IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska No kočko, to ji neobjednávej ještě, nebo jak chceš...ale když počkáš, tak 28.11. jedu do HK, můžu Ti jí koupit a poslat....No, už asi 10 dní po transferu se mě dělalo zle z hovězího vývaru, pak z guláše...včera z pečené anglické slaniny se smetanou ....tak uvidím jestli ustojím tu polévku z uzeného žebra... 😀

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl ahaaaa 😀 no asi to kašlu, ještě dám vědět...uvidím, co mi dovezou.....ale díky za nabídku 🙂

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska jjj 😀

chrisula
14. lis 2013

@muddledgirl
@verkuska ahoj holky,zitra znovu rano musim jed na kontrolu,opet to vyrostlo,ale jeste ne tak aby se to ukoncilo...je to narocnee ahojte

muddledgirl
14. lis 2013

@chrisula Ahoj koččí...ono to doroste neboj....ch jo....drž se kočko.. 😉

anzet
14. lis 2013

jjj, doroste to. Oni se o to postarají. I tak už to vypadá nadějně 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

@chrisula tak to je super 🙂

verkuska
autor
14. lis 2013

tak z knížek nic nebude, už je porozdávali, a tak jsem to nevydržela a jela koupit Novou velkou knihu o mateřství. Je taky velmi oblíbená a je od českých autorů a taky má cd s písničkama pro mimi....teď ji jdu rozbalit, jsem velmi zvědavá na obsah.... 🙂

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl no tak jestli bys mi tam tu knihu koupila, tak bych byla ráda 🙂

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl bylo jich tam dost ještě??

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska No vidíš to....to je taky moc dobrá knížka....No, bylo jich tam pár....ale ta kniha tam je už tak plus mínus rok....nastopro se mrku,až pojedu na utz 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska Tak na netu stojí 236 nejmíň + poštovný....Já myslim, že tam určo bude....tak Ti jí dyžtak koupím,ju?

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl jj, děkuji moc 🙂

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska Není problém....

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl pak se domluvíme ohledně penízků a adresu ti pisnu pak 🙂 tu teď s milaškem čteme tu knížku, no ale jako pro těhotenství nic moc..... je to tak všeobecně všechno 🙂 to jsem si více na netu přečetla, ale zase je fakt, že tu jsou i věci, o kterých jsem nevěděla 🙂

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska No, ta moje je taky tak o všem....Zítra budu číst.... 😉 Ty jsi měla transfer 25.10.,viď? 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

jj 28, proč?? A ty?? Jestli jsem to pochopila dobře, tak o den dříve že??

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska Já jsem měla tranfer 24.10.Stejně jako před rokem...chi..Jen tak...... 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

no já poslední loni měla taky v říjnu, ale nepamatuju si, který den 🙂

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska Já jo,jenom díky neschopence... 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula držím držím držím nejvíc jak jen to jde, ale už mě z tonho třetí den bolí ruce :D tak dneska folikuly do toho, ať máte krásných 18.... tolik musí měřit 🙂

suzik161
15. lis 2013

@chrisula taktéž držím palce!!!

muddledgirl
15. lis 2013

@chrisula Kočí, všichni na Tebe myslíme, tak se drž a dopadne to dobře, neboj!!! 😉

javon
15. lis 2013

@chrisula ahoj, tak co jak si dopadla? já jsem byla dnes taky na kontrole a trochu se to hnulo, ten největší folikul má už 20mm, další 3 mají od 15-17mm, a pak jsou tam asi 4 který mají 13mm, takže pokračuju ještě dál ve stimulaci a odběr začátkem příštího týdne, zatím se stále neví kdy, doktor chce aby měli aspoň 18mm..chrisula držím pěsti, ozvi se jak to vypadá

javon
15. lis 2013

jinak přeji všem hezké dopoledne a děkuji že na nás myslíte🙂, já mám další kontrolu zítra ráno o půl osmý a to jsem se těšila, že se konečně vyspím..ale co bych neudělala aby nám to už konečně vyšlo🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@javon No, jo kočko, já teď když můžu tak spim hrozně málo....Moc na vás myslíme, opravdu...přejem aby bylo conejvětších nejkrásnějších folikulů.... 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@javon aby bylo conejvíc conejvětších nejkrásnějších folikulů mělo být... 😉

dorra
15. lis 2013

Ahoj holky, jsem 6. den po ET, asi víte, jak se mi courá čas. Můžu se k vám na chvílu přidat?