IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
4. črc 2013

@pavlina1976 ja mám chvíli pocit ze mrcha ale i dole jakoby.... Pak zase nic....ale teprve 8 den no tak nic nevím.....

tygrisek09
4. črc 2013

@pavlina1976 jasně, jdeš na to dobře, musíš se mimískům líbit 🙂

pidisek
4. črc 2013

Ted me začalo jakoby skrývat dole ale podle me moc dole...achjooooooooo me fakt vodvezte do Bohnic....

pidisek
4. črc 2013

Tam mělo být škrábat

pavlina1976
4. črc 2013

@pidisek hele já myslím, že je to dobře 🙂 , takový jako trnutí občas....

pidisek
4. črc 2013

@pavlina1976 ja nevím jak to pojmenovat... Ale asi je to i u ms....jako bodání chvíli a pak klid....

pavlina1976
4. črc 2013

@pidisek tak to je může být to zahnizďování, fakt to prostě takhle na začátku nepoznáš, rozdíl mezi bolesti na ms a zahnizďování je totožný, teda aspoň u mě 😀 . Bude to dobrý moc ti držím palce!!!!! Nám všem!!!!! 😀

go
4. črc 2013

Krasny vecer, devcata, jak se vsem dari?🙂Ja byla cely den v trapu, kadernice, kava s kamaradkou, napup s manzelem a pak decinka cerveneho v nasi hospudce.Ted jsem silene urvana a navic mam vycitky, jak zapomenu vzdy , ze nema nic zvedet. Velkeho melouna, tasku s nakupem a manzel nadava co blbnu 😒

go
4. črc 2013

@coralin ja se budu snazit testit az 10 den, ale ja to nevydrzim, znam se 😉 Dnes jsem to trochu prehnala, cele odpoledne venku a ted me je pekne blbe ☹ Jak se dari Tobe a co planujes na prodlouzeny vikend? 🙂

pidisek
4. črc 2013

@go cauky... Ja jeste dva dny Vary... Břicho furt boli a občas bodá ale nějak moc dole ☹ žáha pálí ale to je místním jídlem, ja nejsem zvyklá jist po hospodách....co ty?

martas14
4. črc 2013

@jaka17 tak pěkný leháro holka .......no a s tím dočtením to teda bude záhul, ale neboj sotva se stačíš dokousat k poslední stránce, tak zjistíš, že je srpen a ty už jsi zase v procesu 😉

martas14
4. črc 2013

@pidisek juuuu Travoltu, no ten byl v telce k sežrání doufám, že sis aspoň šáhla a vyfotila......byla by to pěkná zakládací fotka, do miminkovského albumu a k tomu nápis můj nultý měsíc 😉 😉

biolage
4. črc 2013

Et z 19.6 dopadlo. Jsem tehule 🙂

martas14
4. črc 2013

@pavlina1976 ahoj Pavli, jasný nerozčiluj se hold bába už je trochu mimo, nechápu, kde se to pak v člověku zlomí, že někdo na důchod tak hrozně zatrpkne a místo aby byl babička od Němcovky, tak se z ní stane sígr ve výslužbě 😀 😀 Musíš kočíčákovy domluvit, že toulat se nevyplácí, protože tak dobře jak u tebe se jinde mít nebude 😅 a co to je za papírovku?
A ty že nebudeš testovat, nebo že to vydržíš až do 19náctého? No tak to tě chci holka vidět 😀 ale klidně si na ty dvojky počkej oni se neztratí 😉

martas14
4. črc 2013

@biolage tak to je krása, mooooc tiše gratuluji 😉

martas14
4. črc 2013

@janice_opice ahoj moja, tak nanuk se nepovedl, to je škoda...já chtěla k Vikingům ještě sestřičku příští rok 😖 no nic, takže jeden Viking odpustí, ale bude z něj hold Xena bojovnice....abys to doma neměla moc překlukováno 😉
já ti tu mrchu táááááák nepřeji holka, že to snad musí vyjít 😉 chápu, že se člověk radši připravuje na horší zprávu dopředu, než se utěšovat ....ale já zas zastávám názor, že na smutek je času dost, tak proč si kazit přítomnost 😉

