IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
16. únor 2014

@lucikk1 určitě hned dej vědět, hořím nedočkavostí 🙂

suzik161
16. únor 2014

@verkuska děkuji moc za podporu. Jak jsem měla to biochemické, tak mi to taky neudržel, ale říkala jsem si, že jsem brala 2-0-2 a teď jich beru 6. No uvidím zítra 😉 zítra dám vědět!
@lucikk1 budu na tebe zítra myslet!!

verkuska
autor
16. únor 2014

@suzik161 já brala 6 vždy, minulý rok mi to v roce 2012 nám to nevyšlo asi 7x, z toho jednou mi přišla menzes až po krevním testu s tím, že jsem měla už vysadit utrogestan a to až po 5 dnech od vysazení.... no ale jinak jsem vždy dostala menzes ještě před testem 🙂 takže já si myslím, že jsi těhulka 🙂

suzik161
16. únor 2014

@verkuska dneska jsem 12.den od ET, uvidíme, já tomu moc nevěřím, něco malého ve mě ale hlodá, když jsem to nedostala

muddledgirl
16. únor 2014

@verkuska jo jo,roste to jak blázen....já jdu na kontrolu 26.2....stále čekám na ten mini angel sound....občas něco cítím...ale nevím,jestli to je mimi...podle utz jsem dnes 18+5, letí to ...masakr....jdu vás do číst...konečně doma... 😉

muddledgirl
16. únor 2014

@verkuska kočí...mě to utroš držel vždy až do vysazení....ale zázraky se dějou a všem moc přeju,ať mají pozitivní krev...

lucikk1
16. únor 2014

@suzik161 díky já na tebe taky budu myslet

verkuska
autor
16. únor 2014

@suzik161 jj přesně, taky jsem byla z toho taková nesvá, že na testu nic nešlo vidět, ale ta menzes pořád nikde, já tam vlastně jela s tím, že stejně je vše ztracené, ale pořád něco ve mě mi říkalo, že tam prostě to mimi je 🙂 a ono fakt bylo 🙂 😉

verkuska
autor
17. únor 2014

@lucikk1 @suzik161 tak co holkyyyy, od rána jsem jak na trní?? Jakpak to dopadlo??

verkuska
autor
17. únor 2014

@muddledgirl pokukuješ už po kočárkách?? Já váhám mezi dvěma, už jsem se dokonce na ně byla podívat a asi už jsem se rozhodla, i když pořád nevím 😀 to je hrozné se mnou 🙂 ještě že jsem už o výběru začla přemýšlet teď protože mám obavy, že si snad ani nevyberu 😀

lucikk1
17. únor 2014

@verkuska
@suzik161 Tak holky bohužel. TT negativní. Zítra jdu do práce, doma by mě hráblo ☹ Ca za měsíce to zkusíme zase. Mějte se a ať se Vám daří

muddledgirl
17. únor 2014

@verkuska kočččí...určitě chci kočárek vidět na vlastní oči......my tu máme jen jeden obchod s kočárky,tak uvidím..zatím to nehrotím.....napíšu už brzy seznam...nejdřív koupím vše ostatní a nakonec postýlku a kočárek...

muddledgirl
17. únor 2014

@lucikk1 ☹ ☹ ☹ kočinko.....to mě mrzí...

lucikk1
17. únor 2014

@muddledgirl hm, mě taky, ale příroda to holt teď nechtěla. Co nadělám, že?

muddledgirl
17. únor 2014

@lucikk1 to bylo 1.IVF,že? Mrazáčky už nemáš,že? Máte imuno a genetiku?

lucikk1
17. únor 2014

@muddledgirl ano, měla jsem to 1.IVF a mrazáčky nemáme žádné. Nějak nezbyly. Genetiku máme. Imuno asi ne? To se dělá jak? Ještě nám dělali vyšetření z krve na hepatitidy, HIV atd - pro případ, že by byli mrazáčci.

zazy
17. únor 2014

Ahojky,lucikk1:tak to mě moc mrzí,že ti to nevyšlo,tak jsem doufala,že Vám to holky výjde,taky jsem byla celá nedočkavá,jak Vám to výjdeJinak mě první IVF taky nevyšlo,na druhé jsem šla po měsíci a pak se zadařilo.Myslím,že to bylo i tím,že jsem byla nadopovaná těmi hormony.
.Jinak u mě dobrý,mimi taky dělá kotouly v tom mém břůšku.
suzik161 a co ty,jak jsi dopadla

muddledgirl
17. únor 2014

@lucikk1 řekneš doktorovi v CARU,jestli by Tě mohl poslat na imuno....Nás poslali do HK nemocnice....objednali jsme se a za 3 měsíce šli na krev a donesli spermio...Výsledky nám přišli poštou a čekali jsme na ně cca 2,5 měsíce...jak vidíš vše může dost trvat.....ale je dobré imuno mít....Já na něj šla po třech neúspěšných transferech.....Taky jsem se sama objednala k endokrinoložce....moc se jim to nelíbílo...musela jsem mít doporučení,což mi gyndařka napsala....A šup...našli autoimunitní zánět štítné žlázy a imuno jen potvrdilo....

lucikk1
17. únor 2014

@muddledgirl díky za niformace. To vyšetření se jmenuje oficiálně jak? Imunologické vyšetření?

muddledgirl
17. únor 2014

@lucikk1 imunologie ....když řekneš imuno,každý ví... 😉

suzik161
17. únor 2014

@lucikk1
@muddledgirl
@zazy
@verkuska Ahoj, já jsem na to stejně, TT negativní, krev 0. Zjistil mi cysty na levém vaječníku, takže teď musím počkat jestli se ztratí samy s cyklem, nebo to budeme řešit dál. Prý mi vše řekne až jak dopadnou cysty, ale vypadá to na dlouhý protokol. Mám velké dilema, děvčata, potřebuji poradit. Pokud to bude vše OK, tak bychom do další mohli jít za měsíc, jen nevím jak s prací. nevím jestli do toho jít a kolegy v tom zase nechat, nebo poprosit ředitelku aby si někoho místo mě našla. Nebo to mám nechat až na velké prázdniny, když budu mít volno. Doktor říkal, že je dobré jít hned, ale nevím jak s tou prací. Spíš mě napadlo, že bych jim řekla jen o těch cystách a o umělku nic neříkala, ale jsem fakt v koncích. Mám na to 3týdny se rozmyslet. Mám přijít zase 18-19DC, pak bych začla hned stimulovat, pokud by to bylo dobré a bez cyst.

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 to mě moc mrzí..za mně hned...tělo je rozboujřené hormony a tak...mně cystu odsáli v narkoze....nebolelo vůbec....ale mně se ukázala až při stimulaci.....Jestli do toho chceš jít běž a co řekneš je na Tobě....já to řekla a všichni pak chápali.....Ty jsi v té školce,viď? Oni si poradí.....neboj.....nikdo bohužel není nenahraditelný....jestli do toho chceš jít,tak běž... 😉

lucikk1
17. únor 2014

@suzik161 je mi to lito. Ale urcite do toho bez a ja si vzdycky rikam, ze musim myslet i na sebe a byt sobecka. Vzdyt jde o moje stesti a muj zivot . Urcite bych nedavala vypoved. To je moc radikalni a zzavazujici.

lucikk1
17. únor 2014

@suzik161 ja se objednam po dalsi MS.takze nekdy v breznu a domluvim se co dal

suzik161
17. únor 2014

@lucikk1 o výpovědi jsem ani neuvažovala. Máš pravdu musím být trochu sobec, nedávno mi to rodiče taky říkali. Já mám počkat na MS a 18-19DC mám přijít a domluvit se co dál. Musíme se vzchopit a vše zvládnout, dneska jsem byla jak histerka, ale vůbec jsem se neovládla, tekli mi slzy, jak mi to řekl, vůbec jsem to neovládala.
@muddledgirl ok, uvidím jak to dopadne za 3týdny, kdyžtak si bude muset ředitelka někoho najít. 😒 na záskok

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 já bych jí na to připravila dřív....už teď....a vysvětlila jí to..co a jak...

lucikk1
17. únor 2014

@suzik161 Jo úplně tě chápu. Taky jsem nešťastná, ale musíme zabojovat a být sobecké. olt jinak to nepůjde. Vžzdycky se najde něco, co tomu brání (práce, dovolená, nachlazení, ...) 😉

verkuska
autor
17. únor 2014

@lucikk1 @suzik161 holky je mi to fakt líto, že vám to nedopadlo 😒

verkuska
autor
17. únor 2014

@suzik161 ty jsi stimulovala v lednu?? Mě totiž zase doktor vždy říkal a nejen mě, že od stimulace by se mělo počkat tři měsíce 😒 tak fakt nevím s tím příštím měsícem, jestli by nebylo naopak lepší nechat tělo od těch hormonů odpočinout, taky jsem to hnala pořád měsíc co měsíc a nevyšlo, pak jsem si dala rok pauzu a ono to vyšlo

verkuska
autor
17. únor 2014

@muddledgirl no já jsem je měla vyhlídnuté na netu a mají je i u nás na prodejně, tak jsem je tam dnes testovala asi hodinu 🙂