IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
25. čer 2013

@pavlina1976 jo a žádné troškaření holka zítra tam chci vidět nejmíň 19 a spoustu 20tek 😉 ať to pěkně odsýpá, OPU už je za rohem tak ať to máme pěkně v richtigu....

martas14
25. čer 2013

@visnu máš pravdu jedna za všechny a všechny za jedno embryjko 😉 .......musíme si dodávat sílu, protože všechny dobře víme o čem to je a jaký to je kříž......ale ty už jdeš i s @coralin do hvězdného finále a o víkendu tu budou lítat fotky s plnotučkama jak o život, věřím vám holky...takže si to pěkně vemte k srdíčku a tentokrát je to rozjetí těhu vlny na vás, držíme palčáky 😉

janice_opice
25. čer 2013

@lenkafel no kéž by modlím se k přírodě, že ted mi musí pomoc ona........a jim posílám mooooc energie 🙂
@martas14 😀 😀 😀 😀 piješ to samé co jáááááá---včera se mě ptala doktorka na anestezii co prej chci za panáka tak jsem si právě poručila Cuba Libre🙂

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 :DDDDDDDDDDDDDD Vikingové prej to musím řícct mužovi, ten Vikingy miluje 😀 😀 😀

martas14
25. čer 2013

@visnu z Brna přímo né z takového maloměstečka víc na jihu u Břeclavi, takže to jsi skoro sousedka.....a jak pak to že se vrháte z Prahy až do Letovic..to je celkem z ruky 😀 😀 ale zase máš aspoň pěkně zkušenosti, kde se žije v česku nejlíp 😉

martas14
25. čer 2013

@janice_opice tož toto už není náhoda děvče, mě se ptala anestezioložka ptala při OPU na to samé a taky jsem chtěla Cuba libre!!!!! tož když nám to tenkrát po ní tak super klaplo, tak tobě musí stopro taky!!!!!
Jasný že Vikingové, teď je potřeba vytáhnout do boje pořádný arzenál, např. takový hitlerovci by to nikam nedotáhli 😀 😀

lenkafel
25. čer 2013

@janice_opice určitě to bude dobrý.....musíš věřit

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀 no jasný Hitler byl připosranej srábek,kterej sice asi měl charisma svým způsobem, ale stejně to prosral 😀 😀
to jako v Asterixovi a Obelixovi jak byli ti Vikingové,kteří neznali strach U Teutatise!!!! 😀 😀 😀
Fákt jo??????????:DDDD tak toje prča tak Cuba Libre - ale to bych si jedno večer mohla dát ne? 😀

janice_opice
25. čer 2013

@lenkafel však já věřímm jinak bych to stopla už dávno!!To prostě musí dát!!!!! 🙂
í

martas14
25. čer 2013

@janice_opice jasný, že můžeš ať je to posychrovaný....být tebou tak i dvě, když teď budeš mít dlouhodobej půst 😀
a fááááákt přesně na to samý se mě ptali u OPU....co mi tam má namíchat 🙂 a já že cuba libre

lenkafel
25. čer 2013

@janice_opice neboj budeš brzo // a manžel si užije miminko 🙂

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 😀 😀 to je fakt neuvěřitelný - já nejdřív, že Colu s rumem, pak jsem se nemohla rozhodnout mezi tím a Mojitem a pak, že teda Cuba Libre, to už mi to tam teda pouštěla tak se mi motal jazyk pěkně...tak mi právě říkala, že mi posílá půl litru 😀 hele nemáš Fejsbůůk? 😀

janice_opice
25. čer 2013

@lenkafel no joooo, bude na mateřský a já budu vydělávat a doufám, že to budou ty dvojičky 😀 😀 😀

martas14
25. čer 2013

@mispulina912 ahojky Miši, to je škoda, že ani v té krvičce nic nebylo.....on to člověk na tom testu vidí, ale stejně pořád doufá, že se to třeba ještě nějak zvrtne......mužíka chápu, oni to taky hrozně prožívají i když se to tak třeba nezdá ☹ hlavně ženská prostě chce jít za tím zázrakem ať jí to stojí fyzickou nebo psychickou bolest, popláče si a prostě jí dokáže hodit za hlavu a znovu jít, ale chlapi se na to dívají z druhé strany, oni vidí ty injekce, různé vyšetření, náš strach nejdřív jestli bude to pak zase to druhé atd. a hlavně nás vidí jak potom trpíme po negativním testu, osoby co nejvíc milují a nechtějí aby jsme to už podstupovali ....ale ono se to poddá, dovolenka vám pomůže nabrat nové síly ....všechno bude mít zase odstup né jak teď když je to žhavá rána.......stojíme sice ve frontě holka, ale určitě máš to okýnko už na dohled....
Jinak pálava je dobrá volba, to je tady u nás 😉

