IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no až teď se koukám, že ještě nepůjde to srdíčko vidět asi toho 18.... sakra práce 🙂 no co no, aspoň se ujistím, že tam mrňousek je 🙂 proto ti asi naplánovali návštěvu později

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl tak teď zase čtu, že to vidět pude :D

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Normálka je vidět v šestým...no já jsem ve studii, takže to mám nařízený podle papírů... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska průměrně se říká...někdo pátý, někdo sedmý....a někdo dokonce až osmý...ale to jsou vyjímky myslím... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no to už bude šestý týden.... no uvidíme no. Snad už uvidím tlukot 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Asi jo...a když ne,tak Tě třeba pošlou za týden znovu.... 😉 To už můžeš mít fotečku...nebo kdy se dělaj první?

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no já nevím, ale už chci nějakou :D ať to mám černé na bílém 🙂 já už si to nepamatuju :D

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska 😀
Viď, já taky....

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no a vaříš už doma?? Já jen tak polehávám, max na procházku, ale zítra si chci už pomalu uvařit, tak nevím nevím.....

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska 😲 Já vůbec moc nevařím,ale jo asi 3x jsem vaříla...ale dám si to vždy na zadní plotýnku a stejně nic netahám...až na jeden velkej nákup před 3 dnima..naštěstí jen asi minutu, než jsem došla do bytu....Jinak já taky poléhávam...dnes jsem šla příteli naproti do práce, do obchodu, pak domů...celkem prochajda 2 hoďky,ale byla jsem vyřízená, že jsem doma hned usnula .... 😀

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no to já se každý den procházím tak hodinu, někdy hodinu a půl a v ten pátek po krvi jsem šla do ikee, kde jsem strávila 4 hodiny, pak hodinová cesta domů, pak do obchodu koupit ponožtičky jako oznámení pro ty moje rarachy doma.... pak za chlapem do práce, páč jsem to už nemohla vydržet, do tel. jsem mu totiž lhala, že zase nic :D já vím, jsem potvora :D :D ale moc jsem chtěla vidět, jak se bude tvářit...... 🙂 no a potom k rodičům jeho, bydlí jen o tři vchody vedle :D těm jsem to totiž taky chtěla hned vyžvanit.... no a večer jsem byla fakt ko.... no a vstávám kolem šesti, takže odpoledne taky zchrupnu... 🙂 já taky pekla ještě před krví bábovku, ale jinak mi vaří mužíček, jenže mě zítra poslal na meníčko :D tak buď si něco udělám, nebo teda zajdu do restaurace

verkuska
autor
13. lis 2013

dobré ráno děvčata 🙂
@chrisula tebe jsem hned z rána plivla pro štěstíčko 🙂 myslím na tebe, ať ti to dopadne podle tvých představ.... ihned povinně informuj 🙂

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska No tak to jsi dobrá.....mně procházky nevadí,ale samotnou mě to moc neba...Tak to musel chlap výskat radostí jako blázen...My to jeho rodičům neřekli...maminka je hrozná drbna a věděl by to celý Frenštát....Přítel zalhal, že nic, že znovu půjdem v prosinci......A nejdřív se to dozví pod stromeček, protože trmácet se tam přes 6 hodin vlakem se mi v 1.trim. fakt nechce....Já bych si dala pizzu...mňm...včera jsem sprákala celý pytlik bonbonů,tak dnes dojim jablíčka... 😉

muddledgirl
13. lis 2013

@chrisula Christulko naše, tfuj, tfuj....ať jich tam je conejvíc kvalitních... 😉

verkuska
autor
13. lis 2013

@muddledgirl s tou pizzou to není špatný nápad, jenže to já tak na večeři.... totiž když já nemám polévku na oběd, tak to pro mě není oběd :D ale zase je pravda, že už dělám od rána uzený vývar na hrachovou polévku, mám na ni brutální chuť... na sladké mě chuť totálně přešla, ale zato se můžu zbláznit za slaným jenže zase se to se solí nemá přehánět, tak trpím :D no já na ty procházky chodím s naším pejskem, máme už svůj okruh lesoparkem, který tu u nás máme.... je to super v lese dopoledne, nikdo tam pomalu není.... a krásně to tam voní 🙂 chodím i když prší 🙂

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska No vidíš, to já teplý moc nemusím a polévku a 2. to bych do sebe najednou nenatlačila....Ale přemýšlím, že bych něco dobrého uvařila....Třeba tortilly s kučecím masem..Je to rychlé a moc dobré...
.No jo,ale najednu stranu se říká, že se v těhu má jíst to na co je chuť...Jo, vy máte pejska...tak to joooo..to máš společníká na prochajdy.. 😀

suzik161
13. lis 2013

chrisula držím palce!!

verkuska
autor
13. lis 2013

@chrisula tož tak jak?? Nenapínej 🙂

verkuska
autor
13. lis 2013

tak jsem si holky po asi 10 letech koupila časopis Maminka, tak jsem zvědavá, co tam píšou 🙂

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska Ahoj kočí, tak co jak je?Pobolívá Tě taky bříško jako na ms? 😉

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska Taky jsem jí očumovala.... 😀

chrisula
13. lis 2013

@verkuska
@suzik161 ahooj holky,uz jsem tzady ,zase to porostlo jsou tam 4 folikuly,ty 2 male a 2 vetsi,napúisi kolik merii-17 a ten druhy 15 a ty dalsi dva jsou uplne malee 12.sliznice je6

verkuska
autor
13. lis 2013

@chrisula a co to znamená, jsem z toho jelem, ale něco mi říká, že to je dobré....

verkuska
autor
13. lis 2013

@muddledgirl právě že už vůbec nee, jen mě sem tam brutálně bodne nalevo a někdy napravo v podbřišku.... ale pořád mě jakoby bolí žaludek 🙂 dnes se mi dokonce dvakrát vrátilo pití ze žaludku zpět do pusy, bleeee :D

chrisula
13. lis 2013

@verkuska zitra mam opet kontrolu...snad to zase poroste...

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska No mě dneska trošku jo, snad to bude o.k....tak jsem si šla hajnout...no mě se takhle vrátil džus s vodou...a málem jsem blinkala kámoška vařila nějakou čalamádu s anglickou slaninou a to byl pocuc teda....Už to začíná,ale aspoň mimi o sobě dává vědět... 😉

muddledgirl
13. lis 2013

@chrisula a co bereš kočko za léky....tak zítra tedy zase budu držet pěstičky... 😉

verkuska
autor
13. lis 2013

@chrisula no musí sakra práce... budu na tebe myslet a držet ti pěsti

chrisula
13. lis 2013

@muddledgirl strikam synarel 2krat denne a picham purogen 150 2krat denne a ted mi pridali jeste do zadku merional

chrisula
13. lis 2013

@verkuska dekuju,je to psychycky naročnee ☹