IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl no já si zpravila zuby těsně před IVF, vlastně v období stimulace a stejně se mi už jeden zlomil 🙂 no snad to nebude pokračovat, jinak budu v 36 s protézou 😀 zubařka mě šíleně odrazovala od té injekce, ale já teda bez toho ani ránu, ale trochu se bojím, aby to nemělo podnět k potratu... říkala mi, že právě mezi tím 3-4 měsícem se nesmí injekce píchat, že plod může odejít.... ale zase gynekolog mi říkal, že lokální anestezie nevadí. Takže věřím jemu a uvidím 🙂 ale postrašila mě pěkně teda.

suzik161
19. pro 2013

@verkuska budu se snažit to vydržet a nic si nebrat, koupila jsem si Inofolic, tak ho začnu pít.

@muddledgirl budu se snažit nic nebrat a vydržet to, uvidíme co vlastně dorazí.

Já jsem měla sloznici krásnou, tvrdil doktor, teď má 2cm, po psychice jsem taky úplně v pohodě, víc jak kdy jindy, a o cirusech mi ani nemluvte, minulý týden jsem jedla každý den 2 pomeranče a mandarinku. Hold embryo nebylo v pořádku a muselo odejít, to je nevýhoda IUI, nevíš jestli jsou vajíčka v pořádku.

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 čiči,já taky piju zas Nosifol,to je skoro to samé....může se to pít do 3.měsíce v těhotenství....No, pokud si nenecháš udělat pgd vajíček,tak taky nevíš,jak moc jsou dobrá....a ani to není 100% záruka.....

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska no, ten zubař na to jak je mladý,tak pracoval fakt profesionálně...i ohmatával čelist či mě nic nebolí....no já se zeptám taky...ale nemít injekci při tom,že 6 zubů budu mít vyvrtaných na dáseň...to bych fakt nedala...a mně se teda ani neptal v kolikátém jsem měsíci....a objednaná jsem až na únor....

suzik161
19. pro 2013

@muddledgirl to máš pravdu, ale dostaneš vajíčka, který se už trošku vyvíji a mají našlápnuto správnou cestou, to moje skončilo jak začalo

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 však jo,to je důležitý.....i když se jim teda pomáhá....ale jsou to pak bojovníci... 😀

pipinka
19. pro 2013

holky jak jste se cítili po zavedení embrya?

verkuska
autor
19. pro 2013

@suzik161 no s těma vajíčkama je to fakt těžko, já minulý rok měla oplozeno 29, z toho bylo opravdu dobrých 22 a nic z toho nebylo :-/ mě ovoce naštěstí moc chutná, jsem si taky dneska četla o těch pomerančích, že by se v těhu neměly, jsem na to čučela jak puk.... toto bylo v tom článku:

Během těhotenství není vhodná konzumace pomerančů ( obsahují aromatické a éterické látky, které způsobují ochlazení organismu, můžou v našich podmínkách vést k nachlazení či rýmě), dále banánů s černými skvrnami na slupce (těhotné, které tyto banány konzumují, riskují tím u svých potomků vznik dermatitid a ekzémů). Těhotná by také neměla jíst ovoce, které může způsobit alergickou reakci, např. angrešt nebo jahody.

mazec jako.... pak něco jez, jak pak zjistíš, že by se to nemělo, já teda jím pomeranče přímo zběsile a jsem zdravá jak řípa, klepu hned do stolu a na čelo 😀, abych to nezakřikla

verkuska
autor
19. pro 2013

@pipinka bolesti v podbřišku, jako při menzes, ty trvaly delší dobu, bylo to nejspíše způsobeno po OPU, kdy byly vaječníky zvětšené díky většímu počtu folikul s vajíčky. Začla jsem mít šílené prdy, které mám doteď 😀 a taky jsem nadměrně říhala.... to už mě naštěstí přešlo. Sem tam hodně bolestivé píchání jakoby na pravé straně podbřišku a lehtaly mě bradavky 😉 🙂 a co ty, taky jsi po IVF??

