnou chut...takže ten salát je k véče,abych nebyla takový prase 😀 😀

go
1. črc 2013

@pidisek to mam skoro stejne jako ty, ale ja se necitim, kdyz priberu, prave jsem zvykla behet a neco delat. Tohle odpocivani bez sportu vzdy nesu blbe, ale presne, co bych pro mimi neudelala 🙂

go
1. črc 2013

@janice_opice me manzel zasobuje z okolnich restauraci, tak si vyberu vzdy nejakou prasarnicku. Nestaci se divit 🙂 . Ted po prochazce jel jen pro polevku, vecer me to musi stacit. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru