IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
29. kvě 2014

@verkuska na kontrolu jdu za týden,tak jsem zvědavá..malého cítím stále dole..tak myslím,že je stále prdkou dolů... 😀

verkuska
autor
29. kvě 2014

@muddledgirl díky 🙂 no snad vydrží 😀 a co jsi si balila, já tak zhruba vím, dokonce mám instrukce z porodnice, ale stejně mám pocit, že něco zapomenu 😀 dneska vyrážím na nákupy a vše zbalím, já můžu rodit klidně i dneska, ale tak snad mimi vydrží 🙂

suzik161
29. kvě 2014

@verkuska jdu někdy koncem června snad. Máme 4 mrazáčky, tak uvidíme, ale je tam určitě ten kterému se u mě bude líbit 😀 máš krásné fotky a moc ti, vám to sluší!!! To to letí, to je hrůza. Velikánská gratulace vdaná paní!!!

verkuska
autor
29. kvě 2014

@muddledgirl no já teď byla po týdnu, ale na další jdu až za dva týdny. Hlavička se tlačí ven už no.... ale my to dáme a ještě vydržíme 🙂

@suzik161 díky moc 🙂 no fotky jsou tak dva týdny zpět, jsem si myslela, bůhví jak velké bříško nemám a na těch fotkách se to nějak ztrácí 😀

muddledgirl
29. kvě 2014

@verkuska ahoj kočko..my jdeme na kurz až někdy koncem června asi...tak nám to řekli..takže mám skoro vše zatím..pro sebe..intim gell, dubovou kůru gel a rosalgin...jinak holky berou třeba přímo intim gel s dubovou kůrou, noční košilky mám obyč..starý...zatím jsem lepší nesehnala..jen tak pro sichr..dva malé ručníky..a jeden velký..prsní vložky,jeden balíček..1/3 velkých plenek newnborn Pampers, 10 jednorázových kalhotek, kojící a sportovní podprsenku, vezmu si el. odsávačku..kupuju z druhé ruky za pár kaček, župan froté se mi nevejde..tak když seženu, vezmi nějaký tenký..zatím si nerisknu,jak mi ještě naroste bříško a žádný jsem jinak nenašla....šampon a kondicioner, zubní pasta, kartáček,pleťová voda, vatové tampony, pár líčidel na cestu domů, poporodní vložky 40 ks, rosalgin na polévání pipky, nebo rány po císařském řezu, espumisan, líh, kartáček a hřebínek..pár plenek..dudlík možná...nemám ještě vyvyřený......líh na pupík, ophtalmoseptonex do očiček,

lucikk1
29. kvě 2014

@verkuska naštěstí máme 5 mRAZÁČKU. sPÍŠ TED ŘEŠÍM, ŽE PO 16 DNECH PŮJDU DO PRÁCE, BYLA JSEM NA NESCHOPENCE, POBUDU TAM PÁR DNÍ A ZSE PŮJDU NA NESCHOPENKU. VŽDYCKY SE CHODÍ PO TRANSFERU NA NESCHOPENKU? MÁ TO NA NĚCO VLIV, KROMĚ TOHO ŽE JE ČLOVĚK V KLIDU?

muddledgirl
29. kvě 2014

@lucikk1 já to řešila tak,že jsem byla doma vždy mezi transfery...v práci jsem to říct musela..protože už před Sanusem jsem neustále potřebovala prohazovat směny....Psychika je nejdůležitější...jestli by jsi byla víc v klidu v práci..tak podebatuj s doktorem....ale já byla víc v klidu doma...je lepší dle mého názoru první tři dny ležet...a hlavně nic těžké se nesmí zvedat apod... 😉

verkuska
autor
30. kvě 2014

@lucikk1 tak ono záleží, kde děláš, pokud máš sedavé zaměstnání a nemusíš se v něm nervovat, tak proč ne, ono je to někdy lepší, protože pak aspoň zaměstnáš mozek a nemyslíš pořád na mimi.... a ono to právě pak většinou i vyjde, když se na to nemyslí. Já tedy raději byla doma a ráda se procházkovala. Ale každopádně ty tři dny po KETu určitě lež. Ono opravdu největší vliv má ta psychika, takže když se lépe cítíš v zaměstnání, tak proč ne 🙂

verkuska
autor
30. kvě 2014

tak dnes jsem dokoupila naprosto vše, co pro miminko potřebuju 🙂 nechybí mi vůbec nic 🙂 tedy aspoň doufám....taška je sbalená tak napůl.... podbřišku mě bolí jak na menzes, tak doufám, že nepudu v noci rodit...

muddledgirl
31. kvě 2014

@verkuska ahoj kočíí...no vidíš..já ještě chci monitor dechu..máš nějaký? No...od čtvrtka mě tvrdne bříško..tak už vím jaké to je... 😀 😀 😀 A co Ty? Co ty bolesti?

verkuska
autor
1. čer 2014

@muddledgirl no dneska v noci to byl děs, píchalo mě v pravém boku a střílelo to až do zad, auuuuuuuuuu... tak si tu tak ležím, teď jsme hráli na xboxu atletiku, když už nemůžu cvičit, tak aspoň takto 😀 😀 tašku mám sbalenou tak napůl, oddací list budu mít až zítra a ještě si to musím překontrolovat všechno.... ale už mám vše, co jsem potřebovala, koupeno 🙂 monitor nemám a ani asi nechci, ono jak to zapomeneš vypnout totiž v noci a vemeš dítko z postýlky, tak pak to vzbudí celej barák 🙂 ale ještě uvidím, možno pořídím, pevně rozhodnutá nejsem, ale u malé jsem taky neměla no.... i když jistota je jistota....

verkuska
autor
1. čer 2014

@muddledgirl a ty máš ten monitor dechu nový nebo použitý, protože to je taky celkem důležité, jak si teď tak o tom čtu

muddledgirl
1. čer 2014

@verkuska jsem psala,že ho ještě nemám,chci nový... 😉

verkuska
autor
1. čer 2014

@muddledgirl aha 🙂 a rozhodla ses už pro některý??

muddledgirl
1. čer 2014

@verkuska kočinko..ještě ne..teď žehlim....tak snad conejdřív... 😀 Vobchodě měli vyprodaný,tak se tam zas stavím...reklamace přes net by byla dost na prd.. 😀

verkuska
autor
1. čer 2014

@muddledgirl no tak já teď koukala na Nanny a Babysense II a jdeme do toho Babysense II... s manžela totiž teď vypadlo, že měl potíže s dechem, když se narodil 🙂 no kdybych to tu nenadhodila díky tobě, tak nevím jako 😀 tak dík za tip, budem kupovat nakonec, ale my zase přes net 🙂 my máme vše přes net pomalu, i myčku 😀

muddledgirl
1. čer 2014

@verkuska jo??? no tak super,že to konečně víš.. 😀 😀 😀 😀 Já se brzy taky budu muset rozhodnout.. 😉

verkuska
autor
4. čer 2014

děvčata, tak včera cítili škytulku od malé i tatínek a malá velká 😀 přiložili ruce a vnímali pravidelně nadskakující bříško 🙂

verkuska
autor
4. čer 2014

@muddledgirl tak já už mám monitor dechu doma 🙂 odpočívám, polehávám a snažím se užít poslední dny těhulkování 🙂 copakty provádíš??

@zazy copak ty, jak se daří?? Ty už to máš úplně za pár, že?? 🙂

muddledgirl
4. čer 2014

@verkuska ahoj kočí....mimi se přetočilo a já pořád proč se mě tak hůř dýchá...tlačí děsně břicho a tak..hihi...no teď jsem byla na těhu cvíču....dnes doklidím oblečky...a trošku poklidím.... 😉

verkuska
autor
4. čer 2014

@muddledgirl taky jsem doklízela dneska 😀 mám toho nepřebernou kopu.... hrůza se mnou 😀 Jinak mě už před dvěma týdny říkal, že jí mám hezky hlavičkou dole 🙂

muddledgirl
4. čer 2014

@verkuska tak ty jména neplatí???? Super...to jsem zvědavá,která z nás porodí....Transfer nebo OPU jsme měly o den,viď?Dnes jsem byla na těhu cvičení a bylo to fajn..tak ve středu půjdu zas a asi v úterý zkusim těhu jogu...

verkuska
autor
4. čer 2014

@muddledgirl mě se zdá, že o dva dny 🙂 no mazec, od Natálky jsme upustili dneska, od Elišky už dávno a zůstává pořád Nela a Vendulka. Dcerce se ale Vendulka přímo hnusí a manželovi zase není extra po chuti Nela, ale tak jako, že by to přežil o, i když se mu více líbí jiné 😀 no mazec, se tu zrovna dohadujeme o tom 🙂 a tu Karolínku nejde přesvědčit 😀

muddledgirl
4. čer 2014

@verkuska to Ti nezávidím..my to měli jednoduché....shodli jsme se na Samuelovi a Claudii a dál jsme to neřešili..vybráno bylo už před transferem myslim.... 😀 Mně se líbí Nela teda..anebo ta Eliška... 😀

verkuska
autor
4. čer 2014

@muddledgirl no mě taky nejvíce Nela, my měli taky vybráno, jenže já to pořád měním 😀 jednak je to jméno na celý život no, máte velkou výhodu, že vám do toho nemůže mluvit třetí osoba 😀 😀

muddledgirl
4. čer 2014

@verkuska to jo to máme ...to máš pravdu... 😀 😀 😀

zazy
4. čer 2014

ahojky děvčata tak pomale se nám to krátí.No já stále ještě nevím,zda to bude císař nebo normální,s jistotou a napevno se to rozhodne v pondělí,už ted chodím na kontroly po týdnu.Jinak malá taky poslední dobou škytá.Jinak v pondělí jsem byla na kontrole i prvním monitoru,vše v poho čípek vysoko,kontrakce žádné.Jinak ti poslíčci sem tam jsou docela síla,jak už malá tlačí na ten spodek,a to dýchání je taky síla.U Verunky jsem toto neměla,takže pro mě něco nového.Tak uvidíme která bude mít mimi první.Jinak u nás je to stále Viktorie,už to máme napsané i na dotazníku a kdyby to byl zázrakem chlapeček tak to bude David

verkuska
autor
5. čer 2014

@zazy no my taky máme na dotazníku Natálku, ale budešm psát znova 😀 kamarádka mi poradila, ať napíšeme na lístečky jména, které chceme a tak jsme to dneska udělali a malá losovala, pak pro jistotu losoval i chlap a světe div se oba vytáhli Nelinku 😀 takže to bude s největší pravděpodobností Nela 🙂 a kdy to máš mít ten termín??

verkuska
autor
5. čer 2014

to zase byla dneska noc brrrrr... usla jsem asi o půl 3 a vstávala o půl 7, bolesti v podbřišku neskutečné..... no už to začíná no 🙂

verkuska
autor
5. čer 2014

@zazy @muddledgirl já jsem tak ráda holky, že mě zatím ani jednou nepálila žáha... u malé velké taky nee a narodila se holohlavá 😀 ono se říká, že žáha pálí, když rostou mimi vlásky 🙂 jak jste na tom vy??