IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska čiči, plánuješ kupovat babyvak, klokanku, nebo krosničku...skoro všude píšou,jak to není zdravý...tak já nevim...ale na výlety by to pro nás bylo super.... 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl no mě to zrušil, když už jsem dva týdny nešpinila....ty to budeš mít asi dlouho zakázané, když jsi krvácela... a kamarádka asi kvůli tomu potratu, ale to nevím no. Já už jsem šílela bez toho.... jsem nějaká nabuzená poslední dobou 😀 a všechno mám tak nějak citlivější 😀

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska jo,ale naposledy opravdu krvácela v listopadu....já vůbec nejsem nabuzená....ale co můj miláček chudáček...no asi bych mu mohla pomoci jinak...když měl ty narozeniny...Jéé já měla krásný sen...že už je miminko narozené,že je moc hodné a že furt spinká...a že mě hrozně baví kojit....A taky jsem o porodu vůbec nic nevěděla....masakr...byla to myslím holčička... 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl já malou nosila v takové nosičce zepředu se to dávalo.... bylo to perfektní. Mohla jsem si nakupovat s malou u sebe.... já jsem si nemohla vynachválit. I když jsme šli na hory, tak se to přidalo. No ale teď asi ne, protože moje záda by to už nedaly... jeden píše tak, druhý zase onak... mě zase jedna kamarádka pořád přesvědčovala o tom, že malou špatně držím, že jí křivím páteř... no a malá mi v jiných polohách šíleně brečela.... sama jsem nejlíp věděla, jak je jí dobře. A páteř má naprosto normální 😀 když si myslíš, že se ti to hodí a je to skvělá věc, tak proč ne... já bych si třeba nikdy nekoupila pavouka, prej to tu páteř ničí, malá taky neměla a začla chodit i bez toho 😀 ostatní zase by bez toho být nemohli, no takže to je věc názoru si myslím. A v čem by to mělo být nezdravé,taky na páteř??

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl no o snu mi ani nemluv, mě zase, že jsem začla krvácet, že ze mě i takové kusy padaly nějaké, asi sliznice, no strašné.... že už je po všem.... no a pak jsem se jako že vzbudila ve snu a že jsem spala, a tak jsme se šli podívat s chlapem na záchod a tam zas ta krev... no a pak už jsem se probudila doopravdy a letěla na wc a ani kapka 😀 fuuuuuuuj, hnusný sen 🙄

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska já nevím co je pavouk.....jo,tvrdí,že to křiví páteř...Kdyby to bylo tak strašný, tak to neprodávaj,ne?Já nevim....

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl já měla tu klokánku 🙂

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska no, fuj...nemáš myslet furt na to Tvé špinění... 😀 Je vidět na co já myslim,na kojení...Já se Ti na to těšim a doufám,že kojit budu....no jeden den jsem spala odpoledne a taky se mi zdálo,že špinim...tv mi jela,jako vždy a tam byla nějaká blbost o turkách nebo čem...a nevěsta tam potrácela....tak jsem to ihned přepnula...

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl takové to chodítko, my tomu říkáme pavouk 😀 http://www.rostoucinabytek.eu/rostoucinabytek/e...

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska no, pak teda nevim...jestli zrovna v zimě to využiju...když budeme mít letnátka....se to používá tak od třech měsíců správně,viď? No, prý se to má používa až od sezení....já nevim od kdy mímo sedí...teda hlídala jsem v GB miminko,ale už si to nepamatuju....

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska aha...no to nevim...u nás asi trochu nepraktický...máme málo místa, obzvlášť v obýváku.....no ale kámošky to využívaly...já Ti nevím,jestli to není zbytečný.... 😒

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl no to se kupuje normálně do bytu... no jsem si teď o těch klokánkách četla, že na takové kratší vzdálenosti to nevadí. Já to používala na nákupy, jen jednou na těch horách a to měla malá 9 měsíců, takže už seděla...tak nevím. Ale zase víš co, jiné kouří, pijou a v pohodě, myslím, že sama vycítíš, co je dobré a co ne 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl no je, já bych si to nekoupila ani omylem 😀

muddledgirl
29. pro 2013

v
@verkuska však jo,máme málo místo kočko...a pak ty děti padají...když jsou prahy....myslim,že se dítě naučí chodit samo... 😉 A s tou klokankou,no nevim....to právě by jsme chtěli na delší trasy....auto nemáme....tak proto....

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska na bazárku jich je hodně....tak nevim....jestli koupit jen z bazárku či to bude vyhovovat.....přes zimu stejně extra výlety nebudou a pak už bude skoro roční...

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl stejně budeš v šestinedělí, a to běhat po horách určitě nebudeš.... a i unavená po tom porodu, myslím, že na hory se budeš chtít vydat opravdu až za ten rok, kdy už to nebudeš potřebovat, na delší trasy to asi fakt není to pravé ořechové, tak bych se na to asi vyprdla.

