IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
5. čer 2013

@lucavka pokud by ti něco připadalo divný, tak to nepodepisuj, řekni. že se musíš poradit...třeba o nic nejde...já tedy tvého zaměstnavatele neznám... 😝 na metro se koukni ráno na stránky, tam by to mělo být..a držím palce

jaka17
5. čer 2013

@janice_opice ty bys měla dělat na nějaké lince důvěry, fakt jsi úžasná 😀 😀 😀 díky za všechny 😵

jaka17
5. čer 2013

@novinka2 vítej mezi nás, a ať se tví šplhouvnci dobře drží... 😀 😀 😀 určitě piš, rády tě vyslechneme a pokud víme, poradíme ...a hlavně víme o čem je čekat a doufat...

visnu
5. čer 2013

@coralin ále, ani mi nemluv! Pátý den mě šíleně bolí hlava a začínám to přisuzovat prednisonu, který jsem začala brát v pátek. Jinak netuším, čím by to mohlo být. Sice na to trochu trpím, ale tohle je fakt síla. ach jo. Holt to musíme vydržet. Injekce dobrý, za chvíli přiletí druhá včelka. 🙂

sasanka033
5. čer 2013

@lucavka ahoj, co mas za problemy v praci? zkusim ti poradit, delam HR.

jaka17
5. čer 2013

http://www.novinky.cz/zena/deti/303601-po-devat..., to si najděte, jedno oko nezůstane suchý

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 ty děláš HR?? 😀

janice_opice
5. čer 2013

@jaka17 🙂 ale prd, mně to taky pomáhá neboj a vy mi tu všechny pomáháte moc🙂 já děkuji - hele ten odkaz nějak nefachá🙂

sasanka033
5. čer 2013

@janice_opice jo🙂 proc je to tak k smichu?🙂)

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 no já taky totiž dělám na HR 🙂 ale ne zrovna oblast pracovněprávní 🙂

sasanka033
5. čer 2013

@janice_opice jo tak a jakou oblast?🙂

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 mám na starosti PLP, BOZP a PO, akce pro zamce a ještě horu ddalších různě souvisejících a nesouvisejících věcí. Samozřejmě je tam i trochu oblast z prac.práv.

sasanka033
5. čer 2013

@janice_opice krindy pindy, to jsi dobra, to me zrovna vubec nezajima a nebavi🙂 ja delam vsechno, jsem na HR jedina, ale BOZP a PO nastesti uz historicky dela asistentka🙂

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 mno my jsem trošku rozsáhlejší společnost a já jako jezdím i v terénu s OZO a hasičema a normálně jsem se přistihla, že mám už defotrmaci,když někam přijdu 🙂. Ale jinak tedy dělám i dětské dny pro celou republiku pro zamce a to mě ti tak bavíííí🙂Nejvíc mě ted stve pracovnělékařská péče co ti debilové schválili :////

jaka17
5. čer 2013

@janice_opice to by se ti líbilo u nás, my děláme pro děti furt.... 😀 😀 😀

sasanka033
5. čer 2013

@janice_opice tak to si jeste budu muset nastudovat, jak me to nebavi, tak to moc nesleduju, i kdyz bych mela. ja nabiram, vyhazuju, pocitam bonusy, poskytuju konzultace manazerum, resim podklady pro mzdy, proste vsechno, celej zamestnaneckej zivotni cyklus. bavi me ta ruznorodost. a je super, bejt na to sama, i kdyz jsem si ze zacatku nemohla zvyknout, ze nektery rozhodnuti nemam s kym konzultovat.

malinka_02
5. čer 2013

@orin77 no ja tohle mam uplne opacne.. Ja kdyby se neco stal bych nedokazala delat ze se ňic nedeje takze bych stejne vsem rekla co se stalo..
@martas14 super! Ted uz ti muzu rict ze ceka i na test je strasny ale cekani dal na utz je taky strasny! Uaaaaa!! 😝

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 jj já to mám taky hodně různorodý, ale vyjmenovat ti všechno to bych tu zabrala další dvě stránky 😀 😀 Ted mě tedy trápí evropský dotace to je strašnej opruz!!!! už nikdy víc!! je to za trest - jo vzdělávání zaměstnanců taky ještě🙂

janice_opice
5. čer 2013

@jaka17 je mi to jasný!!! Já zrovna ted pro synovu třídu zabezpečuju prostor na konec roku na diskošku 😀 😀 😀 tak jim tam šoupnu nějaký penízky at jim tam udělaj nějaký dobroty - to teda jako mimo práci🙂

sasanka033
5. čer 2013

@janice_opice na vzdelavani nemame letos v budgetu ani korunu, takze to me netrapi a evropsky dotace, v tom aby se prase vyznalo 😀

janice_opice
5. čer 2013

@sasanka033 jojo budget to je taky síla fuuujjjjj....no nám se budgety pěkně krátí ted v rámci úspor ..

malinka_02
5. čer 2013

@orin77 to sem presne resila ze nevim o tehotenstvi nic 😀 Uz sem zaukolovala mamku aby me nejaky knihy poridila 😀
@janice_opice drzim palce aby byly vysledky ok!!

janice_opice
5. čer 2013

@malinka_02 no děkuji, uvidíme, každopádně během pár dnů začínám stimulovat🙂 tak snad to nebudeme muset stopnout,ale sestřička říkala, že za tři roky co tam je se nic tak hroznýho neobjevilo🙂

malinka_02
5. čer 2013

@visnu hodne holek boli po prednisonu hlava..
@janice_opice uz to ctu, tak suler ze zacinas!!

Hplky ja jdu zitra na ten utz a mam nervy strasny 😒

malinka_02
5. čer 2013

@lucavka no dej si pozor a nic nepodepisuj..

janice_opice
5. čer 2013

@malinka_02 nebooojjjj budou slzičky štěstí z fazolky🙂

lucavka
5. čer 2013

@sasanka033 - no zkusím to shrnout. V práci si nenechávaj maminy s dětma, takže po skončení rodičáku čekám nějaký druh výpovědi. Syn má v pátek 2 roky a tím mi rodičák končí. Jenže půjdu na neschopenku kvůli lékům na druhý mimi. Dnes mi volali ať tam zítra akutně přijdu něco řešit a podepsat. Nechtěli říct co. Tak čekám nějakou lumpárnu a nevím pořádně co si ke mě můžou dovolit. A jak s tou neschopenkou. Už nějakou dobu jsem se s nima snažila komunikovat bez úspěchu. Taky sem se snažila zjišťovat různý informace, ale nikdo mi nepomohl - myslím sociálky a pracáky ať už co sou u nás ve městě nebo ty okresní... Prostě nevím na co si zítra v práci dát pozor...

janice_opice
5. čer 2013

@lucavka no hlavně fakt nic nepodepisuj..Tak dej zítra vědět jak jsi na tom a kdyby něco tak volej! 😲 😉 😉 😉 Hele ono vždycky všechno nějak dopadne a já teda musím říct, že mě život naučil, že jak se říká že vše zlý je pro něco dobrý tak to opravdu funguje!!!

lucavka
5. čer 2013

@janice_opice - jo to řiká i manžel že všechno nějak dopadne 😉 . Jen to nechci zbytečně zkomplikovat a štve mě, že když se s nima snažím domluvit tak nic a teď když se mám starat o pelíšek pro miminka tak tohle...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru