IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
11. čer 2013

@lolinek vítej, tak budeme moc držet palce, ať se ti embroušci zakousnou a už nepustí 😉

janice_opice
11. čer 2013

@jaka17 😀 martas je veget 😀 tak jsem z jitrnic udelala brokolice a jitrnice budou u sas 😀 a na me zbydou jelita po tatinkovi 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 ty jedna sasanko neposlusna!!!co jsem ti rikala!!!bud v klidu!!! Nebo dojedu na ten Vysehrad a bude sekec! 😀 🙄

coralin
11. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem to dneska dala a mám semestr uzavřenej 🙂 hurááááá

janice_opice
11. čer 2013

@martas14 brokolice ti dneska mrkví? Tak jim dej nejakej vitamin at s zachumlaj pekne a spinkaj nebo dopadnou jak rybicky a papagajove!! 😉

janice_opice
11. čer 2013

@coralin Gratulaceeeeeeeee ja ti to tikala holka sikovna!!!

janice_opice
11. čer 2013

@brsh barus ja to zkusim dik moc za radu,ale treba je to planej poplach a folici nerostou a jsou to jen zarazene prdy.

coralin
11. čer 2013

@janice_opice děkuju, ale bylo to hrozný v kombinaci s těma pilulema, povodněma, nemocnou rodinou...... a vlastníma záležitostma... 🙂 jsem ráda, že jsem to nevzdala

janice_opice
11. čer 2013

@coralin nemela jsi jefnoduvhy podminky a ja jsem taky rada,ze jdi to nevzdala 😉

martas14
11. čer 2013

@coralin tak to je báječná zpráva a nezapomeň, když se daří, tak se daří ...tudíž přímou cestou ke // 😉

janice_opice
11. čer 2013

Omlouvam se za preklepy z toho telefonu se blbe pise.

martas14
11. čer 2013

@janice_opice no holky ještě že ten váš masokombinát tlačenka, jelita a jitrnice trochu ozdravím, ale ty názvy nemají chybu to může napadnout jen tebe 😀 😀
mě už je taky líp, takže zatím nemusíme hledat embrouščí prdelky 😀 😀

martas14
11. čer 2013

@janice_opice ale prd telefon, máš v sobě už třetí pivo a hraješ to tu na nás 😀 😀

coralin
11. čer 2013

@martas14 doufejme🙂

coralin
11. čer 2013

@janice_opice v pohodě, překlepy mě pobavili🙂 byl to boj, ale jdu do třeťáku.... tak teď budu pokračovat v dalším boji, kterej musí klapnout🙂))) jdeme venčit...... papa

visnu
11. čer 2013

@barakara diky 🙂 Snad to dodre dopadne. My taky meli pri 1. pokusu IVF bez ICSI a oplodnilo se 7 z deseti, tak uvazujeme, ze to stejne udelame i ted. Ale necham si poradit od embryologa.

visnu
11. čer 2013

@sasanka033 jojo, schyluje se k OPU. 🙂

visnu
11. čer 2013

@coralin takze zkouska dopadla dobre. 🙂 gratuluju!

visnu
11. čer 2013

@janice_opice to je fajn, ze je ti lip. Mam to stejne, chvili jsem totalne nafoukla, a pak je mi lip. Ale uz se nemuzu dockat OPU, az to ze me vyndaji. 😠

absti
12. čer 2013

Dobré rano devcata 🙂
Chtěla jsem se vás zeptat jestli vás po OPU bolelo břicho docela dost. Ja byla na OPu v pondělí a furt me boli cely podbrisek 😢
Jak sr pozná ten hyperstimulacni syndrom??

orin77
12. čer 2013

@coralin gratuluji ke zkoušce 🙂

orin77
12. čer 2013

Přeji krásné středeční ráno všem starším i nově příchozím. 😎

orin77
12. čer 2013

@absti Ahoj mě po OPU hodně dlouho bolelo břicho. Ptala jsem se na to Mudr. a ten mi řekl, že je to díky žlutým tělískům, které zůstávají ve vaječnících po odebrání folíků. Standardně má žena 2-3 taková tělíska, jenže při hormonální stimulaci se jejich počet znásobí a ty se pak rozpínají a tlačí a bolí. Pár dní po ET se mi to upravilo. Prý začaly produkovat ten těhotenský hormon 🙂

orin77
12. čer 2013

Holky, tak z pátečního prvního UTZ zase nic nebude. Včera mi volali, že mě potřebují přeobjednat, protože prý doktor jede na nějakou konferenci do Brna, takže až na příští týden. Tak jsem je aspoň poprosila, jestli si můžu přijít pro recept na utrouš, protože ho mám jen do neděle. Ale nedalo mi to a utrhla jsem se z práce dřív a skočila na kliniku. Tam jsem se jakoby mimochodem zeptala jestli by doktor neměl chvilku času na UTZ, že je pro mě to čekání už nekonečné. Kupodivu mi řekli ať půl hodiny počkám, že pak přijde. Takže mi nakonec ten ultrazvuk udělal, ale bylo to v takovým spěchu, že jsem se ani nenadála a byla zpátky před ordinací. Podle doktora tam těhotenství vidí i srdeční aktivitu, jenže je to bobek moc malý, nic pořádného jsem na tom monitoru kromě zrnění neviděla, takže ani foto nemám. Řekl mi, ať se objednám za 10 dní znovu a když bude vše v pořádku (vidí to tak na 95%), tak se rozloučíme a přepinkne mě už k mojí gynekoložce.

kamisb
12. čer 2013

@orin77 - to jsi ale holka šikovná 😀 tak super a jen tak dál ...gratuluji

orin77
12. čer 2013

@kamisb děkuji Ti

lolinek
12. čer 2013

@orin77 tak to jsou super zprávičky,jen tak dále,velká gratulace.Mě dnes kolem poledne čeká transfér,tak se moc těším.Hormony se začínají projevovat,emoce jdou ven.

orin77
12. čer 2013

@lolinek Ahoj, to je bezva. Mimískovi bude nejlépe u Tebe pěkně v teploučku, chráněný a milovaný. 🙂

lolinek
12. čer 2013

@orin77 a je to tady,slzavé udolí.Děkuji za podporu.

orin77
12. čer 2013

@lolinek Určitě se pak ozvi. Manžel jde s Tebou?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru