IVF v Repromedě, máte zkušenost?

miirrka
26. kvě 2014
Uživatel miirrka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miirrka.

Zdravím, máte někdo zkušenosti s IVF v Repromedě Brno? Můžete se podělit? Jak to probíhá? Co dělají za vyšetření? Díky za odpovědi

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terez80
21. čer 2014

Ahoj, my máme z repromedy chlapečka. Nejdříve jsme byli na pohovoru, pak následovali odběry krve, vyšetření, ultrazvuk, genetika, spermiogram, bylo toho dost až vše bylo vyšetřeno následoval pohovor a kompletace výsledků. Za čas pak následovalo IVF, nechali jsme tomu ještě chvíli. Dobře nám poradili vše vysvětlili, byli jsme s manželem moc spokojeni. Nejvíc se mi líbil diskrétní přístup a zachování intimity. Všechny zákroky probíhaly bez komplikací vždy s konzulatcí a objasněním to bylo také moc fajn. Držím pěsti a zkus konzultaci poznáš.

miirrka
autor
23. čer 2014
Uživatel miirrka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miirrka.

Děkuji vám holky za info, trochu jste mě uklidnily, snad pujde taky vše hladce bez problémů, zatím jsme s jejich přístupem taky moc spokojení, tak snad to dotáhnem do zdárného konce 🙂

gabulenka
24. čer 2014

My mame po ivf v Repromede holcicku a pred tydnem jsme tam byli na Ketu. S manzelem jsme byli moc spokojeni 🙂

elulin
25. lis 2014

Taky hočička z Repromedy na poprvé a ted čekáme ja dopadneme po Ketu.

adrusenkaaa
13. lis 2015

@gabulenka ahoj taky chodim do repromedy.a vidim ze se asi ket povedl ze?😊

gabulenka
14. únor 2016

@adrusenkaaa hodně dlouho jsem tu nebyla😊 Ano KET se povedl a spi mi tu druha temer pulrocni holcicka 😊 Ale tentokrat se to povedlo az na posledni (5.!!!) KET 😊