IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
3. črc 2014

@muddledgirl superrrr, tak zbytečně tě vystresovali.... no malá taky zase pořád spala, akorát někde ve třičtvrtině tam byla šílená jedna křivka, a ta se mu nelíbila..... no a v nemocnici spala v klidu dále 😀 😀 asi po čtvrt hodině mě otočili na bok a to malá začla sebou šít 🙂 se jí to moc nelíbilo 🙂 ale sranda byla, jak mi pořád nohou kopala do toho pásu, protože ho tam cítila 😀 😀 a poprvé se monitoru účastnil i manžel 🙂 tak to byl takový fajn zážitek celkem....no tak viděli, že je to v pohodě a jeli jsme zase dom, ale fakt jsem se třepala, jak jsem tam jela, že mi to budou vyvolávat 🙂 ještě mám čas do soboty..... musí se moje holčička narodit v sobotu teď 😀 keeeeeeeeež by .... to by byla taková bomba 🙂

verkuska
autor
3. črc 2014

holkyyy, tak jsem doháčkovala tu čepičku 🙂 jdu se vrhnout na čelenku 🙂

verkuska
autor
3. črc 2014
muddledgirl
4. črc 2014

@zazy kočinko moc myslím...oni vědí co je pro mimíska nejlepší...neboj se..to zmákneš... 😉

muddledgirl
4. črc 2014

@verkuska tak já Ti budu moc přát,aby se narodila v sobotu.My máme dnešní odhad 3164g...cs 2-3...a nic se nechystá... 😀 😀 😀 Malýmu se u mně líbí...tak pomalu zas budu gruntovat..dorovnám věci v kuchyni do linky..dožehlím, vyperu...umyju okna... 😀 😀 😀

muddledgirl
4. črc 2014

@verkuska už jsem doma..mně ani nevystresovali..ale už jsem chtěla mít Samíka venku,když jsme byli pod kontrolou..pindík měří cca 2cm 😀 😀 😀

verkuska
autor
4. črc 2014

No já taky teď vysávala, vytírala, prala, prach utírala.... no a od včera mám nateklé zase nohy :( ještě o půl noci jsem dodělávala marmeládky rybízové... ale na snídani fakt jako neměla chybu, povedla se 😎

tak fajn, že už doma... no a ten tlak ti už klesl? No u mě ten porod zítra určitě nehrozí, vůbec si nepřipadám, že už by chtěla jít malinká ven 🙂 ale už ji tady taky chci mít 🙂 ale zatím ještě vychutnávám klid a pohodu a v noci nerušený ( krom teda toho běhání na wc) spánek 🙂

verkuska
autor
4. črc 2014

@zazy Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, myslela jsem na tebe celé dopoledne.... teď už máš prďolku určitě u sebe 🙂 ZÁVIDÍM ... už se moc moc těším, až nám tady pošleš fotečky a napíšeš, jakpak to probíhalo a jakpak se cítí naše novopečená maminka 🙂 a co miminko říká na ten náš svět tady 🙂 a co kojení?? Jak to zkrátka spolu s miminkem vše zvládáte 🙂

suzik161
4. črc 2014

Ahoj holky, dneska jsem si udělala relax den 😀 tchýně si dělá rekvalifikační kurz na pedikúru. Tak jsme k ní dnes s manželem jeli, než udělala manželovi nohy, tak jsem si skákla do solárka, pak k ní na pedikúru a nakonec jsem byla na lymfo masáži. Skvělý den 😀 Jak na tom jste vy???

verkuska
autor
5. črc 2014

@suzik161 jeee, fajné 🙂 já teď dělala vše pro to, aby se mi malá narodila dneska, byla jsem v jednou fofru.... ale mám malou totální flegmatičku 😀 ani to s ní nehlo 😀 sem tam vytlačila nožku, jinak tam pořád spí 😀 no co už, dneska budu ležet, max manžílkovi zavezu na stavbu obídek....ale rozhodně dnes už nic nedělám. Teď už mi je to jedno, kdy se prďolka narodí, ještě si ji v tom bříšku náležitě užiju 🙂 vidíš, my taky byly v relax centru než jsem otěhotněla a co si ještě tak pamatuju, pila jsem každý den šťávu s červené řepy, aby se mi pročistil organismus 🙂

suzik161
5. črc 2014

@verkuska já piju 2x denně kontyhelový čaj :- D to jsi se bála, že malá přijde brzy na svět a teď se jí tam líbí 😀

verkuska
autor
5. črc 2014

@suzik161 no bála moc, mě ti doktoři s tím tak stresovali, svatbu zakazovali 😀 ale jsem mooooc ráda, že to tak dopadlo a že se jí u mě líbí 🙂

verkuska
autor
6. črc 2014

@zazy Zazinko, tak co?? Jak to všechno dopadlo??

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl jakpak se daří, ještě nerodíme?? 🙂 já včera teda měla kruté poslíčky.... už jsem myslela, že v noci pojedem. samozřejmě se to zase jako vždy přes noc uklidnilo 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska ahoj kočííí..nerodíme...od pátka jsem už doma...v noci zase bolesti na ms..ale malé...aby jsem ještě nepřenášela..teď jsem trošku poklízela...poslouchám cd po taťkovi a jdu hrát diablo.Pak se pustím do prachu v obýváku a umyju koupelnu.. 😉

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no a to já vše mám hotovo... nemám do čeho píchnout, tak háčkuju 🙂 tentokrát čelenku pro malou na focení ... no já jsem velmi zvědavá, která bude dříve z nás dvou 😀

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska jsi moc šikovná...Já si říkám,jestli nejít na nějaký kurz šití a koupit stroj...až bude malý větší...ale nevím..nejsem moc trpělivá....i když kdysi jsem dělala korálky...a vydržela jsem u toho hodiny...Háčkování je lepší než pletení...akorát já umím jen rovně háčkovat 😀 😀 😀 Ty jo..jsem taky zvědavá..Zas mě pobolívá bříško,ale nic drastickýho.jdu na ten prach.. ☹

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no já spíše zase pletla, teď jsem vzala háček po fakt asi 100 letech 😀 stroj byl vždy můj sen, tak mi ho miláček koupil minulý rok a jsem moc ráda, pořád na tom něco dělám, i když maličkosti nebo jednoduché věci, ale snažím se no 🙂 i družičkám a sobě jsem ušila šaty na svatbu, i když žádný zázrak to nebyl, ale co už no 🙂 no mě ani ne tak břušek jak ten spodek, mi tam ta hlavička dokučá 😝 zítřejší datum by bylo taky fajn na porod, co říkáš 🙂 to by se mi líbilo

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska no vidíš to,jak jsi šikovná....No,tak to brzo porodíš aspoň...to já dole necítím... 😀 Jsem zvědavá KO v úterý a zas monitor.No,tak to by podle mně jen tak někdo nezvládl ušít šaty...7.7. to jo...to je hezký datum 😀 😀 😀

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no jenže na ten spodek mi tak naléhá už dva měsíce, už od té doby, co jsem na 1 cm otevřená 🙂 je tam prý tak dlouho narvaná, že víc to už ani nejde 🙂 takže asi mě ten porod nečeká zas tak brzy, ale snad do těch 12 dní porodím už.... není možné 🙂 a čelenku už mám hotovou 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska no jo ..každá jsme jiná...mně začlo bolet břicho na ms docela dost..a chytaj mě záda..tak už pár hodin ležim..krásný..jseš šikulka

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no ty jo, možná už to je ono 🙂 se těšíííííííííím 🙂 pořád bolí?? Mě to taky bolí už dlouho, to ani nevnímám už.... jen teda večer už padám vždycky 🙂 navíc mi zas ty nohy opuchly, a to je teda fakt opruz, bolí to jak čert 😒

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska no přešlo to ....ale bylo to hnusný teda...a dlouhý...jakoby v kuse....To je dobře,že Tě to bolí dýl na jednu stranu...děloha trénuje.....No..ty nohy mám opuchlý zas tka poslední dva dny..to prý taky může být před porodem...tak jsem na nás zvědavá kočko..teď dočítám knížku a mám tu několik praček na žehlení...fujky 😀

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl jj, já taky dva dny 😀 😀 ale spíše myslím, že to je zase z toho vedra tady 😠

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl jak mě zajímá, jak dopadla Zazy... určitě si už užívá miminka 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska asi joo...já měla už párkrát takový nohy.. 😀 😀 😀 No...trošku mě to znervozňuje...ale tak já do porodky taky nebudu tahat comp.. 😉

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl tak to já teda jo 😀 😀 se můžu i na film kouknout nebo na cokoli, když si nebudu s něčím vědět rady. My tam máme tu wifinu naštěstí, tak aspoň že tak 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska no nevim no..myslim,že na to nebude čas..víš.. 😀 Wifina by mě stačila...a měla bych ho v mobilu..na koníka stačí a i film se dá zkouknout...Ty budeš mít nadstandart nebo sluchátka??? 😀

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no jak já byla s malou velkou, tak pořád spala 😀 takže uvidíme jak to bude teď s princeznou 🙂 my tu máme možnost dva pokoje jen po jedné a pak nadstandart, což bych ráda, jen jestli bude volný.... jinak mám i bezdrát sluchátka, když už náhodou 🙂 ale fakt se toho hrozím, že budu ještě s někým na pokoji, fakt nechci.... to jsem zažila už s malou velkou a díky pěkně, moje sice spala, ale to děcko vedle řvalo pořád.... jako chápu to, to ne že ne, ale je to o nervy.... Teď třeba zase to moje by mohlo rušit spolubydlu a já bych měla z toho fakt blbý pocit. Tak snad mi to výjde a budu mít ten samostatný, v lepším případě, kéž by byl volný ten nadstandart 🙂 to by s náma mohl spinkat i tatínek nebo Karolínka 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska jasný....já bych na to penízky měla...ale přijde mi to zbytečný....pokud chytnu cigošku,tak to bude průser..to hned poletím,že chci nadstandart...U nás nějaký jednolůžkový jsou....ale vyhrazený pro maminky s dvojčátkama nebo myslím po císaři..no..bude to sranda v tý porodnici..to mi je jasný....a přítel říká,že chrápu...tak snad tam chrápat nebudu..nebo teda to bude trapas.. 😀 😀 😀 Přítel by tam stejně nespal víš s náma...a za mně by to bylo 500 na den...a přítel myslím 700..což už je dost za jeden den no...