visnu
25. čer 2013

@janice_opice paráda, samé dobré zprávy. 🙂 Teď musí pořádně zabojovat. Ale to oni ví, jistě jsi jim vysvětlila co a jak, že? 🙂

martas14
25. čer 2013

@janice_opice no jo celá ty, nevědělas co dřív,nejlépe prolejte mě obojím 😀 😀 a bohužel FB nemám, pořád se tomu ještě bráním 😀

visnu
25. čer 2013

@martas14 u Břeclavi? Já jsem původně z Hodonína a rodinu mám ve vesnicích okolo. Jsme tady jen tak na zkušenou, navíc bydlíme na chatě a v zimě to není žádná hitparáda. Už delší dobu jsme pátrali po domečku a protože máme většinu kamarádů i rodinu na Moravě, rozhodli jsme se pro návrat.

lenkafel
25. čer 2013

@janice_opice tak proč by nebyl, v dnešní době běžná praxe 🙂 , nevim jestli už jsem se zmínila, ale nám teď doktor povolil vložit dva nanúčky, máme ´tam schovaný poslední dva, tak řikal, že je vložíme 🙂 , tak doufám, že se aspoň jedno chytne

sara78
25. čer 2013

Ahoj holky, 21.6.2013 jsem v Pronatalu podstoupila transfer dvou embrií. Najde se někdo s podobným datem, můžeme si předat info 🙂....

mispulina912
25. čer 2013

@martas14 martí mám na to stejný názor......... proto jsem mu ani nic v den testu nevyvracela,ty chlapy se stím musejí srovnat sami....... největší peklo je že ted máme okolo sebe tolik malých dětí jak z rodiny tak známích.....tak to psychice taky moc nepřidá...... ale chceme ted předělávat koupelnu tak myšlenky hodíme jinam...... Pálava je morava,,,, a jsou tam krásná místa na výlety......

malinka_02
25. čer 2013

@jaka17 no ted sem doma hodku ale zitra zas do prace..vypnout nejde porad myslim jestli tohke cvrcek zvladne :'(

jaka17
25. čer 2013

@malinka_02neboj...chápu, je to hrozný, ale co naděláš, já se trochu přestala bát a bác, konec...takže se strachuj, pokud je to ok, tak tomu prý neuškodí ani bungee.jumping...no a když ne, tak to neovlivníme...bohužel...

malinka_02
25. čer 2013

@martas14 no to se snazim..ale moc to nepomaha..
@janice_opice ja nevim jestli se muze paralen a hlavne ten je spis na teplotu a tu ja nemam ne?

janice_opice
25. čer 2013

@lenkafel té jasný, že jooooooooo chytne určitě!!!!!! na jaře ti vykouknou dvojičky🙂))

janice_opice
25. čer 2013

@malinka_02 zkusila bych se asi zeptat doktorky radši hele..... paralen je tak celkově - včera mi říkala sestřička, že kdyyby mě bolelo břicho po OPU tak můžu paralen... 🙂 tak si myslím, že asi bude na všechno🙂

malinka_02
25. čer 2013

@janice_opice moje dr mela do 2.. Takze myslis ze i na krk a unavu pomuze?

janice_opice
25. čer 2013

hele já nevím, jen vím, že to je v těhu povolené, ale jak říkám nejsem doktor - ale na krk myslím pro těhu něco prodávají🙂 zkus se zeptat v lékárně spíš....

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 Jj, je to vždycky hnus když se to nepovede ☹ , slova marný.......ale jak víme tady asi všechny, tak nejlepší lék je dovča, tam se člověk oklepe a půjdete do toho znovu a to už určit bude OK 😀 . Moc na tebe myslím. A mišpulína je dobrááááá 😀

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice tak vidíš ani jedna trefa....Ale lízalína se žmoulalínou to je nepřekonatelný 😀 . Je to prostě žmoulalína viď?

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 Miší, jdi do toho všechno nech odplavat 😔 , jak tu holky píšou, všechny se dočkáme!!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru