IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 jj, bungalovek, patrový se mi přímo hnusí 😀 no sami podle možností, samozřejmě, že osazení oken, střecha, vylití podlahy, stříkání omítek, podlahové topení firma.... ale základovka, zdi sami a spousta věcí vevnitř taky sami, sádrokartonové stropy, podlaha, elektřina sami.... obklady asi firma, ale to se ještě uvidí.... vy se chcete vlést do kolika?

verkuska
autor
7. únor 2014

suzik161 koukám na Vylomeniny, jsem normálně brečela smíchy až 😀 😀

suzik161
7. únor 2014

@verkuska tak do toho se musíte vejít určo. My jsme si vzali 800 000kč. Takže se chceme vejít do 1 500 000kč. Ale tu hypotéku jsme si brali na vnitřky 😉

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 no kdo ví, ono záleží, jak moc budu vymýšlet 🙂 a který typový máte?? Jak se ten domeček jmenuje 🙂

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 teď už jen aby se to miminečko povedlo, že?? 🙂 a ty máš už nějaké děti nebo toto bude vaše první??

suzik161
8. únor 2014

@verkuska to by bylo naše první. Máme Bungalov 569, místo té prostřední ložnice je chodba ven na zahradu a kotelna a uhelna. Líbilo se mi, že je ten dům rozdělen na noční a denní část.

verkuska
autor
8. únor 2014

@suzik161 jj, taky jsem to chtěla mít tak rozdělené, původně jsme měli mít ze vstupní haly vstup rovnou do obýváku, ale šíleně se mi to nelíbilo a v pár takových bungalovech jsem se byla podívat, co to tak měli a fakt nee, tak jsme si to posunuli a udělali to do chodbičky... jinak my jsme se inspirovali bungalovem 1074, to byl taky 5+kk, ale tak jsme si ho upravili, že je z toho 4+kk a šatnička 🙂 no nakonec nám vyšel kompletně jiný projekt 😀 pěkný domeček máte, ale ta stříška nad vchodovýma dveřma musela stát majlant ne?? My máme naplánovanou obyč střechu bez výklenků a stříšek, aby jsme ušetřili... je nám vcelku jedno, jak to bude vypadat zvenku, důležité pro nás je, aby jsme se dobře cítili uvnitř, ale kdybych na to měla, hned bych si takovou stříšku dala taky udělat, vypadá to nádherně 🙂

suzik161
8. únor 2014

@verkuska jé, to tam taky nemáme. Bude tam je malý přístřešek z trámu, to by bylo mic složité s tímhle 😉

suzik161
8. únor 2014

@verkuska prosím tě jak to vidíš s luxováním, doma je bordel jak v tanku a manžel dnes pracuje na baráčku, tak bych chtěla aspoň vyluxovat. Nebo to mám nechat?

verkuska
autor
8. únor 2014

@verkuska ale jak se tak na to koukám, tak to máte skoro jak my 😀 akorát my máme užší vstupní halu, místo té koupelny máme tu šatnu a místo té prostřední ložnice máme tu koupelnu 😀 a ještě jsme si to upravili na 14,1 x 10,5, takže jsme i ten obývák zúžili ze šesti metrů na 5,5 x 6,5 nám to teď vychází... no ale fakt dalo by se říct, že to je úprava z toho vašeho bungalovu 🙂 je to hodně podobné

verkuska
autor
8. únor 2014

@suzik161 za žádnou cenu nevysávej. Já poprvé vysávala tuším až minulý týden.... ale samozřejmě se může dříve, ale tím jak jsem špinila jsem se dost vyplašila a takové věci nechala na později... ale po transferu za žádnou cenu, dokonce mi říkali, že ani vařit nee, že to teplo od plotny není dobré, bříško se nesmí zahřívat... ale máš zákaz ode mě vysávat a doktor by ti to zakázal taky, neblbni, to počká...ani zametat bys neměla....to si traději jen na malinkatou procházku zajdi, ty jsou vynikající na prokrvení sliznice a miminko se lépe zahnizďuje.

suzik161
8. únor 2014

@verkuska ok, našla jsem takový ten lepící váleček na chlupy, přejela jsem tím sedačku a přehodím přes to deku. Nebude nic vidět 😀 děkuji, prochajdu mám dneska v plánu, půjdu se podívat na baráček, kluci dělají vnitřní omítky 😉

verkuska
autor
9. únor 2014

@lucikk1 @suzik161 tak co holky, zkoušely jste už testovat?? Nebo vydržíte až na krev ?? 🙂

suzik161
9. únor 2014

@verkuska ahoj, já jsem dnes 5den id ET to je ještě brzo 😉 nevím chtěla bych testovat, ale zase mám strach, takže opravdu nevim. Dneska v noci mě vzbudila taková divná bolest prsou. Nemohla jsem se jich ani dotknout natož si na ně lehnout, tak nevím co to bylo, snad nějaký positivní jev

lucikk1
9. únor 2014

@verkuska ja se dnes testovala 6 den po ET a negativni.snad se to zmeni v dalsich dnech 😉

verkuska
autor
9. únor 2014

@lucikk1 jj v klidu, mě se to ukázalo až den po krvi a to už jsem věděla, že jsem 🙂 držím palušky, aby se ukázala ta druhá potvůrková čárečka 🙂

@suzik161 mě prsa nebolela vůbec, doteď vůbec nic, nechápu 😀 jen ze začátku, jak jsem čekala na tu krev, tak mě tak nějak lehtaly bradavky 🙂 někoho bolej ale no... jj to máš ještě čas, to je brzoučko, já nevím proč, ale myslím pořád, že jsi byla v pondělí 🙂

suzik161
9. únor 2014

@verkuska v pondělí jsem měla být, ale jak jsem měla tu bouračku, tak jsem jela až v úterý 😉

muddledgirl
9. únor 2014

@verkuska mně občas bolej,ale vždy jen chvilku a začlo to až někdy v 11 tt....ale už pěkně vyrostly... 😀

verkuska
autor
9. únor 2014

@muddledgirl mě taky dost tak porostly ..... je to síla 😀 za mě by to tak mohlo i zůstat 😀

verkuska
autor
9. únor 2014

@suzik161 jj máš pravdu, proto se mi to plete... 🙂

verkuska
autor
9. únor 2014

holky, dnes šest hodin v Ikei, děs běs 😀 jsem očumovala postýlky, nakonec mi dá segra po jednom mimi, tak si příští týden pro ni jedu, chci už si to nachystat a uspořádat vlastně, jak do pokoje nacpu ještě jedno dítě, no jsem sama zvědavá 🙂 pro malou je ten pokoj teď tak jako že fakt akorát .... no a zítra se jedu podívat na přebalovací pult z bazárku.... je to s komodou, kterou chci na věcičky od mimi.... není to brzy takto kupovat?? Ale porod se nebezpečně blíží, vždyť už mám pomalu polovinu těhu za sebou 🙂

muddledgirl
9. únor 2014

@verkuska tak mně to nebude vadit,když ještě vyrostou,ale zas co je moc,to je moc... 😀 Jinak cvíča jsou mimo mé vycházky a neschopenka se mi měnit nechce...tak se asi zeptám v Sanusu zítra,jestli můžu trochu doma,že cítím občas záda... 😉

Brzy to není...testy máš o.k....tak bych se vůbec ničeho nebála....to já budu muset něco povyhazovat...další skříně se nám víceméně nevejdou...a postýlku koupím cestovní...nahoře je i přebalovák.... 😀

verkuska
autor
9. únor 2014

@muddledgirl no to já si měnila vycházky už asi čtyřikrát 😀 😀 jen si řekneš a oni to napíšou a o nic se nestaráš 🙂 😉 dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, jaký čas mi vyhovuje nejlépe.... nebudu se přece omezovat, když nejsem nemocná, ale jsem těhotná 🙂

muddledgirl
9. únor 2014

@verkuska.to se divim,že Ti to tolikrát přepsali....teď jsem jen jednou přehlásila adresu jiného pobytu a už mi sestra říkala,že si na socce budou ťukat na čelo....

.Jinak s cvíčem uvidíme,co mi řeknou v Sanusu zítra.....ty jsi nekrvácela apod...těžko říct....a za druhý už vidím,jak mi to přepíšou...jde o to,že mi ty vycházky vyhovujou,jak už jsem psala....Od jedný do sedmi...super....

verkuska
autor
9. únor 2014

@muddledgirl no mě říkal gyndař, že dva týdny od krvácení nebo špinění mám povolené všechno, takže i kdybych krvácela, tak to je jedno 🙂 tys to měla navíc způsobené cystou, kterou už nemáš, tak není co řešit 🙂 ale tak jak ti to vyhovuje, tak je to super.... já to naposledy změnila právě kvůli tomu cvičení.... mám od 9-11 - to jdu většinou na procházku hodinovou i delší nebo jen tak něco málo přikoupit do obchodu, když náhodou něco potřebuju, protože nikdo není doma a pak od 14 -18, to většinou bazén nebo cvičení a nebo na větší nákup s miláčkem 🙂 no každému to vyhovuje jinak... ale měnit to klidně můžu každý den, to nezáleží na tom, jak oni nařídí, ale jak ty chceš, no to by si zkusili mi něco říct 😀 ale oni fakt ani blbě nekoukají, vyjdou mi vždy vstříc.... soukromník, tak se snaží no 🙂

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska néé cystou...hematomem......mám taky soukromou.... 😉 😉 😉 uvidím,zjistím a popřemýšlím....Ale na léto jsem chtěla mít do sedmi....Ono je trošku rozdíl..že Ty jsi se sportem nepřestala a já přes rok necvičila....má se dělat to co před těhu.....uvidíme........taky máš furt tak ucpanej nos?

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl já taky necvičila, jen jsem se pořád hýbala, chodila někam atd, pohyb v práci, když jsem zůstala najednou doma, tak jsem měla pocit, že nedělám nic, tak jsem začala s cvičením 😀 no jsem si to popletla s tím hematomem 🙂 v létě už nemocenskou nebudeš mít, myslím že dva měsíce nebo 6 týdnů před porodem už nastupuješ na rodičák nebo mateřskou 🙂 a já si to budu zase určitě měnit než bude teplo kvůli stavby ať to mám taky vkuse 😀 🙂

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska já ne....chodila jsem často na tranfery.....a pak do toho stěhování po taťkovi...a měla jsem nervy v prdeli...takže nálada na nic nebyla....no, dobře...ale i v květnu bude hezky.... 😀 Já vím,kdy se nastupuje na mateřskou...někde píšou,že je to podle doktora,někde,že si to můžeš určit,ale na to je ještě čas... 😉 😉 😉

suzik161
10. únor 2014

Tak jsem to nevydržela a udělala test a nictam neni 😒

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 Kolikátý jsi den? Záleží na milionu věcí..... 😉 😉 😉 Kdy se zahnízdí,jak bylo steré embryo apod....A víš jak to měla Verkusska,měla pozitivní test až po krvi...Kdy jedeš na krev?