IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
1. čer 2013

@orin77 Také se připojuji ke gratulacím. 🙂

martas14
1. čer 2013

@coralin no ono to možná v těch tabletách bude lepší, že je to silnější, sice nic moc na organismus, ale zas je asi jistota, že doroste 😖 Já chodím do Brna na Obi, měla jsem dojít na UTZ mezi devátým až jednáctým dnem, takže jsem šla přesně uprostřed....no nevím jestli se to dá ještě tak dohnat, nebo jak to s tím je....můj pořád věří, že to tam ve středu bude, ale já už jsem teda spíš pesimista ☹
jinak u nás zas tak hnusně není, ráno svítilo sluníčko a teploučko, po obědě se zatáhlo sprchlo a teď už zase tak hodinu sluníčko a super, ale protože je malá nemocná, tak stejně nemůže ven, no otrava ☹

martas14
1. čer 2013

@sasanka033 já fakt nevím, nikde jsem to nestudovala, jen cosi takového říkala posledně doktorka na gyndě, když se mi dívala, že mám tu sliznici nízkou, no já si říkala, že mi třeba něco píchnou ještě na přidání, když neroste, ale jen zvýšili dávku a to o jednu náplast, přitom jsem jinde četla, že si holky lepí třeba i čtyři naráz?? tak to nechápu jaký je v tom vlastně systém

meyryen
1. čer 2013

Holky, cítily jste po ET něco? Já po prvním ET úplně cítila, jak se tam embryjko roztahuje, zavrtává a prostě jsem věděla, že tam je. Teď při druhém ET jsem to cítila jen v den ET a v noci a potom už nic....mám pocit, že to embryjko asi vzdalo ☹

brsh
1. čer 2013

@meyryen ja necitila vubec nic a ve st jsem si delala test, abych.mohla vse vysadit a sup. Byl tam... 😉 takze bud v klidu a nenervuj se. My z jednoho jedinyho vajicka mame u me fazolku 🙂 vydrz!!!

coralin
1. čer 2013

@jednalucka to je jasný, že se zabydlí a bude v pohodě🙂 a kort, když se ti to "povedlo" s manželem skoro samo, tak byste nemuseli mít vůbec problém. U nás prší od 12:00 cca a je to fakt děs. Malý se v tomhle nechce vůbec ven a já se pak bojím, aby ještě nenastydla 🙂 naši už to vzdali a odjeli včera k moři🙂

coralin
1. čer 2013

@meyryen mě bolelo břicho a měla jsem cítila jsem prsa, ale nic to u mě neznamenalo.... a myslela jsem si, že jo🙂

coralin
1. čer 2013

@martas14 na druhou stranu je dobře, že se můžeš starat o malou a přijdeš tak alespoň na jiný myšlenky🙂 když jsem četla ty vedlejší účinky tak je to teda síla, ale co, to už vydržím, po tom roce co všechno do mě perou... přišlo mi to dlouho 12 den tak asi ne... to jsem ráda, chtěla jsem tam v pondělí volat, jestli je to tak fakt ok. Třeba to bude dobrý a doroste, ještě bych to nevzdávala🙂

sasanka033
1. čer 2013

@martas14 no mozna uz to ted tak skokove zvysit nejde, mozna bys musela mit vic naplasti od zacatku no...tezko rict.

martas14
1. čer 2013

@sasanka033 no možná asi jo, uvidíme co řeknou ve středu, jako nejde o nic horšího než když tak čekat další měsíc, jenže jak už je člověk v procesu, tak je hold natěšený a vleče se to o dost dýl všechno...

sasanka033
1. čer 2013

@martas14 no tak to je jasny, to naprosto chapu. ja musela ket odlozit prave na tenhle cyklus a byla jsem z toho i dost spatna, pac jsem se do toho poustela hned po nezdarenym ivf a davala do toho vsechny nadeje. takze jsem pak z toho byla strasne spatna. tak snad ted!🙂 uvidis ve stredu, zkus aspon ten grep, jak se rika, ze to pomaha na sliznici.