martas14
4. črc 2013

@coralin ty brdo, ty NK buňky jsou teda potvory 😠 to je fakt nezkutečné, že něco takového může vůbec fungovat, že se tělo brání proti embryjku, takto se má bránit proti jiným nemocem a potvorám, ale né proti takovému pidižvíkovi...No to je teda hnus tolikero léků a žádné které by neměly nějaké negativní následky, to mě fakt mrzí holka.....ale vy to vybojujete a nějak přečúrate 😉
No tak to sis užila hody se vším všudy, to musela být velká paráda 😉
Já přemýšlím, že bych se zítra i s malou natlačila tátovi do auta a vzal by nás sebou 😅 jinak jak mám teď tu náladu přímo na mrsknutí, tak když jsem sama doma tak je to ještě dobré, horší jak mě někdo krkne nějakýma řečma, to jsem pak protivec protivnej, i si pak řeknu, že to bylo zbytečně moc, ale fakt tato depka je teď nějaká neovladatelná potvora jedna 😅

pidisek
5. črc 2013

@martas14 sahla vyfotila mluvila s nim 🙂)))

pidisek
5. črc 2013

Ted jsem našla ze ms by měla přijít 14 dni po opu, pokud to nevyjde....a to je pro me dnes......

absti
5. črc 2013

@coralin
Ahoj taky jsem měla nebo asi ještě mám problém s Nk bunkama. Nemela jsem je nějak extrémně vysoké , ale po druhé návštěvě imunologie v praze v karline jsem se objednala na imunologie v Plzni a pak se mi Ivf podařilo. Imunolozka která je fakt TOP v ČR mi nasadila spíše vitaminy a to denne 6 tablet bangaminu, B komplex, zinek + selen , listovku a se stimulaci prednison ( dobře ho snáším). Ten prednison a všechny tyto léky na imunitu neni dobře brát dlouhodobe protože jejich účinek klesá. Nejlepší je to se stimulaci protože do Embryotrasferu se ti udělá v tele hladina která začne bojovat s Nk buňkami a emryjka si nic v tvém tele nevšímá a muže hnizdit. Kvůli potratu se tyto léky berou do 16tt.

absti
5. črc 2013

@pidisek to co píšeš ohledně voleni břicha a bodani mám tez a mrcha nepřišla. Jsem v 6 tt. Držím palce tfuj tfuj tfuj 😉

pidisek
5. črc 2013

@absti děkuju za povzbuzení 😀 😀

tygrisek09
5. črc 2013

Dobré ráno, děvčata, jak se dnes máte? Jak jste se vyspala? Já vzhůru mezi 5-6 kvůli mlíčku malému s bolestí hlavy, kříže a ledvin. 🙂

tygrisek09
5. črc 2013

@pidisek a jak je to při KETu, nevíš?

absti
5. črc 2013

@pidisek
pozitivní myšlení je důležité 😉 😉 😉 😉 😉
Podle gynekoložky z Gennetu bolesti na mrchu a dloubání způsobuje roztahování dělohy.. takže držím palce, aby to fakt mrcha nebyla a hezky se ti roztahovala děloha 😉

pidisek
5. črc 2013

@tygrisek09 u ketu nevím holka ale asi ode dne transferu jakoby byl opu asi....:-/

pidisek
5. črc 2013

@absti stejně mi přijde divný ze by se děloha roztahovala tak brzy...... ☹

janice_opice
5. črc 2013

Ahoj holky vsem preju krasne rano.Tak dneska je tomu memu šedtibuňkovemu embryu 12 let to je des jak to leti. A jak se mste?

go
5. črc 2013

@pidisek Dobre ranko, vcera jsem nejak vytuhla. Byla jsem silene unavena, myslela jsem na Tebe, take jsem toho nachodila 😉 . Uzivej Vary a hlavne s rozumem, opatruj se. 😉 Ja jsem jak vymenena, nalady silene, stale jen zvysuji hlas na manzela a jsem pekny nervak. Doufam, ze az vysadim prasky, vratim se do normalu 🙂 . Paleni zahy je jasna znamka tehu 🙂 . Mam strach, ze z toho meho rozcilovani a hadani se na to bojovnik vykaslal ☹

go
5. črc 2013

@biolage krasna zprava, dekujeme. Vic takovych zprav. Velka gratulace, opatruj se 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru