IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 😀 ale jo, dneska je prostě blbej den, mrcha už klepe, jsem strašně nachcípaná a nějak unavená z práce a i ty povodně člověka tak nějak psychicky vyšťaví, ale fakt vím, že se ráno probudím a bude to zase dobrý!! 🙂 dvojčata jo? ježííííššš 😀 už vidím svého obřího může a že dvojčata budou po něm a rovnou se narodí s naušnicema, dlouehjma vlasama, fousama a motorkou 😀

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice tak pokud to budou holcicky, tak bych to s tema fousama tak neprehanela dyztak 😀

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 😀 😀 no to uvidíme jak si je zaděláme 😀 😀 😀 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice to si děláš kozy 4000 fotek to jsi snad ten foťák nesundala z oka 😀 no ty budou chutňoučký, no já si počkám 😉

martas14
6. čer 2013

@janice_opice takže arsenál bojových zbraní připraven, bitva na dohled ......už se těším na závěrečný bojovný výkřik JSOU TAM // 😀 😀 😀

martas14
6. čer 2013

@sasanka033 ty bejku, to zní jak dovolená a né KET 😀 😀 😀 v tomto rozpoložení a s usmívajícíma se chlapama to zní jako sen, takže to chci taky!!! Ty se teda ještě dneska dost povaluj, zítra taky bo ono v tomto počasí nám stejně nic neuteče, něčím nechutně dobrým se naláduj, i když to už bylo asi splněno těmi krevetkami .....no a pak můžeš vyrazit na nákup pořádného nosítka, aby až budeš chodit s bejby hledat ty kešky tak ať ho máš kam dát 😀 😀 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 no jooo měli jsme dva fotáky a stejně to všechno mám v sobě, v hlavě a srdci, neuvěřitelný zážitky a to co tivšechny smyslový orgány pustí do mozku prostě paráda. Jela bych tam hned zpátky!!!
No jo minulých 5 bitev jsem prohrála, nicméně ted prostě závěrečnou a rozhodující bitvou vyhraju válku ..na stéééééčččččččč 😀 😀

zimka
6. čer 2013

@jaka17 Tak co??? Dobrý?

jaka17
6. čer 2013

@sasanka033
Tak to se musí vydařit..
Hooolky..... 😀 😀 😀 .Já už prcka viděla, je to teda maličká fazolka, ale prý odpovídá...obrázek je na profilu, tak se mi snad už neztratí a 18.6. bude i srdíčko...

a co ostatní ultrazvučky???Brsh a malinka, myslím...

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice ježíš, ty máš muže takovýho drsňáka jako ZZ-top!!!

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 no je takovej velikej a narostlej, vousatej, vlasatej (i když s těma vlasama to taky není žádná sláva) 😀 😀 😀 a jezdí na chopperu - teda já taky mám svýho shoppera🙂))) oba rockeři🙂

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice krása, můj muž je taky vlasatej s culíčkem, tak to chápu..teda bez motorky, spíš do hippies...

zimka
6. čer 2013

@jaka17 Úžasný!!! 🙂

visnu
6. čer 2013

Ahoj holky, mám dotaz. Začala jsem během stimulace špinit. Jsem 8. den cyklu a mám dlouhý protokol. Dle doktorky to nemusí nic znamenat, ale mám zítra pro jistotu přijít na kontrolu. Nemáte s tím některá zkušenost? Bojim bojim. 😒

visnu
6. čer 2013

@jaka17 Taky mám vlasáče. 🙂

visnu
6. čer 2013

@jaka17 Jééé, to je skvělá zpráva! 🙂

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 jeeeee parada moooc ti to preju!!!! 😉 a za chvilku to srdce jako zvon.

janice_opice
6. čer 2013

Takze uz trosilinku spinim na papire,tudiz nejpozdeji v nedeli zacinam pichat.ufffff

coralin
6. čer 2013

@trefulka proč to máš píchat do svalu, když chceš píchat do břicha... jsem asi řešila...

trefulka
6. čer 2013

@coralin Takhle mi to naordinovala má doktorka 😎 Ale nikdo mi to blíže neosvětlil.

janice_opice
6. čer 2013

Hele holky nevite nektera jakej den je den prvni menstruace,kdyz zacnu krvacet vecer?treba v 20 dejme tomu.kdyby to dneska nastalo tak je zitra prvi nebo druhej den? 😀 ja to totiz vzdy dostala rano nebo dopo a ted teda to vypada,ze se mrcha rozjede ted vecer.kujuu

meyryen
6. čer 2013

@janice_opice Pro mojí dr je první den ms opravdu silné, jasně červené krvácení a pro mě už je to ale třeba 4den 😀 Prase aby se v tom vyznalo.....

coralin
6. čer 2013

@janice_opice to, že ho dávají všem na potkání taky nechápu.. chtějí mít asi jistotu, ale přitom pak huntují to tělo matky, protože prednison je fakt drsnej. Kdyby udělaly testy, tak by to měli jednodušší. Je super, že ti to vyšlo hned na poprvé, jak jsi to dokázala????

janice_opice
6. čer 2013

@coralin myslis hako 1.Ivf?hele tenkrat jsem byla o 13 let mladsi a proste jsem do toho sla s tim,ze to je ivf a je to veda tak je jasny ze to vyjde vubec me nenapadla jina moznost.
@meyryen no tak to predpokladam,ze prvni den bude zitra,tudiz v sobotu prvni pigaro.

coralin
6. čer 2013

@meyryen Ahojky, máš na mysli něco konkrétního??? Já už těch vyšetření mám tolik, že ani nevím..., ale asi nic speciálního. Nechávala jsem si dělat hysterku.. jinak asi nic, protože řeším dlouhodobě NK buňky a čekala jsem rok než klesnou.

coralin
6. čer 2013

@janice_opice tak to je pohodička, takhle jsem to měla u 3 .IVF

martas14
6. čer 2013

@janice_opice jo jo začátek je brán jako špinění....musí být až jasně červená krev, ale pokud ti to začne teď večer tak druhý den ráno už se to většinou rozjede do plna, takže to bych brala jako první den....

martas14
6. čer 2013

@jaka17
@janice_opice tak to můj je zas bez culíku, tak na trojku, ale taky s motorkou 😀 akorát jsme choppera vyměnili za cesťáka, což mě teda vůbec nemedí fůůj, ale je to prý jen na přechodnou dobu 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice a můžu se zeptat Jani, kolik tak stojí taková dovoška? ať vím kolik desetiletí musím ještě šetřit než se tam dostanu 😀 😀 a s jakou cestovkou jste byli?

coralin
6. čer 2013

@visnu a piješ hodně??? třeba to byla nějaká migréna..... ale každej má na něj jiný reakce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru