IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuskatak to jsme stejné, jsme zarytý ateista....ale nikomu víru v Boha neberu, to ne...Já byla na půlnoční ve Wembley v Anglii, úžasný, doporučuju, malý kostelík....samí černoši....zpívali jsme s nima...a oni museli cítit, že nevěříme,ale bylo jim to jedno...chovali se úžasně..

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska ahojky, no každýmu je vidět jindy právě...A kolik prcek měří?Jak můžeš vědět, že je to holka prosim Tě?

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl :D mateřská intuice, a taky si ji moc přeju :D :D jo a taky jsem se už před otěhotněním chlapovi zmínila, že já rodím jen holky :D já nevím kolik měří?? Je asi jak sezamové semínko, nevím, podle doktora to je býk :D ale šla mu vidět oční jamka... fotečku už mám v albu, tak kukni :D je to fakt zlaté.... jsem se zase řehňala celou cestu z5 :D mě z toho bolí huba :D no jsem zas jak na drogách, ten adrenalin je pořád ve mě asi, neumím to popsat, ale je to fakt žůžo....no a ten doktor byl vážně legrační.... pak na chlapa prý že tak vy se jdete taky podívat nebo tu budete jen tak stát?? :D :D no směju se pořád teď, jsem opět šťastně těhotná 🙂

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl a kterého ty tam jdeš?? Já teď mám jít 27.11

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska jjoo....no já si taky myslim, že to moje bude kluk, jak řekla kartářce ségra...no uvitíme....Ses neptala..kolik měří? Jsi byla chudinko v šoku, jak jsi ho viděla,vidˇ? A tak jdeš za jak dlouho kam na ultrazvuk...Tak to je super, že je doktor fajn.... 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska Hmm, já až 28.11....už mě z toho čekání hrabe... ☹

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl no já jsem čuměla na ten monitor jak puk :D pro mě byla důležitá informace, že to je velké jak býk a že je naprosto v pořádku 🙂 jo a máme zakázaný sex.... 😝

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl no a není to ta hodnota uvedená na té fotečce nalevo 0,2... že by to bylo 0,2 cm

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska Jo,holka to mě se neptej...ty už máš jedno děcko... 😀 Zakázaný sex...? Proč?No,takže dělám dobře, že nesexuju...

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl no u mě to je asi kvůli tomu špinění podle mě.... mám, ale kdo si to má všechno pamatovat :D

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska to bude ono asi...6tt 2-4 mm... 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska jj, taky si myslím...... 😉

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl tam nahoře mám něco ale 0,6 :D jsem z toho jelen, se ho zeptám příště 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska to by bylo asi moc velký na neukončený šestý týden... 😉 No, to je jedno, hlavně, že je vše v pořádku, to je důležitý... 😉

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl jj, přesně a snad se bude takhle krásně dařit i dále.... musí.... 🙂 tak a teď budeme spolu čekat na další UZ 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska přesně tak...já bych asi byla klidnější, když bych už měla 1.utzv za sebou,ale trpělivost je v těhu důležitá....nedá se nic dělat...musím počkat.... 😀

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl příště mi připomeň, abych se nezapomněla zeptat, kolik měří :D ať to spolu můžem porovnat, je super, že jsme tam byly stejně že?? 🙂 Vlastně vy o den dříve, ale to nehraje roli ... den sem, den tam 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska 😀 😀 😀 ..no, to jsem teda zvědavá....pommmoooc poslední staré kalhoty sotva zapnu...nové jsou tak o dvě čísla větší....a už mi je dobře jen jedna mikina....Nedokážu si představit jak to půjde těch x dalších měsíců... 😀

verkuska
autor
18. lis 2013

@muddledgirl já mám zatím dobré všechno 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@verkuska Hmmm,Ty se máš....no jo no.. 😉 😀

ivule86
18. lis 2013

Zdravím všechny diskutující, můžu se k vám přidat? Od začátku tuhle diskuzi sleduji a krátím si tak ten nekonečně dlouhý čas mezi ET a krevním testem. ET proběhl v pátek 8.11. v 9 hodin ráno a od té doby se každá minuta neskutečně vleče. Původně jsem se dušovala, že si těhotenský test dělat nebudu, pak jsem si řekla, že si jej udělám těsně před krví (abych si odbyla to velké zklamání v soukromí), následně jsem to posunula na 10. den a v reálu testuju od 5. dne... Výsledek posuďte samy, mám teď velký strach, že to je nějak podezřelé - takto brzo...

muddledgirl
18. lis 2013

@ivule86 Ahojky podezřelý to není....sílí, je to jasný´...je to tam...kdy jdeš na krev?????suppeeerr 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@ivule86 já měla taky duchy velice brzo.... 😉 Každá to má jinak...verkuska např... 😉

dorra
18. lis 2013

@ivule86 Vítej v klubu 😉

ivule86
18. lis 2013

@muddledgirl Děkuju,na krev jdu v pátek, tak snad bude všechno v pořádku nejen teď, ale dalších 8 měsíců... Právě po zkušenostech ze zdejších diskuzí jsem lehce znervózněla, tak silná čárka tak brzo....
@dorra Děkuju🙂

anzet
18. lis 2013

@ivule86 Tiše závidím. Užívej si to kočko 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@ivule86 Ale prd...já měla duchy už od 5. dne...Do 3.dne to byl Ovitrelle....To, že třeba někdo nemá na testu nic a v krvi jo...to je mazec...ale děje se, jak jsi četla... 😉

dorra
18. lis 2013

Ahoj holky, dojely jsme z města na dědinu, zas jsem ztratila peníze v galanterce (furt ňáké skřítkovské čepice a krajkové sukénky) a totálně zbitá jdu snad spát. Malá se přilepila na telku, ale je mi to dnes šumák, hlavně že jsme ji u doktorů přeprali a že má dobré výsledky. Musí to být na etapy a tak jednou jsme na ní leželi i v čekárně, když tam nebyly žádné děti. Prostě sedíme, čteme si a najednou se rozletí dveře, sestra, doktor přiskočí, já zkroutím ruce, koleny sevřu hlavu a.. pro dobro věci, že. Jak říkám, čekání na výsledek těhu testu je luxus. Ale dostala za to slíbený párek v rohlíku, tak byla nakonec spokojená. Uffff 😝
Nemám vůbec sílu vás dočítat, jen mi prosím dej
@verkuska vědět, jak jsi byla dnes vítězná Ty????

muddledgirl
18. lis 2013

@ivule86 Tak se těš na pátek....krev bude určitě krásně pozitivní 😉

muddledgirl
18. lis 2013

@dorra Ahojky,
krásně se čtou Tvé příspěvky...Doufám, že holčička bude nadále v pořádku 😉 Sranda to není,jak čtu... ☹ Držte se...A stále jsi netestila? Já to vydržela jen jednou ze 4 transferů.... 😀