IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska to mi řekneš..až to budu potřebovat jo.....děkuju.....no pokud je mimi v pořádku,tak by se to podle mně stát nemělo....ale chápu...ale zas tak to nehrotim....já nic moc špatnýho nejim...jen to sladký no...bohužel....ale dneska mě čokoška zachránila od mísy....a nevíš co je na bolest hlavy...?Hodně piju a už druhý den mi třeští jako prase a půlku paralenu fakt nechci....kopřivový čaj?

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl to si děláš srandu 😀 😀 mě už tak pátý den každý večer začne bolet, no hrůza 😀 my to zase máme stejně 😀 nevím, možnánějaká fáze těhotenství?? Taky piju hodně... aaaaaaa už jsem to zas našla na netu 😀 😀

V těhotenství se bolest hlavy objevuje častěji než mimo těhotenství. Obvykle se jako příčina uvádí hormonální změny v těhotenství a zvýšené množství krve v krevním oběhu.

No tak aspoň víme, proč to je 😀

a jak ti dopadly testíky dnes??

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl no jestli to nemůžeš vydržet, tak si vem paralen, ten by neměl ublížit... ale opravdu jen pokudto je nezbytně nutné...

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska to je masakr...zase stejný....se počůrám... 😀 😀 😀 prostě furt musí být něco v tom těhu....
Utz o.k...konečně ho viděl přítel..je to stopro kluk...viděla jsem kouličku...ale to už jsem asi psala... 😀

Koukám na farmáře na primě...to jsou zas exoti..já se vždycky tlemim...masakr...

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska já to vydržim.... 😉 výsledky testů budu do týdne poštou...když budou horší,tak by měli volat...

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl já na romantiku na Prima love 🙂 faaaaaaaakt, takže vážně klučina?? Kéž by se ani u mě nezmýlil a byla to ta holčička 🙂 tak super, no my se společně podíváme až koncem února... to nevydržím, tak dlouho čekat 😀 asi si vymyslím, že mi něco je, abych mohla na UZ dříve 😀

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska hi hi , 😀 😀 😀 no řekni,že máš zaražený prdy.... 😀 😀 😀 Já jdu zas 5.2. k mojí doktorce.....já jsem ráda za Samíka...jako bych si mohla vybírat...ale to byla jasná kulka.... 😀 😀 😀

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl ty jo, nekonečný týden, budu držet palečky hodně moc.... musí to být ok.... musííííí

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska jjo, mussííí,děkuju... 😉

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl a to už šlo tak krásně vidět?? Mě v pondělí neviděl nic 😒 aspoň kdyby náznak sakra 😀

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska ten můj Sam se tam tak mele...že ukáže vše.... 😉 😉 😉

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska chápu,že to chceš vědět... 😉

verkuska
autor
24. led 2014

@muddledgirl no já měla i malou klidnou 😀 ta se styděla i v šesti měsících ukázat, co tam vlastně má 😀 že by se tahle taky schovávala ?? 😀

muddledgirl
24. led 2014

@verkuska jo jo,to bude holka....slušná holka... 😉 😉 😉

suzik161
25. led 2014

@muddledgirl
@verkuska ahoj, tak mám 11folíků, levý vaječník si dává na čas a moc nepracuje. Dneska jsem dostala Prednisol a nějakou další injekci. OPU mě čeká ve středu, v pondělí jedu ještě na UTZ. To je rychlost 😀

muddledgirl
25. led 2014

@suzik161 no super....držím palce. 😉

verkuska
autor
25. led 2014

@suzik161 jj jde to pak rychle od začátku stimulace 🙂 mě myslím teď odebírali taky jen z jednoho vaječníku.... to se povede určitě, máš krásný počet 🙂

suzik161
25. led 2014

@verkuska zkusíme to i z toho druhého, dneska nebyly tak velký, ale prý ještě třeb dorostou, na pravém jich mám 7 a na levém 4. Tak uvidíme, 7 je taky pěkný snad

verkuska
autor
26. led 2014

@suzik161 jj určitě je to nádhera 🙂

verkuska
autor
26. led 2014

holky, já už od dvou nespím, to je hrůza.... no aspoň jsem si připravila kachnu a uvařila brambory na bramborové knedlíky, postavila na vývar..... vypadá to nadějně, nedělní oběd bude připraven včas 🙂 červené zelíčko začnu dělat kolem 11......tedy pokud neusnu 😀 😀 k něčemu to je přeci jen dobré, že ne a ne znova usnout 🙂 😎

muddledgirl
26. led 2014

@verkuska já to mám úplně naopak....spím a spím a spím...

verkuska
autor
26. led 2014

@muddledgirl já taky v noci v klidu spím poslední dobou, ale nemohla jsem spát, protože jsem měla totálně ucpaný nos a hodně špatně se mi dýchalo.... 😒 snad bude tato noc lepší 🙂

muddledgirl
26. led 2014

@verkuska tak já spím napůl v noci napůl dopoledne....taky začínám mít ucpaný noc... 😒 To jo,snad to bude lepší... 😉

lucikk1
26. led 2014

@suzik161taky se uz tesim na emryjko 😀

suzik161
26. led 2014

@lucikk1 To půjdeme na OPU spolu, ne? Pokud tedy půjdeš taky ve středu a já taky. Rozhodne se zítra 😀 Budete si nechávám prodlouženou kultivaci?

suzik161
27. led 2014

@lucikk1 Ve čtvrtek je ten slavný den, jdu na OPU v 7:15 😀 Jak jsi dopadla ty?

lucikk1
27. led 2014

@suzik161 Jdu na OPU ve středu v 7:20, mám 6 folikulů, tak snad budou všechny s zralým a mimořádně kvalitními vajíčky 😀 Prodlouženou kultivaci si budeme dávat. Už se moc těším 🙂 ale taky se bojím. Je to moje první IVF a úplně první narkoza

suzik161
27. led 2014

@lucikk1 tak to je super, gittynka z koníka jde zítra, ty ve středu a já ve čtvrtek, budeme čekající trojka 😀 to jsme na tom stejně, moje první IVF a první narkóza v životě, tak jsem na to zvědavá 😒 já ji chci taky, abychom věděli, kdo je největší bojovník, teda už se těším. Abych pak nebyla zklamaná ☹ budu držet palce celý den, jsem již doma

lucikk1
27. led 2014

@suzik161 ja jdu na neschopenku od stredy.budu psat dojmy🙂 a drzet nam palecky

muddledgirl
27. led 2014

@lucikk1
@suzik161 držíme s prckem pěstičky.... 😀 😢 😢