IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

kamisb
30. čer 2013

@baby1984 -ne vubec ...ale myslím, že mi doktorka říkala, že to může být ...ale raději si cinkni do CARu ..je lepší když to vědí ....ale je možný že to je tou cystou...

malinka_02
30. čer 2013

@pidisek jako proc jen ti rikam ze nema smysl cekat ze bolesti jsou Ms pritom nemusi vubec prijit.. Me bolelo bricho jako na Ms jeste v 8tt..

pidisek
30. čer 2013

@malinka_02 ja hrozně plašim promiň.....

tygrisek09
30. čer 2013

U mě nic nového. Kromě bolestí břicha akorát bolesti zad. Nevím, co si mám o tom myslet.

janice_opice
30. čer 2013

@malinka_02 @pidisek holky ja myslim,ze s tim utrousem je to dost individualni.minulej pokus jsem to dostala I pres nej a skoro o tyden driv,nektery holky to nedostanou do ty doby nez vysadi.tezko rict.kazda jsme jina.

petulak1988
30. čer 2013

@malinka_02 myslis ze muzu uz normal sedet ze jo jako ohla nad stolem...,jsem desny plasan...asi se ptam uz blbe ☹

janice_opice
30. čer 2013

@pidisek proste ti rikam zbytecne neplas ber to ze jsi tehu dokud by ti to nahodou nejakej presvedcivej dukaz nevyvratil
Navic stresem se uvolnuje do krve hormon,kterej mimousum nedela vubec dobre.

petulak1988
30. čer 2013

@janice_opice ja to taky pri minulem ET dostala pres utros...akorat pri KET mi rekl ze dokud ho budu brat tak to nedostanu ale ja mela zastavenou ovulaci a stimulovala jsem jen sliznici estrofemem... mam PCO syndrom ☹

pavlina1976
30. čer 2013

@malinka_02 myslíš bude hůř s nervama viď? jj, ale jestli to klapne, že obě dojdou do finále a jedno mi zamrazí, tak se hrozně moc uklidním 😉 , samo, že bych byla zklamaná, že to třeba nevyšlo, ale ta naděje v tom mrazáčkovi to by mi fakt hrozně pomohlo 😀 . Ale myslím, že to vyjde a prča bude, že tam přeci toho malinkýho mrazáčka nebudu moct nechat 😀

pidisek
30. čer 2013

@janice_opice dám milion tomu kdo najde recept jak byt při čekání v klidu... Aspon ze tu jste vy holky.....

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 ja tsky doufam,ze te treti louda to dohnal.ale dost pochybuju.dneska si myslim,ze maj mit hlavni fazi vrtani.@pidisek mad dobry ze ten mega mas to bych sla hned do dalsich pokusu.recept rozhodne neni.chce to mit konicka s necim se zabavit.treba neco tvorit jakkoliv

martas14
30. čer 2013

ahojky holky, no vidím, že tu jsou takové špaténkové zprávy, no budeme doufát, že to jsou jen špatné testy a po víkendu budou zprávy lepší a // se umoudří a pěkně na vás zase vykouknou...i to špinění může být zavrtávání, takže nic nevzdávejte a věříme dál...ještě pár dnů na to aby se to rozseklo je, tak držím palce všem čekatelkám moc moc....

martas14
30. čer 2013

@pavlina1976 tak to je fajn, že tak bojují fazolky šikovné, v úterý budeme čekat další takové krásné zprávy.....i na mražáčka dojde uvidíš 😉

pavlina1976
30. čer 2013

@martas14 Ahoj Martinko, byla jsem ráno vyklepaná před tím telefonátem 😉 , když řekla dr že obě embrijka pokračují dál....hurá. jj myslím, že to bude dobrý, že dojde i na mrazáčka 😉 . A co ty? Jak je u vás? Tady nic moc sice svítí sluníčko, ale zima. Včera jsem zaplatila dceři Djerbu, jedou s mojí mamkou 😀 Tak snad to holky zvládnou 😀 . No my asi na dovču za pár let 😀

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 to tvoje cislo je rok narození?

martas14
30. čer 2013

@pavlina1976 no tu nervozitu ti věřím, to vždycky člověk vytáčí číslo do CARu se sevřenýma půlkama i kdyby volal jen se zeptat na termín 😀 Bojují pěkně, tak jen tak dál....
Tady taky nic moc počasí, včera bylo hezky i teploučko, večer jsme šli posedět s děckama na zahrádku na něco dobrého k pití i jídlu a bylo dobře, ale dnes teda hnus od rána...
No tak Djerbu závidím jak blázen 😉 to si holky užijou, já bych se jim nabalila do kufru hned, můj má tento týden taky dovolenou, takže budeme výletovat někde tady, jsem blbec si neuvědomila, že nemáme pas pro malou, takže jsem ho teprve v úterý šla dělat, takže pak dáme aspoň nějaké slovensko nebo rakousko, máme to tu kousínek 😉 horší je že můj jak má tu novou práci, tak bohužel s tou dovolenou to má na nic bude mít jen teď a pak už je to rozebrané, takže jen nějaké víkendové blafky.....no ale tobě teda i když to zní dost blbě tu dovolenou hoodně nepřeji, ale ty budeš mít lepší tu mateřskou... na té je super, že netrvá jen čtrnáct dní ale tři roky 😀 😀

petulak1988
30. čer 2013

@pavlina1976 krasna zpravicka....hezky bojuji...jen tak dal

visnu
30. čer 2013

@lucavka tak snad se carecka znovu objevi.. mne se dnes rozjela ms, takze je to jasne.

visnu
30. čer 2013

@pidisek na mrchu je brzy.. muze to byt zavrtavani.. 🙂

petulak1988
30. čer 2013

@visnu tak to me moc mrzi ☹ drz se

pidisek
30. čer 2013

@visnu děkuju za povzbuzení moc moc... Budu ti držet palecky dál ....a kdyz náhodou přijde mrcha budu s tebou třeba zase čekat....

pidisek
30. čer 2013

@visnu ty jsi z Prahy západ? Ja taky!!!

pavlina1976
30. čer 2013

@pidisek jj 😀 , už žádná mladice 😀

petulak1988
30. čer 2013

@pidisek mohu se zeptat odkud z prahy jste ???

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 jsem na tom stejně taky husákovo díte 😀

pidisek
30. čer 2013

@petulak1988 za suchdolem - statenice

pavlina1976
30. čer 2013

@visnu ach jo, je mi to líto moc 😢 . Máte mrazáčka, nezlob se, možná se ptám blbě, možná jsi to tu psala, ale těch informací je tolik......

pavlina1976
30. čer 2013

@pidisek letí to jak blázen co?

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 to teda letí...až moc ....ale porad se držíme viď 🙂)))) jeste kdyby byl ten prcek, aspon jeden budu s láskou a chutí stárnout dál 😀

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 hele jsme mladice jooooo krssne,mlade a inteligentni 🙂)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru