IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
6. črc 2014

@muddledgirl no on ani tam spát nemusí, ale mě jde hlavně o to pohodlí, gauč pro návštěvy a hlavně to soukromí. Za to si ráda zaplatím, jen abych byla s mimi nerušeně sama 🙂 už fakt nechci zažít to, co před léty, bát se prdnout 😀 😀 otevřít okno, aby té druhé nebyla zima.... no děs běs... ale byla to fajn ženská, dodnes se zdravíme a vykládáme, když se potkáme 🙂

muddledgirl
6. črc 2014

@verkuska tak to já zas se zeptám...já i teď větrala dost...ale paní tam byla jen půlden.....u mně je blbý,že hrozně piju,tak chodím pak děsně čůrat...ale mimina stejně budou řvát....uvidíme..nějak to dopadne.. 😉 Tak já se přiznám...že moc návštěv neplánuji 😉

zazy
7. črc 2014

Ahojky tak to jsem já Viktorie,vážila jsem 3920g a 49cm.Narodila jsem se 4.7.2014 v 10.11.Já jsem v pořádku,mám a dopadla trochu hůř,špatně se ji hejba,mela prirosrly močový měchýř k děloze,ten se natrhl,museli ji ho sesivat,takže ma vývod na moc,žilné antibiotika a po budeme tak do neděle v nemocnici,ale my už by jsme tak jeli domu,ale musí to vydržet aby byla fit.Jinak zavinovani dělohy po druhem císaři je jak další porod,Desné to bolí.Maminy myslím na Vas a jak něco,tak dejte vědět,ju

verkuska
autor
7. črc 2014

@zazy je nádherná, my taky budem mít Viktorku 🙂

verkuska
autor
7. črc 2014

holky, tak já už jeduuuuuuuuuuuuu, v pizzerce mě chytly stahy, ale fakt jako mazec, dobelhala jsem se domů, hodila sprchu a jedeme ..... držte palce 🙂 snad to je ono a nepošlou mě z5 🙂

zazy
7. črc 2014

Myslím na tebe

verkuska
autor
8. črc 2014

@zazy @muddledgirl tak holky, je tady 🙂 jmenuju se Viktorie a jsem tady na tom světě od 0:52, těžká váha 3490g 🙂, měřím 49 cm .... narodila jsem se 8mého, jako má sestřička a taky tak stejně 10 dní před předpokládaným TP 🙂 i když jiný měsíc, aspoň si to ale rodičové budou hezky pamatovat.... 🙂 těším se zatím plnému zdraví a jsem moc ráda, že to maminka i tatínek krásně zvládli 🙂 teď zrovna spím, však se sami koukněte, jak se mi tady líbí 🙂

verkuska
autor
8. črc 2014

@zazy Zazi vydrž, to přebolí.... za tu bolest ty naše miminka stojí. Jsem dneska tou nejšťastnější ženskou na světě. Je sranda malou pozorovat, jak se tu různě ksychtí 😀 čekám, až se mi vzbudí, abych ji přiložila k prsu 🙂 nějak se jí nechce Vikulce mojí 🙂 jsem nevěděla, že taky chcete Viktorku 😀 je to moc krásné jméno, taťka navrhl a my se s malou velkou do něho zamilovali 🙂 a tak nějak se mi zdá, že jí to náramně sekne, že to jméno je prostě pro ní to pravé ořechové.... ale řeknu ti, dalo nám to fakt zabrat, než jsme ho našli 🙂 držím moc pěstičky, ať se ti rány co jak nejdříve zhojí 😉 bude lépe neboj....

muddledgirl
8. črc 2014

@verkuska
@zazy...ježiš holky moje..mocc velká gratulace..máte krásné holčičky..moc myslím..hlavně ať jste v pořádku..Já cs 3 stále..hlavička je dole..včera jsem šla 4 km..uklízela a nic...tak dnes budu taky uklízet a možná se půjdu někam zase projít...moc jsem toho nenaspala..tak budu i trochu odpočívat.. 😉

verkuska
autor
8. črc 2014

@muddledgirl no já poprvé večer předtím neměla žádné poslíčky, což mi přišlo velice divné, a malá se mi poslední dva měsíce šíleně málo hýbala.... no ale to co předváděla včera, byla docela sranda.... pořád tu nožičku jednu vytlačovala a řádila jak tajfun 🙂 no zbavila jsem se malé velké, že se s chlapem po dlouhé době budem milovat, protože jsem zjistila, že tam je obsažená stejná látka jako v tabletách na vyvolání 😀 přišel dom a ještě jsme se dohodli, že si zajdem posedět jen my dva, že už se k tomu dloooouho pak nedostanem a pak že na to vlítnem 😀 😀 no a už jsme ten sex nestihli 😀 jsem ráda, že už to mám za sebou a jsem šťastná, že ji mám vedle sebe... je vážně sladká a taaaaak mooooc malinká 🙂 pak tu dám fotky těsně po porodu, to jde lépe vidět, jak je mrňavá, ale nemám tu kabel k foťáku, tak budou později 🙂

muddledgirl
8. črc 2014

@verkuska 😀 😀 😀 no já umírala v neděli...a od tý doby dobrý...občas cítím bříško na ms....ale jinak nic....tak jsem teda zvědavá..projistotu dnes dožehlím mimi věcičky..ještě mi kámoška nějakž půjčila....a večer snad dogruntuju ložnici... 😉 😉 😉 Sice nevím,jak to zvládnu,ale na malého se moc těším už..on na nás ale asi tolik ne...termím mám za 9 dní 😉 Krásná holčička 😉

verkuska
autor
8. črc 2014

@muddledgirl díky moc 🙂 no neboj se, však ono to příjde i na tebe 🙂 já jediné, co nemám vyžehlené, je pět bryndáčků, které jsem prala v ten den a závěsy do pokojíčku 🙂 ale to má čas, takže v klidu.... však jak mě pustí z porodky, tak stejně budu muset být nejprve doma s mimi, kámoška mi říkala, že tak týden a až pak můžeš s mimi ven... tak si to vyžehlím.... ale jako stejně jestli bude hezky, tak půjdu s malou už po třech dnech....

muddledgirl
8. črc 2014

@verkuska to jo..to přijde..jsem zvědavá kdy...zas cítím bříško docela dost.... ☹ jdu dožehlit..mám už tu jen prostšradlo a tři ubrusy..hurááá...otřu topení a obývák je hotov...pak budu číst trošku....Já slyšela,že ven můžeš pokud je cca 25 stupňů..když je víc,tak se nedoporučuje...jinak jasný,že ne mezi houfy lidí... 😉 Já už se děsně na Samíka těšim..až se mi chce z toho brečet.. 😀

verkuska
autor
8. črc 2014

@muddledgirl já se taky šíleně těšila... to se nedalo vydržet už 🙂 však se dočkáš 🙂

muddledgirl
8. črc 2014

@verkuska no už se to nedá právě..kolik jsi byla,když jsi porodila? Já jsem 38+5 dnes.. 😀

verkuska
autor
9. črc 2014

@muddledgirl měla jsem 10 dní do TP...38+4... ale ty jsi byla o den popředu nee, já bych dnes byla taky 38+5, což je blbost.... 😨

verkuska
autor
9. črc 2014

@muddledgirl aha, to jsi psala včera 😀 mi to bylo divné 😀 😀

muddledgirl
9. črc 2014

@verkuska ahojky..tak vypadá to,že postupně odchází hlen...dnes už docela velký a byly docela velké křeče..tak jsem ležela..a nakonec jsem usnula..teď je to dobrý....tak ještě přejedu povlečení pro přítelovu rodinu...Dnes mám anglinu od pěti...tak se těšim.. 😉 Co Ty ?

A co Zazík?

zazy
9. črc 2014

Docela to zvladam,ale je to tu hrozné dlouhý.Navíc mala zezloutla,tak doufám,ze z toho nebude žloutenka jako taková to by me piclo,tak uvidíme.A co ty,jak to davas,nebo ze by už?.?Verky mala je taky moc hezká,no prostě Viktorky jsou holt pěkně zenske🙂

verkuska
autor
9. črc 2014

@zazy a kdy tě majá pouštět?? Mě v pátek, tak jsem ráda, kdyby se malá narodila o 53 minut dříve, tak jdu už zítra 😀 ty už tam jsi vlastně od minulé středy že?? Co kojení, v pohodě po tom císaři?? Já mám zatím mlezivo, zítra mi malou zváží před a po kojení, tak uvidíme, jestli něco z toho prsa vycumlá 🙂 tebe nic neřekli na ten dudel v porodnici?? Mě by tu sežrali asi zaživa 😀 nebojíš se, že ti nebude chtít pak prso?? Já mám totiž taky v plánu hned jak domů dojedu koupit dudlíky 🙂 ale pořád nevím, jestli budu dávat tak brzy, uvidím, jestli bude moc plakat, i když se pořádně rozkojíme 🙂

verkuska
autor
9. črc 2014

ona se mi zdá tak šíleně malinká, to není možné ani, takový malý tvoreček.... 🙂

muddledgirl
9. črc 2014

@verkuska
@zazy ahoj holčičky..už půjdete určitě brzo domů a pak už to bude lepší..přečkat šestinedělí a tak...no...dnes jsem měla křeče jako prase a odešlo víc hlenu..nakonec jsme zase usnula a dobrý..teď zas cítím břicho.Zdál se mi sen,že dnes porodím a že nás s nějakou paní učili koupat míma v dětským bazénku...a Samík byl krásně buclaťoučkej a brečela jsem v tom snu...no...jdu číst a natáhnout se..jsem zas mrvoš..

verkuska
autor
10. črc 2014

@muddledgirl tak nás domů pouští zítra, dneska odstřihli malé pupíček.... a to se musí celý den sledovat, jinak by nás pustili už dnes 🙂 jsme obě v pořádku, zvukovody ok, ledvinky ok, kyčle taky ok 🙂 no akorát tam dneska nějakou šelest slyšel doktor na srdíčku, tak že se to může objevovat, že za tři hodiny nemusí jít slyšet nic.... poslechne zítra a uvidí se, jestli bude nebo nebude slyšet nic 🙂 No mě ta zátka odešla už asi měsíc před porodem a stále se nic nedělo 🙂 takže to může znamenat všechno nebo vůbec nic 🙂 ale už abys taky měla malého u sebe, i když buď ráda, že si ještě můžeš užívat bříška a bezstarostných nocí 🙂 já dneska spala asi tak dvě hoďky, zato od pěti spí a nevzbudí ji nic.... byly jsme na vyšetření zvukovodu, vážit se, vizita byla a ona jen trochu upila s prsu a zase spí 🙂 ale šli jsme to zvážit a pila jen z jednoho a 15 přibrala, což je krásné prý 🙂

zazy
10. črc 2014

Ahojky mas pravdu,jsem tu už od středy a když budu MIT ten mocak v pořádku,tak by nás měli pustit v pondělí.Už odpocitavam dny,je to tu hrozné dlouhý a hlavně me vadí ten vývod.A to se male od vcerejska zhorsili hodnoty na cukrovku,už to ma hodně hraniční,tak vidíme co řekne večer doktor,snad to bude lepší a neodnesou mi ji to bych tu zblaznila,tak uvidíme.Muddledgirl ty se drz,moc na tebe myslím.

suzik161
10. črc 2014

Ahoj holky, dneska okolo nás prolétal čáp 😀 tak snad je to dobré znamení na zítra 😀 a bude se prďolkům u mě líbit 😀

muddledgirl
11. črc 2014

@verkuska super koko...někde prý pupíček odstříhavají,někde nechají odpadnout...super,že jste v pořádku.Co to srdíčko čiči? No, bezstarostné noci to už moc nejsou..holt 40tt jsem začla..nic moc...dnes celou noc vzhůru..tak naštěstí jsem naspala něco přes den a můžu zas uklízet.. 😀 Super,že kojíš..jen tak dál..a hlavně hodně zdravíčka.oboum..

muddledgirl
11. črc 2014

@zazy Zazinko..tak co Ty a miminko? Vše v pořádku už? Vývod máš po císaři,že? Věřím,že je to otravné...no a co mimísek...? To já nevěděla,že zkoumaj cukrovku u miminek..Je v pořádku? Děkuju že myslíš kočko..jseš hodná.. 😉

muddledgirl
11. črc 2014

@suzik161 uritě to je dobré znamení....já snad poprvé v životě viděla Čapí hnízdo než se zadařilo...moc držím pěstičky..a informuj..akorát prosím odepisuj přímo na jméno..abych si toho včas všimla..děkuju 😉

suzik161
11. črc 2014

@muddledgirl ahoj, promiň, nějak jsem vás zapomněla označit. Dneska mám KET za sebou, nechali jsme rozmrazit dvě embrya, ale jedno se přestalo vyvíjet, takže mám jednoho prcka u sebe. Teda kluk si dává na čas!

muddledgirl
11. črc 2014

@suzik161 tfuj tfuj suzinko... 😉 😉 😉 budu moc myslet.....my naposled dali jen jedno a chytlo se....ono někdy lepší,když se chytne jedno..někdy jsou komplikace dost...posílám pozitivní energii...ve čt mám TP..tak jsem zvědavá..asi je po partnerovi...takový,že má čas.. 😀 😀 😀