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl to už není možné, jsem před chvílí měla na snídani dvě veky s domácí marmeládou rybízovou a vanilkové mléko a teď jsem si utíkala udělat vaječinku s třech vajec s chlebem k Mrazíkovi 😀 měla jsem na to šílenou chuť 😀

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska bud ráda,že máš chutě,já tak max....na sladký...do ostatního se nudim.....protože když nejim tak dvě, tři hodky,tak mi je blbě... 😒 jsi hubená, Ty můžeš

pipinka
29. pro 2013

@muddledgirl ne ždáný papír jsem nedostala.jen mi řekli že mám hodně odpočívat, sprchovat se vlažnou vodou, žádný sex a netahat nic těžkého. pokud bych špinila, mám začít polykat utrogestan. ale včera než jsem šla spát tak jsem našla na intimce růžovou skvrnku, bála jsem se,ale dnes je vše pryč. takže dnes absolutně nic nedělám,za to mi to opravdu nestojí. ale řeknu vám, že když vidím manžela ve sprše, mám chuť na něj, šíleně mě přitahuje.

a jaká byla noc?já spala jak mimino, večer jsem usnula v náručí manžílka a ráno se v ní probudila. dneska odpoledne bude miláček žehlit, tak jsem na to zvědavá 😀

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl blázne, prý hubená, ti někdy asi pošlu fotku 😀 a máš bříško větší... já brutálně, pořád si myslím, že tam mám dvojčata snad, takové bříško, jako mám teď, jsem měla asi až v pátém měsíci u malé 😀 a co zoubky?? Už to máš lepší??

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka tak to já tak usínám a probouzím se pořád, no o těch choutkách ani nemluv 😀 já už naštěstí můžu 🙂 u nás se žehlení naštěstí nepraktikuje, ale v pohodě miláček zvládá vše ostatní... i ten tvůj to nějak zmákne, neboj 🙂 ty nemusíš brát utroš pořád?? To já musela už od začátku 6 tablet denně, špinění nešpinění...až před dvěma týdnymi to doktor vysadil.

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl už jsem stihla sníst i jabko a pomeranč 😀

zazy
29. pro 2013

Ahjky ženy tak mi taky ještě nesexovali,ale mám na to děsně chut.Jdu toho 2.1 na ten screning a 7.1 k své gyndařce,tak po tom co mi řeknou,tak to asi zkusímeJinak holky o těch snech mi ani nemluvte.Včera se mi zdálo,že se mi narodila holčička,ale byla mrtvá,jsem se vzbudila celá zpocená,dneska jsem pro změnu vraždila,to jsou sny to by se jeden pos...Jinak i já jsem kouřila,yla ne moc,j jsem už totiž asi 3x přestala ouřit třeba na dva roky,ale pak zase začla.Teda ted taky nečadím,manžel jo a docela mi to smdí.Já už si teda decánko vína dala.Před 14 jsem měla narozky a dala jsem si frisco,bylo mi řečeno,že v malé míře a jen někdy se to může.Jinak už mi je taky trocu mín blbě,už né přes den,ale ráno pořád

zazy
29. pro 2013

@verkuska.tak to já taky mám ted větší břicho než u malé,ikdyž mám o 1O kilo méně,než když jsem s malou otěhotněla.Jsem za minulý rok a půl dala dolů deset kilo a ted to zase naberu,no nedá se nic dělat

verkuska
autor
29. pro 2013

@zazy no ty sny brrrrrrrr..... a to si myslím, že na takové věci vůbec nemyslím 😀 no já už od minulého roku šla s kilama hodně nahoru, po těch hormonech, co jsem do sebe musela ládovat 😒 před dvěma lety jsem měla nádherných 53 kg a teď?? 73 kg...... je to mazec 😀 ruce mám jak medvěd 😀 aspoň si tak připadám, i když mi každý říká, že konečně vypadám normálně 😀 já taky tak přestávala kouřit, nejdelší přestávka byla 4 roky a já husa hloupá zase začla..... naštěstí chlap je nekuřák, tak snad se mi tentokrát podaří už nikdy nezačít 🙂

lucikk1
29. pro 2013

@verkuska Děkuji za podporu.Jsem za to moc ráda. Někdy si připadám jak blázen🙂 Stále doufám a těším se až se konečně podaří

zazy
29. pro 2013

Tak to já neříkám nikdy,páč to nevím,ale taky bych nechtěla už začít.můj maža přestat nechce.No já jsem začla brát hormony od 25 to jsem byla i na mé první operaci,to jsem měla nějakých 63 kilo,což mi vyhovovalo.Pak jsem byla po 3 letech znova na operaci a po dalších 3 letech další a po každé z nich jsem přibrala zhruba asi 8 kilo,pak jen 8 koli při prvních dvou pokusech při úmělém,takže nakonec jsem měla 98 kilo když jsems malou otěhotněla a rodit jsem šla se 108,což byla síla,No a pak jsem stáhla asi 6 kilo no a ted jsem šla na stimulku s 90,ted mám 93,už jsem jeden čas byla i pod 90.Tak snad pak zhubnu pořádně,víc dětí,víc pohybu

lucikk1
29. pro 2013

@zazy Děkuji za reakci a podporu. Budu doufat, že se podaří.

pipinka
29. pro 2013

@verkuska já beru utroš pořád. 2 tablety 3x denně si zavádím. k tomu ještě mám prednison.vím, že to miláček zvládne, je to můj šikula 🙂
jsem ráda, že tu nejsem nadržená jen já 😀

zazy
29. pro 2013

@lucíkk1:hele budeme to stebou celé sledovat neboj a pak až budeš mít mimísky v bříšku,tak ti budeme posílat tolik těhu bacilků,že je ani všechny nepobereš,je dobré ženy,že máme v sobě podporu.Jo těhulky stane se vvám někdy,že se blbě pohnete a strašně vám dloubne v břichu,mě před chvíli,bolelo to pěkně,manža si ze mě dělal srandu,jestli náhodou nebudu rodit,to jsou takové jelita ti chlapi,bych jim to přála.Né nadarmo,jsem říkala,že bych chtělabýt v příštím životě chlapem