IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
6. čer 2013

@martas14 děkuju, ty jsi hodná🙂 doufám..... a pořád jim věřím

coralin
6. čer 2013

@trefulka a kam chodíš do caru?? Někdy je to děs a musíme se na všechno ptát i na každou kravinu. Pořád lepší než pak nic nevědět🙂 Kamarádka, si nechávala píchat ty injekce do zadku z toho důvodu, že byly nějak levnější, ale musela chodit každej den do caru nebo někam na píchnutí 🙂

janice_opice
6. čer 2013

tak vám sem přidávám par foteček, abyste věděly jak tak jako zhruba vypadá zbytek mojí rodiny🙂 zvířátka jste už viděly🙂 Případně se omlouvám, že jsem vám to tu zahltila🙂

zimka
6. čer 2013

@coralin Já myslím, že ty břišní nejsou do svalu, ale do podkoží. Svalový jsou jedno jestli do zadku nebo třeba stehna, břicho je něco jinýho.

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 Hele tak kolem 40-50 tisíc na osobu a byli jsme s Adventurou, včele doporučuju je to cestovka spešl na takovýhle druhy zájezdů, kdybychom tam jeli sami tak jedeme na 2 měsíce a sami,ale takhle na 3 týdny to chtělo trošku organizace,abychom toho viděli co nejvíce 😉

kamisb
6. čer 2013

@janice_opice - první den se počítá jasné silnější krvácení a musí začít dopoledne..aspon tak to chtějí v gennetu ...

martas14
6. čer 2013

@jaka17 a krásná fotečka z UTZ moc tleskám plác plác 😉

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice jo, tak to vám bude miminko v rodině slušet....

lucavka
6. čer 2013

@sasanka033 - SOS donutili mě podepsat papír s názvem dohoda o ukončení pracovního poměru jako důvod nadbytečnost (citace přesně paragraf). Navíc s dnešním datem ☹ . Prý budu mít ale normálně nárok na nemocenskou i podporu. Můžu tomu věřit???
Jinak na utz zase tekutina, takže v pátek znova... Dnešek peklo největší 😔 . Aspoň že to metro mi jelo...

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no hezká stylová rodinka a jaké svatební šaty wau 😉 tvůj už má chování nacvičené jak vidět, takž už jen pořídit sajdu a je to 😀

jaka17
6. čer 2013

@martas14 díky holky, chápu, že vás tu tím rozplýváním se nad čárkama musíme asi už trochu štvát, když to máte před sebou, ale berte to jako podporu, že se může zadařit.......
@janice_opice no tak manžel vznesl nad naší první fotkou se skvělým fazolkou dotaz - a kterej flek že to je.... 😀 😀 😀

lucavka
6. čer 2013

@janice_opice - krásný fotky 🙂

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 já přemýšlela co myslíš tim chováním🙂)) takovej přrodní muž 😀 😀 😀 pak mi to došlo - no to je naše malinká neteř, narodila se v březnu a taky na ní dlouho čekali a taky po IVF..........
@jaka17 no hele schválně ukážu tu tvojí fotku mýmu mužovi jo a jakej bude rozdíl v otázce 😀 😀 😀
@lucavka moc děkuju - s tou prací mě to mrzí, nicméně fakt uvidíš, že všechno zlé je k něčemu dobré a to s tou nemocenskou by mělo být pravda, máš tam ochrannou lhůtu....
a jak jsi trefila a co u doktora?

sasanka033
6. čer 2013

@lucavka no....pokud jsi cokoliv podepsala, tak uz je to bohuzel jedno:( ale jestli chces, dam ti na sebe mail, nascenuj to a posli mi to, reknu ti, co to presne pro tebe znamena. mas tam aspon odstupny?

lucavka
6. čer 2013

@janice_opice dorazila sem v pohodě, metro už mi tam jelo. Ultrazvuk na ho... zase tekutina. V pondělí jdu znova a uvidíme jak to bude vypadat. Už mi řekl různý scénáře jak budeme postupovat.
Pročítala jsem co mi psala @sasanka033 a podle toho by to snad i mohlo být v pořádku... doufám. uvidím co mi nato řekne pracák a sociálka... Ještě doufám že se mi nemocenská bude počítat z posledního platu a budu v pohodě...
Dneska už mi fakt hlava nebere, moc informací a zážitků a starostí. Sem grogy 😔

janice_opice
6. čer 2013

@lucavka aha tak to je mi líto, že byl tak špatnej den, ale uvidíš, že bude lííppp!!! a jaké varianty jste s doktorem vymysleli?

lucavka
6. čer 2013

@sasanka033 písmi mi prosím ten mail a hned ti to pošlu. Podle toho co si psala by to i snad mohlo být OK. A nevíš prosím jestli by se mi ta nemocenská počítala z posledního platu a kdyžtak mateřská nebo podpora??? Jinak oni by mě snad ani nepustili dom kdybych nepodepsala. Prý se to muselo vyřídit dneska a konec ☹. Ujišťovali mě že podle jejich právníka budu mít nemocenskou a podporu v pohodě....

Holky ste fakt moje zlatíčka.... Moooc děkuju.

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 jo tak jsem to ukazovala mužovi a snad ani nebudu říkat co řekl 😀 😀 😀 je to pako 😀 😀

lucavka
6. čer 2013

@janice_opice - no buď to bude OK a v sobotu transfer. Když ne, příští cyklus budu bez léků a podíváme se, jestli tam ta tekutina zase bude. Jestli tam bude, okamžitě hysteroskopie - vyčistí mě a zkontrolujou. Jestli tam bez léků nic nebude, sníží mi dávky estrofemu při stimulaci...

janice_opice
6. čer 2013

@lucavka tak ti moc přeju at je to OK, každopádně řešení je tak to je dobře 🙂 to bude OK

akdar5
6. čer 2013

@jaka17 jééé, to je krásná zpráva..... 😉 tak se opatrujte oba dva.. 😉
já jdu zítra na ult a doufám,že bych tam taky mohla něco malinkatýho vidět.....ale jsem tak nervozní a určitě vím,jakou noc mám před sebou 😒

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice tak to jsi mne uklidnila, není to ještě u toho mýho stařecká demence... 😀 😀 😀

jaka17
6. čer 2013

@akdar5 no, já si to užila hlavně v čekárně..kdybych neměla fotky // v mobilu, tak jsem tam snad nešla...a bingo... 😀 😀 neboj, je tam...

akdar5
6. čer 2013

@janice_opice tak fotky jsou naprosto skvělé... 😉 ty motorky tiše závidím.. 😉 a ty šaty jsem si taky zkoušela - jsem ujetá na černou a chtěla jsem jí mít i trošku na svatbě,ale nakonec vyhráli bílé a všichni byli v šoku...:D :D

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17:
já: pojď se podívat jak vypadá úplně první utz mimouše a on cituji:
jůůůůů co to snědla???...Tlačenku??? A celou???? 😀 😀 😀 no není blbej? já si myslim, že to není stařecká demence,ale klasická chlapská 😀

janice_opice
6. čer 2013

@akdar5 děkuju, motorky jsou super, i když ted tajně doufám, že si letos už moc nezajezdím 😀 ty šaty mě stály 4,500 a josu z Thailandu :D ale stačily, koupila jsem si k nim černý rukavičky a boty, tchyně mi je poupravila a jakou nadělaly parádu 😉

malinka_02
6. čer 2013

Ahoj holky tak ja prisla cekali jsme 40 minut nez dorazil dr a pak byl uplne divnej, cekala sem nejaky gratuluju nebo neco a on ze podle opu 9.5. Jsem 6+0, i kdyz podle MS sem 5+5 ( takze by mi termin asi vysel na leden jeste ) jenze termin porodu mi ani nerekl.. Rekl ze je to 14 mm srdce neni a kontrola za 2 tydny.. To nepreziju strachy!! ☹

malinka_02
6. čer 2013

@janice_opice krasna rodinka 😉
@jaka17 taky si vycukala jo a co ti rekli?? Kolik ma?

malinka_02
6. čer 2013

@jaka17 jo ted vidim ze ty si 5+1 tak to je neporovnatelny ja sem podle opu 6+0

janice_opice
6. čer 2013

@malinka_02 no co to je za blba??!!!!??? 😠 😠 😠 😠 dej mi jeho jméno a telefon a já mu půjdu něco vytmavit a to si za rámeček nedá!!!!!!! Hele srdíčko to je jasný, to je ještě moooc maličký - podívej na @jaka17, jste tak na stejno a taky srdíčko až příště 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru