IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 jupiiiiiiiiiiiiiiii, super bojovníšek

verkuska
autor
1. únor 2014

@lucikk1 a jak ty, jak to pokračuje?? 🙂

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 @lucikk1 s váma holky to je horší jak nějaká telenovela 😀 fakt nedočkavě čekám na pokračování 🙂 držím palečky 🙂 a posílám bacilky. Do pondělka by měly být u vás 🙂 😉

suzik161
1. únor 2014

@verkuska Asi to nevydržím a budu volat i zítra ráno, i když doktor říkal, že nemusím, ale musím se zeptat, jak prcek bojuje 😀

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 já bych to asi taky nevydržela a volala 😀 já už jsem i přemýšlela, že sivymyslím, že mě něco bolí, aby mi udělali dříve UZ 😀 ale nebudu přivolávat takové věci a raději vytrvám, ale jde tohorko těžko 🙂

lucikk1
1. únor 2014

@verkuska ja si nastesti mam volat do laborky kazdy den.zatim se vyviji vsechny 3 ake jenom 1 je vyborne.ty dalsi 2 nejspis do pondeli nevydrzi☹ ale staci mi jedno kdyz budu mit stesti 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@lucikk1
@suzik161 taky plivu bacilky.. 😉

verkuska
autor
1. únor 2014

@lucikk1 no kdo ví, třeba budou všechny tři ok. To by bylo super, kdyby zabraly 🙂

suzik161
1. únor 2014

@muddledgirl
@verkuska Děkuji za bacily, snad pomůžou jako minule 😀 nakoupila jsem ananasy a baštím o stošest, pomeranče 😉 to je vitamínů 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@suzik161 no mě ke sliznici evidentně pomohl Nosifol....pila jsem ještě kapičky,ale jen asi dva týdny a ne pravidělně protože mi nechutnaly /paní Podhorné/

suzik161
1. únor 2014

@muddledgirl já už beru měsíc femibion aměsíc předtím Nosifol také

muddledgirl
1. únor 2014

@suzik161 NOsifol je super..však víš...je přímo na ovulku,tím pádem i na sliznici.... 😉

suzik161
1. únor 2014

@muddledgirl doufám že jo, doufám že ten Femibion taky pomůže. 1pomeranč a 2 mandarinky, pár plátků ananasu snad taky pomůžou.... Každý večer k večeři, pá vitamínů 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@suzik161 když to říká Verkuska... 😉 Femibion taky bere předtím spoustu holek a pomohlo,tak uvidíš.. 😀

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 milionkrát lepší jsou přírodní věci než do sebe rvát chemky..... fuuuuj....vitamíny v podobě tablet je ten největší hnus, co může existovat. Všichni doktoři mi řekli, ať to okamžitě vysadím a jím raději vitamíny čerstvé. Já totiž taky brala mamavit a to se na mě koukali tedy fakt šíleně, moje zubařka mi dokonce řekla, že kdyby tak dlouho čekla na miminko, tak by opravdu žádné vitamíny v tabletách do sebe nedávala, že to je ten největší hnus a že to by si na triko nevzala takhle trávit miminko. A navíc mám známé, co to vyrábí ve fabrice, když jsem se začla vyptávat z čeho se to vlastně dělá, tak se mi opravdu zvedl kufr..... gynekolog mi k tomu řekl to, že pokud jím opravdu vitamíny každý den, jednou za týden maso, ryby, tak ty ablety jíst opravdu nemám. Že to by doporučil jen v Somálsku, kde to jídlo bohužel na výběr není.

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 já si třeba každé ráno dám sklenici čerstvě odšťavněné pomeranče, vyjde to sice draho, ale zase oproti džusu k nezaplacení a o tabletách ani nemluvě. Co bych pro mimi nekoupila, že?? 🙂 v průběhu dne si dám ještě jablko, kivi, pomelo, banán, jak kdy a jak co, střídám to.... co se týče vitamínku, tak je to až nad hlavu, když vemu v potaz, že i zeleninu samozřejmě za ten den nějakou sním. Na véču jsem dnes třeba měla salát s rukolou a tmavou bagetku k tomu. Bylo to božské a hlavně zdravé a dokonce i s kyselinou listovou 🙂 ono je to sice trochu náročnější než polknout tabletu, ale stojí to za to 🙂 jen v těch pomerančkách a ananasku pokračuj, děláš víc než dobře, ale zkus pouvažovat opravdu nad tím, že vysadíš ty chemky.... brrrr. Ale za malé jsem brala mamavit po celou dobu a malá je v pohodě, jenže to jsem si tak na zdravou výživu jako teď nepotrpěla 😀 jsem byla ještě mladá a pitomá, když to porovnám z obdobím teď 😀 zkrátka teď nechci absolutně nic zanedbat a cpát do sebe to, co vlastně nemusím.... 😝 🙂

verkuska
autor
1. únor 2014

@suzik161 ufff to bylo vyčerpávající 😀 😀 každopádně sama víš nejlépe, co je a co není dobré... hlavně, aby se zadařilo..... zítra hned volej a dej vědět 😀 jsem nedočkavec nedočkavý 🙂

verkuska
autor
2. únor 2014

@suzik161 tak coooooooooo, volala jsi?? 🙂

suzik161
2. únor 2014

@verkuska ahoj, volala. Je to super, vyvíjí se jak má, doktor říkal, že jsme vsadili na jedno embryo a ono vypadá, že z toho bude miminko 😀

muddledgirl
2. únor 2014

@verkuska tak to je jasný,že pokud jíš všechno,tak se nemusíš cpát vitamíny...mně to doktorka nakázala,abych neměla tolik léků...kvůli nevolnestem..abych měla míň léků..ale měla jsem zatím tak 3x...nic se nemá přehánět...ale evidentně mi chybí hořčík, vápník a pod...První trimestr je nejdůležitější a taky jsme to zvládli jen s listovkou... 😉 Já nejím mléčné výrobky a maso jsem měla asi 3x od 7tt ...takže určitě občas nějakej vitamín neuškodí...některé b dokonce pomáhají proti nevolnostem.. 😉

muddledgirl
2. únor 2014

@suzik161 supperrr 😉

verkuska
autor
2. únor 2014

@suzik161 no to je báječná zpráva, takže zítra tě čeká velký den 🙂 už se nemůžu dočkat na další průběh 🙂 v kolik máš zítra jít??

verkuska
autor
2. únor 2014

@muddledgirl no vidíš a mě to jasné nebylo, taky jsem se cpala mamavitem a zbytečně, jím normálně to co vždycky a nechybí mi ani kapka ničeho 🙂 ty jsi to všechno vyblila, tak proto máš asi nedostatek něčeho... mě i když bylo hodně špatně, tak naštěstí jsem neblinkala ani jednou 🙂

muddledgirl
2. únor 2014

@verkuska 😉 To já se hned ptala,jestli musím jíst vitamíny...ono letrox,jodid,listovka mi stačilo....Já jsem většinou blila žaludeční šťávy... 😉 Ale už od včera jím zase moji milovanou šunku z Lidlu /95%/,je úžasná...od tý doby co jsem ji ochutnala si ty sr...v krámě nekoupim....

lucikk1
2. únor 2014

Tak zitra je ten velky den.jdu v 11:30 tak na me myslete.emryjko zatim bojuje a dobre se vyviji.ty dalsi 2 se dozvim az zitra. Treba budou i nanuky🙂

muddledgirl
2. únor 2014

@lucikk1 budeme myslet neboj... 😉

suzik161
2. únor 2014

@verkuska jj, je to super, vypadá to na 9:45, ještě si mám ráno zavolat a potvrdit to 😀 to bude náš velký den, už se na něj těším 😀
@lucikk1 budu na tebe myslet, neboj 😉

verkuska
autor
2. únor 2014

@lucikk1 tak taky supeer, budu držet palečky.... hezky si dneska ještě odpočiň, ať se embryjku zítra u tebe líbí 🙂

zazy
2. únor 2014

Ahojky děvčata,
@lucikk,@suzík161:jsem moc ráda,že ti vaši bojovníčci bojují,i já měla nakonec jednoho,v den ET opožěného trochu a bude ztoho za chvíli mimi.Tím chci říct,že hlavně budte v klidu a hlavně psychicky,psychika hraje strašně velkou roly.Moc na Vás holky budu myslet a držet pěstičky,posílám moc moc těhu bacilku.Normálně to prožívám svámi,je to jako kdyby mě to taky čekalo,tak přece jen to není,tak dlouho,co jsme byli s holkama na tom stejně jak vy.
Jinak mě už je skoro dobře,ještě sem tam trochu blbě.A od včrejška už pěkně cítím bublání v bříšku,jak mi tam mimi plavea někdy na boku cítím tlačení je to legrační.Jinak mě v úterý konečně po měsíci čeká kontrola,jsem ráda,že zase uviidím mimi.
A co vy holky,jak je?

verkuska
autor
2. únor 2014

@zazy jeee, to já ještě nic necítím 🙂 ale už se na to moc těším 🙂 no mě kontrola čeká až 21.2. se nemůžu dočkat, tak aspoň posloucháme srdíčko doma 🙂 tak to je super, že ti už nevolnosti přestaly. Konečně že?? 🙂