IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
21. srp 2014

@muddledgirl zázrak.... malá usla v 19:30 🙂

muddledgirl
21. srp 2014

@verkuska to si nedokážu představit...ale ted už si taky zvykám..jen Ty máš spavější dítě... 😉

muddledgirl
21. srp 2014

@verkuska tak to nám nehrozí...ted řveme a řveme ☹

verkuska
autor
21. srp 2014

@muddledgirl no nemělo to dlouhého trvání, ve 20:15 budíček a teď ji ještě nosí manžel 🙂 no ona by si to nenechala ujít, kolem deseti bude už spinkat jako vždy, teda aspoň doufám 😀

muddledgirl
22. srp 2014

@verkuska no já si s prckem lehnu kolem deváté hamá..pak ho hladím a pak spolu přinejlepším usneme..někdy v deset,někdy i dýll 😀 Ale dnešní noc docela šla..kojila jsem po dvou hodinách zhruba

verkuska
autor
22. srp 2014

@muddledgirl tak malá nakonec usla včera až o půlnoci 😀 pak spala do půl páté a po kojení zas až do čtvrt na devět, nakojila jsem ji a ještě pochrupkovala na chvilinku do devíti.... a v deset usla a spala až do dvanácti.... teď tu leží vedle mě na gauču a pozoruje mě 😀 a jakési zvuky i vydává 😀

muddledgirl
22. srp 2014

@verkuska hihi..tak pohodička..ale zas máš tu druhou..i když tu máš už hezky velkou.. 😉 Čoveče mít na to prostory...tak si pořídím snad školku a peníze... 😀 😀 😀

zazy
24. srp 2014

ahojky děvčata,tak ta naše cácorka spí taky docela dlouho,ale prsíčko ji přes dened už dávam taky skoro každé 2 hodky.My už skoro 5 dní nic na prdíky nepoužíváme,svařuji ji kmín a dávám ji tak 3x-4x denně 4 lžičky,a pomáhá to.Nevěřila bych tomu,že to zabere.Já koupu obden,a vyhovuje nám to.Taky ne každý den ve stejnou dobu ale přibližně stejně plusmínus.Jinak malá se už pěkně usmívá,a už i krásně povídá

muddledgirl
24. srp 2014

@zazy ahoj kočko...dnes rekord..miláček spal 4 hodiny...wau...málem mě prasklo prso 😀 Hmm kmín..můžu to zkusit za to nic nedám..jak dlouho to vaříš? Malý už se začíná usmívat..a když se mu chce,tak se otáčí za hračkou...zapomínám dávat na bříško..moc se mu hlavička zvedat nechce...ale když ho dávám odříhnout..tak ji zvedá až moc..zvědavka..

verkuska
autor
27. srp 2014

@muddledgirl tak to já mám silačku, ta mi zvedá hlavičku už dlouho... jj, je to fajn, jak zvědavě koukají a otáčejí tu hlavičku za předmětama 🙂 zkus to ze svou hlavou, ze strany na stranu, aby malý na tebe koukal a otáčel 🙂

@zazy malá se taky krásně směje na nás už týden, no nádhera, ale nahlas ještě nee 🙂 a sem tam jí nějaký ten zvuk vyletí, tak už čekám každou chvíli, že bude brblat 😀 už se na to moc těším 🙂 taky by mě zajímalo to s tím kmínem, bych to zkusila 🙂 no doberu ty kapky, co máme, ten babycalm celkem suprově zabírá a pak zkusím tedy ten kmín...

muddledgirl
27. srp 2014

@verkuska on taky zvedá hlavičku..na to,že jsme cvičili párkrát..i u doktorky ji zvedal a to jsme do té doby necvičili... 😉 jo jo zkusím....malý se už taky směje..sice málo ,ale jo..a nesnáší,když mu dávám hodně pusinek za sebou..tak by nejradši odešel 😀

verkuska
autor
27. srp 2014

@muddledgirl já tu moji okrušinku taky pořád pusinkuju, hraje mrtvého brouka, se ani nehne 😀 😀

muddledgirl
27. srp 2014

@verkuska 😀 😀 😀 hihi..tak se jí to asi docela líbí..když mě to chytne..tak uhýbá..mrška moje.. 😀

verkuska
autor
28. srp 2014

@muddledgirl @zazy my jsme byly dneska poprvé v baténě 😀 no malá byla úžasná 🙂

zazy
28. srp 2014

Holky stím kmínem,jen dáte převařit vodu do hrníčku kmín a zalejete ho,nechám to vychladnout a pak ji dávam po lžičkách

suzik161
30. srp 2014

@muddledgirl
@verkuska
@zazy Ahoj holky, tak včera volali manželovi z genetiky z Brna a má nějakou chybu v genech. Což má asi za následek naše nepovedené pokusy a nemožnost otěhotnět, nebo spíš o to přijít. Ještě počkáme, až nám to pošlou písemně, pamatoval si tak půlku věcí, co mu doktorka říkala. pak pro výsledky na imuno a jedeme dál. Jsem ráda, že něco našli a povede se to, i když to teď bude pro manžu horší, ale my to vybojujeme 😀

muddledgirl
30. srp 2014

@suzik161 ahoj kočko...na jednu stranu super,že něco našli..dá se s tím bojovat.Bohužel mám kamarádku,které se toto děje dokola a nikdo nikdy nic nezjistil..je to masakr..

suzik161
30. srp 2014

@muddledgirl je to hrůza, ale já doufám, že to bude ono a pomůžou. Nebo jsi myslela, že ne. Tohle jsem moc nepochopila, promiň ráno no 😀

muddledgirl
30. srp 2014

@suzik161 nene určitě je dobře,že na něco přišli..a už to konečně bude v pořádku..

...kamarádce nepřišli na nic...a už se jí to pětkrát stalo...je to děs..

suzik161
30. srp 2014

@muddledgirl Je to hrůza, vím jaký to je, nejhorší, že tomu člověku nemůžeš pomoci. Já jsem se po nepovedeném pokusu hned soustředila na další, to mi hodně pomohlo. Ale i ona se jednou dočká!!!

co vy?

muddledgirl
30. srp 2014

@suzik161 Moc na ní myslím..ale nechci ji stresovat..v srpnu šla na transfer zase po dlouhé době asi 7-i měsících.Moc jí držím všechny pěstičky...U ní nenašli vůbec nic..to prostě nechápu...

muddledgirl
30. srp 2014

@suzik161 My se máme dobře..miminko teď spinká,tak já půjdu žehllit,mám tu tři pračky.. 😀

verkuska
autor
30. srp 2014

@muddledgirl no mě vyžehlil naštěstí včera manžel, vyjímečně nejel na stavbu, tak mi pomohl... žehlil to chudák tři hodiny, ale fakt si toho cením 🙂 mám i ze včera udělané lasagne, tak nemusím vařit, malá spí.... mimochodem v noci spala od desíti až do půl šesté rána, co víc si můžu přát 🙂

@suzik161 no snad to pomůže už konečně a zabere... jednou se to podaří, jen nejhorší je to čekání. První jsem měla napoprvé, o to větší šoky jsem měla, když to prostě podruhé nešlo... ani potřetí, počtvrté...... jak tak teď počítám, tak to myslím vyšlo až na osmý pokus ..... výsledek sladce spí vpostýlce a já jsem šťastná 🙂 a ty budeš jednoho dne na tom úplně stejně jako já teď...

a tady vám holky posílám jednu fotečku ze včerejška těsně před tím, než jsme se vydaly na procházku, respektive s Karolínkou do sportisima, no děs a hrůza, zase 3 000,- v čudu

verkuska
autor
31. srp 2014

tak jsme poprvé dnes jely s Viktorkou autobusem 🙂 máme teď auto málokdy, chlap si udělal řidičák a bere mi ho 😀 a taky poprvé dneska se mnou vykládala 😀 spíše takové nějaké podivné zvuky vydávala, ale vždycky, když jsem na ni mluvila, tak ona se snažila mluvit taky 😀

muddledgirl
1. zář 2014

@verkuska to máš super,jak ti spinká...náš malý má stále pauzy 2-3 hodiny. ale začíná spát přes den,tak třeba i vyžehlím no.Jo jo..taky začíná prcek něco mrmlat..a hlavně už se hezky usmívá 😉

verkuska
autor
1. zář 2014

@muddledgirl tak mám pocit, že od včera máme růstový spurt 🙂 ....

muddledgirl
1. zář 2014

@verkuska no..já to asi nepoznám...prcek chce průbežně často..takže tak..no.. 😉 Není vyjímka,že občas chce po hodině..a po 2-3 kojím normálně pořád 😀

verkuska
autor
2. zář 2014

@muddledgirl no chlap mi říká, že to byly větry, ona totiž jinak spí pořád dlouho, dneska od 22:30 až do šesti rána.... i ty předešlé noci dlouho.... možná ale se to neprojevuje u nás na tom kojení, ale spíš na nervozitě jak jí ty kostičky rostou 🙂 fakt nevím, jinak včera už ok... jen ten jeden večer místo svých dvou hodin spurování proplakala úplně šíleně asi hodin sedm, božatko naše, nevěděli jsme už co by, ani na rukách už se jí nelíbilo, jak byla z toho všeho unavená a chtěla spinkat, jenže jí to nešlo.... v jednu v noci usla a spala zas až do rána a celý den taky prospinkala, jen na kojení se budila a k večeru už zase byla vysmátá a spokojená.... taky jsme byli včera n aplavání, tatínek se šel podívat s náma a tentokrát plaval s Viktorkou on 🙂 a taky tam byla spokojená, tak asi fakt jen větry, ale tak to jsme si zažili asi poprvé, protože ona je jinak opravdu skvělá 🙂

verkuska
autor
15. zář 2014

@muddledgirl @zazy ahoj maminky, tak jakpak vám to jde s miláčkama?? 🙂 maličká už si hezky začla vykládat, je to radost poslouchat ji 🙂 já dostala v sobotu menzes, celkem nezvyk 😀 chuť mlíčka se změnila a v neděli se malá trochu odtahovala, ale dnes už zase ok, tak jsem ráda 🙂 koupila jsem si šátek, už se nemůžu dočkat, příjde mi ve středu. Moc se těším, až si s Viktorkou vyjdeme v šátku, snad se jí to bude líbit 🙂 Zkoušeli jste taky šátkovat??

muddledgirl
19. zář 2014

@verkuska ahoj kočííí...mohla mít spurt viď...tak mě naštěstí Samík takhle dlouho nepláče...vždy jen chvilku.To je dobře,že to pak dospinkala.To je super,že tatínek šel na plavání s Viky.Určitě si to oba moc užili.

Miláček dobrý...jen v noci jsem se vyděsila.Měl 36 jen v zadečku..tak jsem mu přidala punčošky a teplou mikinku /předtím měl tepláčky, body s dlouhým rukávem a byl ve fusaku froté.Pak jsem ho ještě dvakrát změřila a měl 36,6..tak aspoň tak..známá říká,že se neodečítá v zadečku a mě teda řekli ,že se odečítáá...tak nevim...

Jo jo..já to také dostala...ale beru antinu pro kojící..myslím,že je to tím..naštěstí to nebyly takové křeče na které jsem byla dřív první den zvyklá.Malý se taky občas vztekal..kvůli mlíčku,se mu nedivím...Šátkovat jsem nezkoušela.asi bych na to neměla nervíky.Mám doma manducu..ale stále bojujeme..prckoj se tam moc nelíbí...a já si nejsem jistá..jak správně dávat nožičky... 😉