pipinka
19. pro 2013

@verkuska no jsem po IVF, dnes mi zaváděli jedno zdravé a krásné embryo. cítím se tak nějak jako by mi měla přijít infomace, jsem opět nafouklá jak balón a občas mě píchne v podbřišku. tak to mě bolí taky podbřišek, protože mi odsáli 23 vajíček

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska no,já snědla pomerančů a banánů v nemocnici... 😉

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka no čiči to chvíli bude...ale dá se to zmáknout..já zmákla i 42...to už bylo trošku horší..ale co by jsme pro miminka neudělaly....kompenzovala jsem si to sladkým... 😀 😀 😀 určitě se k nám brzo přidáš s // na testu....

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl ty jo 42, to je síla. já to kompenzovala také sladkým a ovocem 🙂 děkuji, ale nebudeme předbíhat 😉

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka věřit je hrozně důležitý....někdy to je běh na dlouho trať ....a pak je to o to důležitější... 😉

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl já věřím že to vyjde,ale nemyslím na to, co by kdyby, prostě se tím tak nezaobírám jako jindy. dívám se na filmy, čtu si , koukám na koníka atak.prostě se chovám jako jindy,ale o dost víc se šetřím, prý mám první 4 dny hodně polehávat, tak to budu dodržovat ať je vše ok

verkuska
autor
19. pro 2013

@pipinka jj, já dělala teď úplně to samé.... filmíky, začla jsem si plést čepici na zimu, četla časáky. Proležela jsem poctivě tři dny, jen na wc a rychle zpátky 🙂 a pak už jsem začla chodit každý den na procházky do lesoparku, což mělo úžasný vliv na mě. Potkávala jsem tam pomalu každý den veverky a jednou se mi dokonce podařilo natočit mobilem srnu... fakt krása 🙂 a dělalo mi to hodně moc dobře, když jsem se každý den prošla. Držím ti hodně palečky, aby se embryjku u tebe moc moc líbilo a hezky se zabydlelo.

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka já jsem naposled věřila a byla jsem v klidu,protože jsem věděla,že mám 22 mražáčků a ono to vyšlo...já už plánovala,jak pak dámě dvě a budou dvojčátka.... 😀

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl tak nám z 23 vajíček po všech vyšetřeních zbylo jedno, které mám v sobě, takže musím být obzvlášť opatrná

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka a vy jste měli pgd kvůli těm chromozomům asi,že?

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka šéfová od známý měla také jen jedno a zadařilo se...

pipinka
19. pro 2013

@verkuska moc děkuji, také se těším až budeme s manžílkem mezi svátky chodit na procházky.vezmeme psa a půjdeme. sama si s ním netroufnu, protože ten jak cukne, tak mám co dělat. každopádně do vánoc budu pěkně ležet a odpočívat.

holky máte nějaký tip na dobrý film? at vím na co koukat

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl ano, jedno bylo úplně v pořádku, druhé se vyvíjelo pomaleji, tam by bylo riziko a třetí se nepodařilo vyšetřit. ostatní byli špatné

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka no jo čiči, my nemáme pgd...

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka co máš ráda za filmy,komedie moc neznám....

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl nemám ráda válečný, kovbojský, mám ráda romantické, komedie, rodinné...

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka svatá čtveřice...cesta z města, cesta do lesa,jak porodit a nezbláznit se,

pipinka
19. pro 2013

@muddledgirl díky moc, zkouknu, ani jeden neznám 😉

muddledgirl
19. pro 2013

@pipinka deník princezny,Rabín kněz a krásná blondýna,princ a já,

verkuska
autor
19. pro 2013

@pipinka já jsem viděla snad milion filmů, ale název si nepamatuju ani jeden 😀 🙂

@muddledgirl některé jsem neviděla, taky se kouknu 🙂

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska
@pipinka no ty princezny a princové...už nevím,co jsem z toho viděla...jinak já koukám na www.sledujufilmy.cz 😉