IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
29. led 2014

@suzik161 jeeee, já ti normálně až závidím 🙂 já jsem se vždycky tak těšila, byla jsem ráda, že to je konečně tady... že už se konečně něco děje 🙂 byla jsem plná očekávání a plná naděje 🙂 držím palečky 🙂

suzik161
29. led 2014

@verkuska já jsem taky plná očekávání a taky strachu, co a jak bude. nikdy jsem neměla narkózu apod. Tak nevím co to se mnou bude dělat a hlavně jak to vše dopadne 😒

muddledgirl
29. led 2014

@akin já jsem jednou někde četla, že se to jako pokus počítá, ale když se pak jde na první bez pojišťovny, že jde s doktorem sepsat žádost o jeden placený navíc z důvodu, že nedošlo k ET. Ale ne každá pojištovna to asi vezme.

to mi napsala jedna holčina...tak si to uschovej.... 😉

akin
29. led 2014

@muddledgirl aha, budu na to pamatovat-děkuju moc 😉 Je pravda, že kamarádka takhle jednou "uhrála" taky celý další pokus na pojišťovnu, protože něco udělal špatně její CAR . Mimochodem, vyšlo jí až neuvěřitelné 7. IVF (KETY do toho nezahrnovala). Teď má krásného zdravého chlapečka.

muddledgirl
29. led 2014

@akin no,někdy to je běh na dlouhou trať..nám vyšel 4.tranfer...Věřím,že se taky dočkáš miminko...teď si hezky odpočiň 😉

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 myslím na tebe, za chvíli budeš na řadě 🙂 hodně štěstíčka

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl tak jak, už je lépe?? Co výsledky?? 🙂

pipinka
30. led 2014

@suzik161 ahojky, zatím nevíme kdy půjdeme znova, chci nechat tělo odpočinout od těch hormonů, víš? v práci to stojí za prd co ti budu povídat,ale nějaký čas ještě vydržím. a jak je u tebe?

lucikk1
30. led 2014

Tak po OPU mam 5 vajicek.dnes mi v laborce reknou vice.snad jen pozitivni info 🙂

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska ahoj kočí..no včera jsem zas blinkala,ale jinak dobrý...nemám jíst sr...y 😀 😀 😀 Výsledky nic...vzhledem k tomu,že jsem byla na krvi v pátek,myslím,že už musí být...Takže věřím,že přijdou zítra poštou negativní...Říkali, že do týdne poštou....a že dyžtak by volali... 😉

muddledgirl
30. led 2014

@lucikk1 tak držímě pěstičky... 😉

suzik161
30. led 2014

tak jsem doma, narkóza a zbytek bylo v pohodě. Ale výsledek je špatný, měla jsem 11folikulů a z toho jsou s největší pravděpodobnosti 3 nezralá vajíčka ☹ doktor říkal, že udělá co bude moct, ale sám tomu moc nevěří. Mám volat zítra jak to vypadá, ale asi nic nebude 😢
@muddledgirl
@pipinka
@verkuska
@lucikk1

muddledgirl
30. led 2014

@suzik161 ☹ ☹ ☹ ach jo...kdyby aspoň jedno dobrý,který se ujme... 😒

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 tuž to je síla..... sakrapráce.... tolik peněz, nervů a nakonec toto. Ještěje šance, snad se to obrátí k lepšímu. V kolik máš volat, v jednu??

verkuska
autor
30. led 2014

@lucikk1 aspoň jedna dobrá zpráva tady za poslední dny 🙂 pak dej vědět, jak se jim vede 🙂

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl tak dlouho ti je zle?? Já mám naštěstí už asi měsíc klídek... taky jsem se už vykurýrovala, jdu dnes i cvičit.... koupila jsem si včera podprdy, všechny dosavadní mám už malé 😀 je to ale super mít tak bujné poprsí 😀 😀

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska no já holt někdy něco vyhodim... 😀 nejhorší je,že mě předtím není extrémně zle..takže se to nedá ani moc stihnout...jo mám taky malé podprdy..jdu do Lidlu,jestli tam ještě nějaké zůstaly,jsou levné a dokonce jsem ji vyprala v pračce a je o.k...jinak se mi dost všechny poničily...Jo,taky jsem spokojená,že už mám víc nežž 75 B

suzik161
30. led 2014

@verkuska jj, zítra v 1hod.

lucikk1
30. led 2014

@suzik161 je mi to moc lito ale nehazej flintu do zita.uvidis zitra

lucikk1
30. led 2014

@verkuska 3 jsou oplodnene, u 2 se ceka jestli se podari.ty zatim nic moc ale pry se to jeste muze zmenit

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska tak tripply prý dobré...ale genetička chce stejně pohovor...o jééé...tak asi si rovnou můžu vytasit prachy na harmony test... ☹

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl já myslím, že budou chtít ještě jeden test pro jistotu, když to máš tak pohyblivé .... tak super výsledek, mám radost s tebou 🙂 je to na dobré cestě 😉

verkuska
autor
30. led 2014

@lucikk1 určitě se to změnit může..... já měla 5 vajíček, zbylo jich 4 a z toho je mimi.... důležité je, aby vůbec něco bylo a pak už jen spoléhat na štěstí 🙂 i 3 jsou skvělé 😉 držím palušky

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska jeden test...na plodovku nejdu...riziko potratu je větší než riziko downa..tím pádem vyplajznu 18 000 za harmony test a budu čekat další tři nebo kolik týdnů na výsledky...se poseru... 😒

muddledgirl
30. led 2014

@lucikk1 tak tak každé vajíčko je dobré 😉

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 no to čekání do druhého dne bylo to nejhorší, co jsem asi zažila, nic mi nepřišlo horší.... ani screening, tak nějak jsem věděla, že to musí být ok 🙂 spíše jsem byla nedočkavá kvůli pohlaví..... to bylo taky první, co jsem na doktora vychrlila, až mi bylo trapné, že mě víc nezajímá, jestli je mimi v pořádku 😀 no fakt to je u tebe k zbláznění, ale šance pořád je, i když malinkatá... ale je. A ty máš kolik let??

suzik161
30. led 2014

@verkuska já se z toho asi taky zblázním 😒 je mi 26 a manželovi 32let. Vím že tam šance je. Prosím tě počítal by se tento pokus? I když nebyl ET? Za jak dlouho budeme moct jít znova?

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl nebo se na to vykašlat a mimi donosit.... teď jsem mluvila s kamarádkou, která má 6 týdnů do porodu a na žádné testy nešla. Já bych taky na plodovk nešla kvůli té jehly brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr neumím si to představit... i když zase má sestra na plodovce byla a prý to je v pohodě. Jenže já omdlévám i u normálních odběrů.... ale zase kdyby mi to teď vyšlo dobře, už bych asi nikam nešla a vykašlala se na to. Uvidíš, copak ti řekne.... já ani nevěděla, že při té plodovce je riziko potratu. To slyším až teď od tebe.

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska holka,Ty by sis riskla downa?Já ne... ¨
Říká se,že riziko je jedno procenta,ale spíš dvě,co mi řekla sestra tady na gyndě....
Tak uvidíme co mi řeknou....ale na to,že tripply vychází často pozitivně,tak dobrý,takže myslim,že mimi bude zdravý...

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 no myslím, že se to nepočítá, když nedojde k ET. A na další pokus po stimulaci se může nejdříve za tři měsíce, aby se tělo kapku dalo do kupy. Jinak kdyby si měla při dalším pokusu více vajíček a zbylo i na mražáčky, tak to se může na KET hned další měsíc.