IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
11. pro 2013

@verkuska jo to je jasný....já jen jesli to je normální kupovat něco už ve 4.měsíci...bohužel pos...se mů-že něco i dýl... 😒

verkuska
autor
11. pro 2013

@muddledgirl normální to je, já už měla tendenci teď takové krásné bodíčko 😀 ale ségra mě od toho odradila, navíc to bylo holčičí, co kdyby to byl fakt kluk 😀

muddledgirl
11. pro 2013

@verkuska no některý věci určitě budu kupovat neutral....protože pak kluk v růžovýý....to by bylo hodně komický....

verkuska
autor
11. pro 2013

@muddledgirl dneska už je normální snad všechno 🙂 já zas budu mít hodně věciček po ročním synovci, takže i když to bude holčička, tak taky bude mít něco modrého 😎 ale už teď se obávám, že to bude rozmazleneček můj malinkatý 😀

muddledgirl
11. pro 2013

@verkuska no toho se bojím taky....1.děti můj názor,co kde vidím jsou rozmazlený vždy,natož když na ně takhle čekáme,viď? Já jsem teda hlídala léta děti...a byla jsem docela přísná....ale to nebyly moje...

verunecka212
12. pro 2013

Ahoj holky,nejdřív vyložím svůj problém 🙂 .
při prvním IVF píchání Menopur 9dní jsem měla 4folikuly z toho 3vajíčka,oplodnění PICSI,jedno nepřežilo pak první jedno vložené -5-tý den krvácení,při druhém 14-tý den krvácení,teď jsem znovu píchala nejdříve 4dny luveris a pak 11dní monogon a nevytáhli nic:( Nemáte prosím někdo s tímhle zkušenost?nevím co teď,k doktorovi jdu 6.1 a jsem zvědavá co bude,ale prý na mě asi tahle metoda nezabírá ☹

verkuska
autor
12. pro 2013

@verunecka212 hmm, to je obrovská škoda.... takže už máš dva pokusy od pojišťovny v čudu, jestli to chápu dobře?? No ono to je těžko, já měla poprvé 12 vajíček, to mi bylo 24 a hned napoprvé dcera, při druhé stimulaci jsem měla 4 vajíčka, přežili 3 a nevyšlo, to mi bylo 33, třetí pokus 29 vajíček, přežilo 22 a nic z toho nebylo. To mi bylo 34. Čtvrtý pokus 5 vajíček, přežili čtyři a momentálně se jedno chytlo a doufám, že se bude držet až do porodu zuby nehty 🙂 a je mi 35. Takže já to měla jednou více, pak malinko, pak hooooooodně hodně a nakonec malinko... nezoufej, snad ta další stimulace bude lepší, třeba ti nasadí jiné léky, které zaberou... držím palečky

verunecka212
12. pro 2013

@verkuska je mi 32,takže už asi dost 🙂 no snad by se tenhle pokus údajně neměl počítat,prý je jeden nultej na pojišťovnu,ale to nevím přesně,jen co si přečtu na netu 🙂. můžu se tě zeptat co jsi píchala a jak dlouho? mě připadá,že tenhle monogon asi nic moc,celou dobu jsem měla rudé a oteklé břicho(asi alergie,prý normální 😖 ) vím že po novém roce budu moudřejší,ale byla jsem na vyndání v úterý a teď mi mozek ňák moooc pracuje🙂 ,ale moc ti držím palce 🙂

verkuska
autor
12. pro 2013

@verunecka212 no já jsem teď úplně mimo :D já normálně nevím, co jsem si píchala, myslím, že teď právě ten menogon a to 8 dní, ale pokus předtím to myslím byl menopur, vím jen, že pokaždé mi dávali něco jiného 😀 no 32 je v klidu, co mám říkat já, v březnu mi bude 36 😎 😝 takže super, máš ještě dva pokusy.... není možné, aby to nevyšlo, jednou se to zkrátka povést musí, ono jen záleží, kolik má člověk síly na to všechno a taky peněz, ono to není nejlevnější 🙂 My si z toho děláme srandu vždycky, a když jsme jezdili loni a letos do Ostravy, tak nás to celkem stálo 90 000,- To malá vždycky převrátila oči, že tolik peněz, že za to by měla už všechny Monsterky 😀 😀 a kolik že prej stála ona. Tak jsme ji vždy se smíchem odpověděli, že ty naštěstí jen 25 000,- 😀 😀 ono je ještě dobré, když se tomu člověk zasměje, protože nejhorší je, že za to platí, a záruku nemá nikdy.... ale pokud se při troše štěstí otěhotnět povede, tak to opravdu stojí za to 😉 takže nezoufej a sbírej síly na další stimulaci 😉

verunecka212
12. pro 2013

@verkuska já dítě nemám, jsem si furt říkala mám dost času a ejhle, takže mám docela depky, ale ono to vyjde dřív nebo později, díky 🙂

verkuska
autor
12. pro 2013

@verunecka212 přesně tak, teď a nebo za rok, to už je jedno 😉

suzik161
13. pro 2013

Ahoj holky, prosím vás mám otázku, je možné, že by se mi teprve vajíčko uhnízďovalo? Včera večer jsem trochu špinila, dneska je to zatím dobré, nebo to bude již MS? Jsem 26. DC. Děkuji

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 a kdy došlo ke transferu?? Co to je to DC 🙂

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 jinak já jsem začla špinit třetí týden od ET a trvalo to asi dva týdny....

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 i Zazy špinila a mudledgirl dokonce krvácela hodně, má hematom, ale miminko se všem drží 🙂 nezoufej, ještě to nemusí nic znamenat.

verkuska
autor
13. pro 2013

@muddledgirl tak dneska tě čeká velký den, držím palečky, aby tam ten hematom už nebyla ty mohla jít domů, napiš pak, jak to dopadlo 🙂

javon
13. pro 2013

Dobré ránko holky🙂

muddledgirl - tfuj tfuj dneska pro štěstí,ať už tě sakra pustí domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslím na tebe

mějte se krásně, já jdu do práce☹..ale naštěstí jen na dopolko

muddledgirl
13. pro 2013

@verkuska Ahoj čiči...jo,jo 13.pátek...no tak to mě snad už pustí,děkuju kočky...
@javon

suzik161
13. pro 2013

@verkuska jsem 10-11. Den po IUI, je to den cyklu

suzik161
13. pro 2013

@muddledgirl držím palce

muddledgirl
13. pro 2013

@suzik161 no tak to na test je brzo...já měla ještě utrogestan /já ho brala pořád...kvůli cyklu/,takže mě tu menstruaci držel..../já ho brala 15.-24. den cyklu a pak mě přišla za pár dní menstruace...to uvidíš...počkej do 14.dne a pak až testni...držím palečky...

suzik161
13. pro 2013

@muddledgirl já ho veru taky, utroš, 3x denně

muddledgirl
13. pro 2013

@suzik161 no a máš ho brát do 14.dne,pak testnout a dyžtak vysadit asi,že?

suzik161
13. pro 2013

@muddledgirl mám ho brát,buď to dostanu nebo né, prý. Tak já nevím, snad to bude v pohodě. Ách jo, nic nemůže být jednoduché.

verkuska
autor
13. pro 2013

@muddledgirl ty bláho, kdybys mě neřekla, tak si ani nevšimnu, že je 13tého 😀 a mě bylo divné, že se mi nějak od rána nedaří 😀 ráno hádka s přítelem kvůli blbosti, to jsem přičítala hormonům. Teď jsem chtěla dělat mini laskonky, které měly být v lednici půl hodiny, já je tam mám od včera a těsto je jak kámen, tak musím čekat, až povolí. To jsem přičítala mé blbosti... no tak jsem se pustila do pečení kynutého švestkového koláče, tak jsem zvědavá, co se vybaraní 😀 a ono to je vše jinak, je pátek 13 tého 😝 pokusím se zbytek dne přežít ve zdraví 😀

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 no to je ještě brzičko, uvidíš, bohužel nezbývá nic jiného než čekat 😒

muddledgirl
13. pro 2013

@suzik161 no však jo,za 4 dny udělej testík...

muddledgirl
13. pro 2013

@verkuska no vidíš to...já ráno z toho taky byla v šoku...mini laskonky mňam.....držím pěstičky,ať už se nic nevyštění....

suzik161
13. pro 2013

@verkuska Uvidím, doufám že to nic nebude, stejně už je rozhodnuto!

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 Zazinka myslím začla špinit 10 den po transferu a je vše ok.... snad to nic nebude a budeš se na vánoce radovat s náma 😉 mě i po třech týdnech doktor říkal, že se pořád mimi zavrtává do sliznice, že to může být tím to špinění..... a špiníš moc nebo malinko??

suzik161
13. pro 2013

@verkuska jenom malinko, respektive jsem měla jen takové flíčky na toaleťáku, vzala jsem ti tampón a na tom pak byla jen trošička