IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska No, takže v 7+5 mělo mít aspoň 13 mm a mělo necelých 10 a jak jsme to dohnali..jsou to kraviny všchno....

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska 7+7 není je 7+6 a po té 8+0 . 7+6 je konec osmého týdne... 😉

muddledgirl
6. pro 2013
muddledgirl
6. pro 2013

Číčko, Ty se zlobíš?

ivule86
6. pro 2013

Zdravím všechny diskutující🙂 Po delší odmlce se ozývám a hlásím novinky: dneska jsem byla na kontrole a dočkala se toho nejkrásnějšího vánočního světýlka... no vlastně hned dvou🙂 Cítím se nádherně a doufám, že to tak bude i nadále... Diskuzi sleduju a mám radost, že čtu samé pozitivní zprávy od vás všech - hematomy se vstřebávají, špinění ustává a vajíčka zrajou🙂 Moc nám všem i nadále držím palce🙂

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska čič, když přítel nezapomene usb, uvidíš,jak to tady u nás vánočně vypadá 😉

verkuska
autor
6. pro 2013

@muddledgirl my byly na tom jarmarku :D proč bych se měla zlobit :D no právě že mě je divné, že i ten doktor z Ostravy mi to určil stejně tak, jak následně můj gynekolog 🙂 mě to prostě sedí na den i s menzes.... 🙂 já fakt nevím, jakto 😀 😀 ale jsem ráda, že to tak mám, se mi to všechno lépe počítá 🙂 jsme si s holkou zašli n pizzu, no měla jsem na ni takovou chuť a když mi ji přinesli, tak jsem hodila málem tyčku 😀

verkuska
autor
6. pro 2013

@ivule86 ty jo nekecej, dvojčátka?? Jupíííí 🙂

verkuska
autor
6. pro 2013

@muddledgirl jinak mě to prostě vychází i podle OPU a ET mi říkal doktor, já fakt nevím, kde se stala chyba 😎 jedině jsem si myslela, že kvůli tomu, že ho máš větší, ale ty v té době ho měla ještě menší, tak z toho jsem už úplně blázen 😀 ale tak rozumět tomu nemusíme, hlavně, že se vše daří, jak má 😉 jo a tak já jsem teda už dnes 8+0 🙂

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska 😲
@verkuska Já pizzu miluju a těšim se až zajdem až mě pustěj anebo objednáme spíš dom...mňamiky...tady v Trutnově je normálně bílá tma...masakkkrrr 😉

muddledgirl
6. pro 2013

@ivule86 gratulace velikaá.... 😀

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska já to furt nechápu..podle ms jsi 8+0 a já 8+1....
určit podle velikosti mě to těžko mohli...když bylo podle tabulek malinký 7+5 podle nich.....ale podle něčeho mě to určit museli...

Jsem naštvaná...kámoška mi slíbila zelí, uzený a špalíčky a vyprdla se na mně...to se přeci nedělá...když je někdo v nemocnici...bééé

verkuska
autor
6. pro 2013

@muddledgirl no právě, ti říkám, že mě to určili podle velikosti a OVU a taky se ptal na ET a že mi to vychází stejně jak podle menzes na den přesně mi říkal doktor.... fakt.

No já na tom jarmarku taky neodolala zelí s luxusní nakrájenou klobáskou s chlebem a pak jsem ještě tzblajzla tu pizzu, před chvílí jsem si dala silný krůtí vývar, který děláme poctivě 7 hodin, s domácíma nudlema a teď tu mám pomeranče a jablko, které je velké asi tak jak 3 jabka 😀 no nenažraná jsem až to bolí, ty aspk%n tak nepřibereš, když máš nemocniční stravu..... já se děsím toho, že už začnu do té lednice lést i v noci 😀 😀 jediné, co mě odrazuje, je ten smrad šílený, co jsem z ní začla cítět 😀

verkuska
autor
6. pro 2013

@muddledgirl jo a stejně mi to určil i ten z Gyncentra v Ostravě.... teda ten mi určil jen týden, můj Gynekolog i na dny... ale týdny seděly...

muddledgirl
6. pro 2013

@verkuska no jo čiči,ale třeba dnes moje strava 2 koláče, 2 koblihy, 3 banány...2 chleby s pomazánkovým máslem a zeleninou...to je strava....no zvážím se než odejdu, zase po dvou týdnech... 😀

suzik161
6. pro 2013

@ivule86 Gratulovat se nemá, tak držím palce moc!!! 😉

verkuska
autor
7. pro 2013

dobré ráno děvčata, vstávat a cvičit 😀 😀 jsem zase po ránu nějak nabitá hormonama :D

ivule86
7. pro 2013

Dobré ránko všem🙂
@verkuska Jj, zatím to vypadá nadějně, minulý týden jsem byla dost nervózní, protože na UTZ byly sice dva váčky, ale ten jeden výrazně menší a doktor říkal, že je to s ním dost nejisté. Myslela jsem, že to vzdalo, ale včera nás mile překvapilo - sice je pořád menší (2,8 mm, vývojem o čtyři dny mladší než druhé - 6 mm), ale už mu začíná tlouct srdíčko. Věřím, že to zvládne🙂
@muddledgirl Děkuju za gratulaci a drž se tam, už se Ti to krátí🙂
@suzik161 Moc děkuju za držení palců a já je držím zase Tobě, strašně bych si přála, aby se zadařil malý vánoční zázrak, vše je snad na dobré cestě🙂

muddledgirl
7. pro 2013

@ivule86 tak snad to ten Tvůj druhý zázrak zvládne...a v kolikátém jsi týdnu?Mimi to podle mně může dohnat... 😉

muddledgirl
7. pro 2013

@verkuska Ty jo,se máš.Já snědla dva banány a je mi zas šoufl.... ☹

verkuska
autor
7. pro 2013

@ivule86 no tak to je báječné... držím palečky 🙂 první dvojčátka v naší diskusi 🙂

verkuska
autor
7. pro 2013

@muddledgirl to já měla chuť jen na rohlík s normálním máslem, jsem čmajzla to, co mám na nápně do cukroví 😀 😀 jinak totiž používáme ramu... a jen tak s mlékem, jsem zjistila, že to mléko mi na ten žaludek dělá dobře.... 😎

muddledgirl
7. pro 2013

@verkuska no vidíš, já mléko samotné nesnáším normálně....a teď už raději nepiju ani bílou kávu, protože mi je po ní zlem...bohužel mi toho moc dobře nedělá....ani rohlík s máslem...

verkuska
autor
7. pro 2013

@muddledgirl tak to já lnejím, ale přímo žeru.... jsem jak urvaná z řetězu, ale stejně mi je pořád špaatně, jen 10ti minutové super chvilky po jídle 😀 tak jsem si přečetla teď že ten můj rarášek má už svaly a neustále se mi tam v bříšku hýbe, beztak mi pořád naráží do toho žaludku 😀 😀

ivule86
7. pro 2013

@muddledgirl Taky doufám, zatím bojuje, věřím mu🙂 Podle většího jsem dneska 6+4.
@verkuska Děkuju, vtipné ovšem je,že jsem vždycky říkala, že se modlím, aby mě jednoho dne nepotkaly dvojčata... A dnes se jenom modlím, aby to oba prcci vydrželi až do konce🙂
Jinak ať nejsem mimo hlavní téma, já si tu připadám dost nepatřičně, nemám totiž absolutně žádné problémy, žádné nevolnosti, voní mi a jím všechno, ale zase žádné přehnané chutě. Asi jsem divná, ale ono to třeba ještě přijde🙂 Ale už jsem přibrala 3 kila, bych si liskla🙂

muddledgirl
7. pro 2013

@ivule86 to přijde...neboooj..ale já cítila pachy dost brzo...ale mě urrčité věci smrděly i kolem menstruace...např.....syrové maso... 😀 😀 😀 buď ráda, že Ti není po všem blbě kočko a jez dokud to jde....

ivule86
7. pro 2013

@muddledgirl To já se tím netrápím, vlastně doufám, že budu jedna z těch šťastných, které to nepotká🙂
Ostatně já jsem vždycky byla pažravec🙂

muddledgirl
7. pro 2013

@verkuska to já měla před nemocnicí,jsem furt jedla...teď jsem schopná jen ty kila sladkýho...což doma už teda dělat nebudu..protože se jinak n eodkoulim...A Ty jseš hubená...ty můžeš...

muddledgirl
7. pro 2013

@ivule86 Jo to já taky byla...no,jinak dvojky jsem vždycky chtěla...dali jsme teď jedno, protože když dáš 1 u prvních dvou ET,tak máš nárok na přispění pojiš´tovnou na čtyři pokusy....

ivule86
7. pro 2013

@muddledgirl Já je nechtěla nikdy ani v nejhorším snu, ale odříkaného chleba největší krajíc😀 Když si člověk prožije ty pocity beznaděje, kdy se ukáže, že děti možná nikdy mít nebude, najednou spoustu věcí přehodnotí a uvědomí si, jaké obrovské štěstí by byly dva uzlíčky... My měli první pokus IVF bohužel bez ET, proto jsme už podruhé mohli dát dvě, aniž bychom přišli o ten jeden pokus, jinak bychom dali taky jen jedno, abychom o ten jeden nepřišli...