martas14
1. čer 2013

@coralin máš pravdu člověk se nemá vzdávat dokud to není černé na bílem 😉 tak uvidíme a tobě ať pěkně roste slizna jedna zlobivá...a který den jdeš na UTZ?

martas14
1. čer 2013

@sasanka033 no ty jsi tentokrát už sto pro jistá holka ......a proč jsi nemohla jít ten minulý cyklus?
jo jo o grepu jsem taky slyšela a prý i červené víno, což jsem dodržela a prd 🙂

martas14
1. čer 2013

no nic jdu se chystat razíme večer do divadla a pak posedět, tak snad se trochu zbrchám a dodá mi to lepší náladu, protože nákup nových bot jako bolestné nepomohl 😅 ...tak všem hezkou sobotu a ať se daří

sasanka033
1. čer 2013

@martas14 tak o vinu jsem neslysela🙂 nemohla jsem jit, protoze po stimulaci na ivf jsem mela rotalne rozhasenej vnitrek - cysta, spatna sliznice a zadej folik, takze bez ovulace. tak proto jsem pristoupila dalsi cyklus na estrofem, abych neriskovala, ze ani ted dalsi cyklus nebudu ok.

akdar5
1. čer 2013

@meyryen tak to jsme na tom uplně stejně...skoro všichni tu píšou,že něco cítí ,ale já také nic a začínám se bát.....ve čt jsem už vysadila utroš a teď už je to prý na přírodě.nejpozději do Po si mám udělat test a já to oddaluju,jak nejlíp to jde....

malinka_02
1. čer 2013

@brsh tak co si včera pokoupila?? Já kalhoty v HM a pak sem si koupila větší džíny 😀

malinka_02
1. čer 2013

@akdar5 ty si nedělala test ani krev a vysadila jsi léky??

akdar5
1. čer 2013

@malinka_02 dělala 9dpo a bílo a test jsem si měla dělat až 14dpo a to byl u mě pátek...jenže jsem měla ten syndrom po odebrání vajíček a proto jsem šla ve čt na kontrolu,kde mi řekli,že utroš dobrat,což byl ten den a clexane píchat do neděle a v pon. udělat test a zavolat výsledek...sama bych si nic nedovolila vysadit....

jaka17
1. čer 2013

@meyryen neblázni, já necítila nikdy nic...a vidíš... 😀

jaka17
1. čer 2013

@akdar5 holky věřte, bude to tam...ale chápu, já setaky furt pozorovala, protože to čekání je hnus, ještě při tomhle počasí na prd...
@malinka_02 ahoj, já byla v sekáči a měli tam super kraťasy s tím volným tunelem v pase, ale radši jsem je nekoupila, nechci to zakřiknout...jak se vede, mamino... 😀 😀

coralin
1. čer 2013

@martas14 až 12 den, dneska jsem si brala první 2 prášky, takže to bude ještě chvilku trvat🙂 třeba se do té doby umoudří počasí a bude trochu líp🙂 moc díky a dej vědět jak to vypadá🙂

akdar5
1. čer 2013

@jaka17 přesně to čekání je nejhoší 😒 malinkatá dušička naděje ve mě a moc děkuji za podporu, ještě že tahle skupina a tyhle ženský tu existujou 😉

zimka
1. čer 2013

@meyryen Hlavně to nevzdávej ty za něj, třeba je to jen větší schoválek!

zimka
1. čer 2013

@coralin Já mám taky 3x denně estrofem a žádný náplasti, k tomu jen pícháme agolutin.

zimka
1. čer 2013

@kamisb Tanky frčí i u nás! 😀

jaka17
1. čer 2013

@coralin@zimka @sasanka033 @martas14
Tak holky, teď v tom vlhku rostou sliznice samy, nevím, jestli je nutný jíst prášky 😀 😀 všem držím pěsti a a´t je // stále víc....

kamisb
1. čer 2013

@zimka a nehraje taky v nějakých klanech třeba si někdy povídají ...

coralin
1. čer 2013

@zimka já normálně chodím taky na píchání agulotinu, ale teď mi dali noretisteron a už dorazila... 😉

coralin
1. čer 2013

@zimka u nás už ne, spíš závody formulí nebo strategie.. ale ne tankový...a taky sporty

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru