IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

stazina1
4. lis 2013

@verkuska A kolko je tomu dní?

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 Ahojky kočko, to jsem moc ráda.Když je štítka léčena, tak to fakt není problém...Tohle by si endokrinoložka neměla dovolit.Je fakt, že pcos je endokrinní onemocnění....a přesto se jim moc nelíbilo, že se sama od sebe objednávám na endokrinologii....Já jsem před rokem chtěla trošku zhubnout a pročistit se před prvním IVF a tak jsem chodila tři měsíce do světa zdraví...Pan Fořt mě vzkázala, že pravděpodobně budu mít problém se štítnou, protože jsem měla pod normou cholesterol a dobrý tuk /hdl nebo jak se to jmenuje/....nedalo mi to a v červnu jsem šla na endokrinologii, kde jsem řekla, že plánuji další transfer v říjnu a ihned léčba, zaplaťpánbu...Doktorky jsem se ptala,jestli neúspěšné transfery souvisí s neléčenou štítkou a o na řekla, že můžou,ale nemusí....A já věřím, že to bude o.k.,když už mám léky...Jako blbec vypadat rozhodně nebudeš.........Kup si Nosifol...Ty menstruuješ...? Já bez léků ne..... 😀 Dej vědět,jak jsi dopadla.

muddledgirl
4. lis 2013

@lenikka přehnané to není když máš hodně vajíček,pokud máš pět,deset,tak Ti ohss nehrozí...

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Ahojky, vůbec nic?To mi je líto...Ale jsou i případy prý kdy na testu nic a v krvi ano....zadej si do vyhledávače hodnota hcg v krvi a vyjedou Ti tabulky....za začátku může být tak nízké, že ho těhot. test nezachytí.... 😉

stazina1
4. lis 2013

@verkuska Nezufaj,mozno si miminko dáva na čas 🙂 ked sa to tak vezme,tak je to na prd,niekto miminko pohodí do kontajnera a my,čo by sme si ho hýčkali,sa musíme takto trápiť,.... 😢

muddledgirl
4. lis 2013

@stazina1 🙂 🙂 🙂 jo, jo, přesně, určití občané mají třeba pět a nestarají se o ně, to by se člověku chtělo brečet.... 😠

verkuska
autor
4. lis 2013

no dneska je to 10tý den....ještě není nic ztraceno, uvidím v pátek z krve..... zatím žádná krev, tak je to pořád v pohodě 🙂 no ale minule jsem si taky dávala naděje, krev až do odběru žádná a nic z toho, ale teď to výjde, musí.... 🙂

verkuska
autor
4. lis 2013

@stazina1 no přesně tak, já to nechápu, jak někdo může být taková svině a svoje dítě zabít nebo odložit, hnus, se mi chce zvracet z takových matek 😠

verkuska
autor
4. lis 2013

@chrisula tak to jsi šikula, je to těžké jak nic přestat, ale mě vždy hnala zodpovědnost, tak to nebylo tak strašné 😎

suzik161
4. lis 2013

@muddledgirl bez léků nemám MS,taky mě ta doktorka zarazila,když to na mě vybalila ještě mezi dveřmi skoro. Tak jsem tam volala a mám tam jít ve čtvrtek v1 hod. Je to fakt rychlost 😉 myslíš,že ten nosifol pomůže? Děkuji moc za radu a podporu 😉

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 Pořád neděkuj....dřív či pozdějc mimi bude,kolikrát to člověk chce zabalit....ale pak zas přijde čas,kdy do toho jde znovu...Na doktorku se vys...fakt.....jistě si neprošla ničím takovým....blbka...jééé suppeeerr a s přítelem jdeš tedy nebo sama?

suzik161
4. lis 2013

@muddledgirl uvidím jak dopadne v práci,doufám že pojede se mnou,vím že to mimčo přijít musí 😉 a ty jsi na tom jak?

muddledgirl
4. lis 2013

Já tenkrát čekala měsíc a půl, trefila jsem se do letních prázdnin....ale pak už to šlo jako na drátku.....Nosifolem nic nezkazíš, jestli máš přebytečné nějaké penízky.....opravdu mě vyléčil levý vaječník....pravý zatím ne...ale já ho pila pravidelně 3 měsíce asi třicet dní ale nepravidelně....měla jsem pak kůru od paní Podhorné...tak jsem toho nechtěla milion míchat dokupy......a teď hamám jen listovku těch pár dní.... 😀

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 na tt druhá,není to žádná dálnice teda,ale od 6.dne,kdy byl duch sílí, tak doufám, že vše bude o.k.V pátek jdu na krev.... 😉

suzik161
4. lis 2013

@muddledgirl gratulovat nebudu,to se nemá ale drtžím palce

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 tak tak, nic není jistý,ale doufám....děkuju.... 😉

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 s tím Nosifolem jsem to špatně napsala...po třech měsících pití vyléčen levý vaječník a pak jsem si nosifol koupilla znovu a vypila si třicet sáčků ale pila jsem to nepravidelně... 😀

muddledgirl
4. lis 2013

@suzik161 Mělo by se vždy vypít aspoň 5 krabic....

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl jaký TT si používala??

verkuska
autor
4. lis 2013

já sem se holky tak naštvala, že jsem z toho dostala neuvěřitelnou chuť na bábovku, tak si ji jdu upéct v pekárně 🙂

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska galmed, gs mamatest....a Ty?

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl já woman secret baby.... přemýšlím, že si zajdu ještě pro ten mamatest, u nás v lékárně ho neměli zrovna, ale slyšela jsem, že je nejspolehlivější....

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska No, ten galmed byla jasně slabší....Ty jsi měla transfer 25.,že? Já o den dříve.....Může se to ukázat i 14. den....tak uvidíš... 😉

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Ten galmed byl slabší než mamatest...Je to gs mamatest 10...Názory na něj se různí,jako asi na všechny testy....Já jsem byla na transferu 24.10.Ty 25. viď? Každému hcg stoupá jinak.... 😉

muddledgirl
4. lis 2013

Máte někdo zkušenosti s clearblue?Jakýmkoli...Děkuji 😉

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl jj, 25. No věřím tomu, že to tak bude 🙂 a máš nějaké jiné pocity?? Bereš utrogestan? ?

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Já beru cyclogest...Ale je to v podstatě stejný jako utroš....Pocity....První tři dny po transferu mě bolelo ještě břicho dost z OPU...Jeden den chvíli křeče. docela děs....ale jen chvilku.....Pak pocity na ms asi od 3.-9.dne /poprvý...dřív nikdy... tak brzo/....občas zacítím prsa, občas mě píchne někde...A jinak jsem se málem pozvracela,když jsem ohřívala moje nejoblíbenější jídlo guláš...jinak vůbec nic...a občas se cítím jak kdybych měla kocovinu... 😉

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl no já mám s tím břichem to samé.... sem tam píchne jak nevím co, no a jinak mi je taky šoufl, ale to přičítám utrogestanu, protože ho polykám... ale fakt to poševně nesnáším, takže raději polykám...a ty prsa sem tam taky cítím, a taky je mám snad o číslo větší, z čehoš mám radost, protože jinak to je s mým poprsím bída :D

chrisula
4. lis 2013

@lenikka taky vypiji maximum 2 litry,porad curam...

chrisula
4. lis 2013

@verkuska a uz jsis ho mela delat ten test???