IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
1. lis 2014

a tady máte další naše fotečky 🙂

verkuska
autor
1. lis 2014

@suzik161 a jakpak ty pokračuješ?? Necháváte pauzu??

suzik161
1. lis 2014

@verkuska ahoj, pauza není 🙂 🙂 vypadá to, že p všem peripetiích jsem otěhotněla přirozeně, mám potvrzené z krve 🙂 mrkni ke mně máš krásně fotky!!!

verkuska
autor
1. lis 2014

aaaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeee běž 🙂 tak to je úžasné 🙂 já jsem tady nějak musela přehlédnout, poslední dobou jsem spíše na střeše 🙂 a který týden?? Ty jo, fakt mě to potěšilo 🙂 mi to až slzy do očí vehnalo 🙂 :*

verkuska
autor
1. lis 2014

@suzik161 zpráva výše :D

suzik161
1. lis 2014

@verkuska je to úplně na začátku, 5tt, je toho moc přede mnou, tak snad to zvládneme 🙂 hodně cítím vaječníky oba a bolí mě prsa, tak snad to dopadne, jsem nohama na zemí furt. Každopádně to naši dostanou k Vánocům, pokud to vydržím 🙂 moc děkuji!!!!

muddledgirl
1. lis 2014

@suzik161 potichounku gratuluju,...

verkuska
autor
1. lis 2014

@suzik161 myslím, že nevydržíš :D já taky nevydržela... první dva dny jsem měla silné řeči, že až na vánoce a při první návštěvě jsem všechno vyslepičila :D :D

suzik161
1. lis 2014

@verkuska já jsem od našich dneska utekla abych se neprokecla. Musím to vydržet aspoň do srdíčka a pak jim to říci. 🙂 mamina si musela myslet, že jsem se zbláznila, byla jsem nervózní a furt jsem se ošívala. 🙂

verkuska
autor
1. lis 2014

@suzik161 :D :D jeee to je faaaajnééé 🙂 já bych to tak ráda vrátila a prožívala znova 😉 🙂 závidím 🙂

suzik161
1. lis 2014

@verkuska ale do vánoc to fakt nedám 🙂 ty si užíváš už toho prcka u sebe,snad se to už povede a budu mít taky 🙂

muddledgirl
3. lis 2014

@suzik161 já to nechtěla říkat..skončila jsem brzo v nemocnici..ale z práce chtěly,ať se ukážu...tak jsem musela v 9tt s pravdou ven.Ale rodina přítele se to dozvěděla až na Vánoce...tak to měli radost.. 😉

verkuska
autor
4. lis 2014

@muddledgirl @suzik161 @zazy holky, mě malá poprvé dneska pustila hračku na hrazdičce... asi to bylo omylem, ale povedlo se jí to dvakrát a já mám z toho radost, jako kdyby promovala :D :D

@suzik161 a jakpak se daří novopečené těhulce?? 🙂 byla nějaká kontrola, máš foto z ultrazvuku?? :D jsem šíleně zvědavá :D moje sestra byla na ivf 4x nevím kolik KET a nakonec se jim to taky podařilo přirozenou cestou 🙂 to všem vykládám, jaké máš štěstí, jako kdyby jsi byla kámoška od vedle :D :D

suzik161
4. lis 2014

@verkuska to je super, malá je šikula 🙂 na kontrole jsem nikde nebyla, mám jít příští úterý, ale chtěla bych si zajít ke své gyndařce, ale jak na potvoru má plno. Začínám 6tt, tak nevím jestli už by tam něco bylo 🙂 ale test krásně sílí, dělala jsem včera večer a bl zase silnější 🙂 za tu chvilku ste mi přirostly k srdci taky, mám pocit, že vás musím sledovat taky 🙂 moc děkuji za podporu

suzik161
4. lis 2014

@verkuska tak jsem nevydržela a volala dr. a veme mě dnes v 12:30, tak jsem na to zvědavá, snad něco uvidí 🙂

suzik161
4. lis 2014

@verkuska tak jsem doma a ještě není prý nic vidět. Je ještě brzy, jsem 5+0. Za týden do caru, tak snad už něco bude vidět :(

muddledgirl
5. lis 2014

@verkuska šikulka..je to sranda,jak jsou čím dál šikovnější..malý ač nemá špatné lehátko/má dobré...na tři polohy..ale moc ho tam nedávám../..ta když je v nářučí,tak si chce sedat....masakr....no ale jinak jsem ráda,že se mi ještě nepřetáčí...ale jinak s sebou mrská furt...

verkuska
autor
5. lis 2014

@muddledgirl jj ona se mi taky přitahuje a chce sedat :D ale v tom lehátku se jí moc líbí 🙂 má ho jen když jsem v kuchyni... jinak bych nic neudělala :D

@suzik161 no já si nechala fotit i to nic, co tam bylo :D tu bublinku :D no blázen ze mě no :D krásné už 5+0

muddledgirl
5. lis 2014

@verkuska no...tak já si ho taky beru do kuchyně,ale málo...většinou uklízím,když spinká... 😉

suzik161
5. lis 2014

@verkuska ja tam neměla ještě nic, je moc brzo, mám ovulaci díl, takže tam ještě nic nebylo, spočítali jsme bych měla mit teprve asi 400hcg, což nič vidět není 🙂 snad již příští týden. Dneska už bylacarka jen odstín světlejší, foto dám večer 🙂

verkuska
autor
5. lis 2014

@muddledgirl no tak mě doma nespí, max 1 hodinku, zato venku by poradila i celý den :D takže vařím s ní, když ji mám v šátku, nebo ji dávám do lehátka.... když uklízím, je na zemi pod hrazdičkou... a tak to pořád střídám 🙂 většinou jezdím na stavbu, tak tam nádherně spí. Řezačka hučí jak nevím co, bouchá se tam, klepe, řve a ji to vůbec netankuje :D :D hlavně, že je venku. Ale doma spát nebude chachar malý :D jooo, kdyby ten baráček už stál, tak to bych měla parádní, ona venku na zahradě a já lehárko doma :D ale mám to tak ráda, málokdy pláče, i když je vzhůru a když už začne, tak chce jen změnit polohu 🙂 tak si ji zase ponosím v šátku, tam mi kolikrát usne, tak ji přendám do postýlky a mám na chvilku klid 🙂 tu ji mám ještě mlinkou v tom, ale šíleně se jí tam líbí 🙂 pozoruje všechno kolem, já si udělám co potřebuju a co je důležité - nebolí mě z toho nošení záda 🙂 miluju šátky 🙂

verkuska
autor
5. lis 2014

@suzik161 už se těším na fotečky, i na fotečku miminečka 🙂

zazy
8. lis 2014

Ahojky ženy suzi to je super,že jsi se stala naší nástupkyní.Držím moc pěstičky.Jinak Viktorka už taky tahá za hračku v lehátku je to šikulka,vytahuje dudel,když ho nechce a nejradši b už seděla.Zkusím nějakou tu fotečku,jestli mi to už půjde.Holky tak já nevím,mě to prostě nejde vlbec mi sem dávat fotky a vůbec nevím proč,šlo to a ted nic

verkuska
autor
13. lis 2014

@zazy to se mi nelíbí... jaktoooo, já ji chci vidět :( 😠 🙄 😒 😨

u nás přešly čtyři měsíce a malá začla milovat polohu na bříšku 🙂 a ještě jedno foto, jak se spolu po ránu mazlinkujeme 🙂

@muddledgirl @zazy @suzik161 schválně jestli poznáte, co má viktorka jiného?? 😀

verkuska
autor
13. lis 2014

@suzik161 a jak pokračuješ maminko?? Už jsi byla na nějaké další kontrole??

suzik161
13. lis 2014

@verkuska
@zazy
@muddledgirl ahoj byla jsem na utz, prcek je tam kde má být, už mám i fotečku. Za 14 dní jedeme na srdíčko 🙂 jsem na neschopnosti, protože jsem tam měla malinký hematom, dostala jsem utroš a ascorutin 🙂 snad vše bude dobré 🙂

verkuska
autor
13. lis 2014

@suzik161 bude bude.... v tom nejlepším pořádku to bude 🙂 jupiiiii.... 🙂 já ho chci vidět jako ale, když jsem tak pečlivě čekala s tebou :D tak to je celkem i fajn, že jsi na nemocenské, ještě by jsi onemocněla od děcek, když jsou takové výkyvy teplot... tak si aspoň odpočineš a miminko si bude u tebe hezky hovět 🙂

já dneska koupila časák s recepty na vánoční cukroví.... ale pochybuju, že něco při malé upeču :D no jak tyto vánoce přežiju, to nevím.... každý rok mám napečené pomalu 25 kg cukroví a teď budu ráda, když se mi podaří aspoň tři druhy :D

suzik161
13. lis 2014

@verkuska zitra ráno upravil fotoblok a prcky tam ukážu, neboj. Je tam bublinka a uvnitř tečka, ale je to prý dobrý 🙂 už nesplnil, tak to snad bude dobré 🙂 i když za to asi může ascorutin, utroš mám jen 3x1 🙂

suzik161
13. lis 2014

@verkuska ať koukám jak koukám, tak na malé nic nevidím 🙂 🙂

verkuska
autor
13. lis 2014

@suzik161 koukej pořádně.... není možné, abys na to nepřišla... mě to tak bije do očí 😀 😀

tak to je super, to bude v pořádku, uvidíš... Mudledgirl dokonce krvácela a je z toho Samík 🙂 pamatuješ?? 🙂 já taky špinila, jen já neměla ten hematom, ale to se vstřebá a bude to ok 🙂

ještě malá nápověda, jde to vidět jen na fotce se mnou 😀 😀