IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska aha...no,však vidíš,že ten můj ďábel šel taky blbě vyfotit....furt se mrskal.....škoda,že jsem ho moc neviděla...protože byla rekonstrukce,měla jsme hlavu za monitorem... 😒 ale fotky mám dvě ve fotoblogu...no,já taky doufám,že mě zas kluk...ale je to jedno,hlavně,ať je zdravej...prosímmm...... 😉

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska no viď....děs běs...jsem to náhodou našla...se nějak nudim...přes facebook se aspoň učím langevo...aj slovíčka...když už stejně furt čumim do monitoru... 😉

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl já tu mám napsáno CRL 73,8

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl já zas měla oči jen pro miminko, měla jsem luxusní velký monitor přímo na sebou. A mimi bylo přes celý monitor. Krása, jsem pak zapomněla na všechno 😀 a nic jsem nezjistila, jen, mě zajímalo, jestli je vše v normě a taky co to bude. Jsem byla celá vyhukaná 🙂

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska smůla no..že jsem ho nemohla pozorovat,je mi to líto... 😒 A to jsi byla kolik?Já 12+5...To máš hezkou dlouhánku... 😀

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl 12+6... ale počki ty máš jen o jeden den ode mě ne??

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska jj,měla jsem transfer o den dřív....miminko je napřed od ms o dva dny....

verkuska
autor
10. led 2014

aha no mě od ms vychází, že mám dnes 14 🙂 letí to. Ještě dva dny a je po prvním trimestru

verkuska
autor
10. led 2014

no tím pádem mi podle UZ jestli jsem to pochopila dobře vychází momentálně dneska 13+4 😀 pardon, jsem se spletla, ne 14, ale 13 dnes podle PM

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska odepisuj prosím přímo,tak že klikneš na odpověz...já pak nemůžu tušit,že píšeš... 😉
Já jsem 13+1 podle PM a podle utz 13+3...Ty máš myslim 13+0 podle ms a podle utz 13+4 jo.... 😉

verkuska
autor
11. led 2014

@muddledgirl jj přesně, no minule mi to vycházelo na den přesně s PM. Doktor mi říkal, že to tak může být, že se to pořád mění, ale že se mám řídit tou PM. No já zapomněla kliknout na odpověz 😀 tak dneska blahopřeji, máš konec prvního trimestru jupíííííííííííííííííííííííííí...... to už je hodně velký pokrok 🙂 ty bláho ještě minule jsme čekali jak blbé na krev, dyť to je jak by to bylo před týdnem. To není možné 😀 za chvíli budeme mít doma miminka 🙂

muddledgirl
11. led 2014

@verkuska ahojky,už aby to bylo..uteklo to a my měli prcky doma... 😉

zazy
11. led 2014

Ahojky ženy,jojo jak říkáte,utíká to až neuvěřitelně rychle.Akorát jsem myslela,že už mi pomale budou ty těhu nevolnosti odeznívat a ono pořád nějak ne,dneska jsem letěla na záchod,stím že budu ..... a ono zase nic.Fakt už aby mi bylo líp.Já už se těším na pohyby,až mimíska ucítím.Bylo to to nejlepší z těhu u Verunky.Dneska jsem si holky uvařila mnamk,zapečeného pangasia se zeleniku a amer.bramborami,to jsem si pochutnala.A co vy,potřebuju inspiraci,nevím,pořád co vařit.

zazy
11. led 2014

Fotečka

suzik161
11. led 2014

Holky, tak dneska jsem si udělala nakupovací a relaxační den ;-D vyrazila jsem s kamarádkami na nákupy, koupila jsem nám nové peřiny, tak doufám, že se nám bude dobře spát. Kapsle do kávovaru, marakéšký čaj, je výborný. Mezitím jsme se zastavily na kávu. Takzě relax den, bylo to super!!! Jak se máte vy? 😎

muddledgirl
11. led 2014

@zazy krásné...já dnes nevařila, dala jsem si v restauraci v práci řízek s hranolkama 😀 ale jinak jsme v posledních dnes měli bramboráky,,čočkovku,špenát s knedlíkem...

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 Ahoj kočko,tak to je super....no já dneska byla podrbat v práci..vypila dva čaje....a těším se na zítra...jdem se projít do Tesca,jsou tam slevy...tak se chci mrknout na něco pro prcka.... 😉

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl tak ať něco pěkného nakoupíš!! Slevy jsou úplně všude a někdy jsou opravdu velké 😉 já zase tento měsíc vypadám, asi jdu do puberty, ale hodně, mám uhráků a fleků, už se skoro vyrovnám dětem ve škole 😀

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 to asi jooo...ale vše je tak daleko a samotný se mi nechce...všude choděj cigoši...a co jsem těhotná...tak je nechci potkávat samotná......mně povídej,co jsem těhu cca od 10.tt děs....a hnus...ale tak,když mimi bude zdravé...prdět na to...

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl tak těch já se bojím a nejsem těhotná, vyhýbám se jim obloukem. Já nevím jestli jsem těhotná, ale ty uhry mi dávají zabrat zase 😒

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 ...jo nevíš???No....že by?Promiň nevim,jestli si to pamatuju dobře....Ale podle testů normálně ovuluješ a přítel má o.k. spermio?Že jste teď zkoušeli přirozeně...

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl pamatuješ si to dobře 😀 spermio bylo dobré, jen jich bylo míň, ovulace taky asi proběhla, sexovali jsme 3 dny v kuse během ovulace, ale nic není jisté. Minule jsem se aspoň cítila divně, tentokrát nic, občas mě pošimrají bradavky a tak nějak mě pnou prsa občas, ale jinak nic. Minule jsem měla výtok, nebylo mi dobře, ale teď nic. Chovám se jako těhotná, vyhýbám se alkoholu a kouři, ale necítím se tak. Snad se to dozvím ve středu 😎

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 😉 😉 😉 Ty jsi ale měla PCOs,že? A už tedy o.k.?Tak proč vy by jste měli jít do IVF...? 😉

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl měla jsem PCOs, zatím to vypadá nadějně, poslední dva měsíce. Musíme se poradit ve středu s naším doktorem. Uvidíme co bude dál, třeba už nebude potřeba nic, nebo zkusíme IUI, nebo půjdeme do IVF, tady je problém ta moje štítná, nevím jestli to tak bude furt, ona mi brání aby vaječníky fungovali, to že se jí to dva měsíce nepovedlo neznamená, že to tak bude furt 😉

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 No,super...pomohl Ti ten Nosifol,ne? Já mám už v papírech konečně potvrzeno,že jsem taky ovulovala....po porodu dopiju Nosifol co mám doma....Mám ještě tři balení....no počkej štítnou mám taky,bereš léky ne???

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl asi jo, teď jsem ho nesehnala, tak jsem si koupila femibiom. Já mám chronický zánět štítné žlázy, což znamená že ji již nemám, léčenou ji mám, ale u téhle formy se prý neví. Moje endokrinoložka mi řekla, že se nám to s touto nemocí nepovede a v Caru si to myslí/mysleli taky 😒

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 Já mám autoimunitní zánět štítné žlázy..../taky chronický/..beru Letrox....Ty ne?Již ji nemáš? Máš ji tedy operovanou????Moc Ti nerozumim....

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl beru eutyrox, mě na tuto nemoc přišli dlouho a moje tělo si myslelo, že v těle nemá být, tak ji zabilo a zničilo samo, takže ji již nemám. Tak mi to vysvětlila doktorka. A tobě tedy pomohl ten nosifol také, když ti potvrdili ovulaci?

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 no,tak já to mám naopak...moje štítná nepozná,že mé orgány do těla patří,takže proti nim bojuje...což je naprd...protože se může rozvinout mrtě autoimunitních chorob...ale člověk si to nesmí připouštět... 😒 /cirhóza,Chronova choroba...apod.../Jo,jo,jedině Nosifol..Pila jsem 5 balíčku kolem léta....a pak další dva...před transferem.....no já si myslela,že už to je o.k,/asi v červnu jsem zjistila,zže mám o.k. jeden vaječník.../protože v říjnu před KET mě krásně sama narostla sliznice...KET pak nebyl...mražáček byl na dvakrát rozmražený tak to nezvládl.....No,jinak paní Podhorná má stránky na netu a prodává kapičky,je to přírodní...ale těhotné a kojící to nesmí....napíše člověku kůru na tělo....já jsem ji teda ani jednu nedobrala /asi jen dva týdny.../

suzik161
11. led 2014

@muddledgirl stejně je to pěkná potvora ta štítná, ona má pod palcem snad všechno, celé naše tělo