IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
19. únor 2014

@verkuska jo jo....ještě před transferem jsme zúžili výběr na Claudii, Tobiáše,Tadeáše,Samuela....Samík vyhrál....Máte hezká jména....

verkuska
autor
19. únor 2014

@muddledgirl a jak ty to máš s těma testama?? Koukám, že jsi pořád ranní ptáče 🙂

lucikk1
19. únor 2014

@verkuska dekuji za podporu.holt cas vzdycky pomuze.priszi ivf uz priste dopadne a basta 🙂

verkuska
autor
19. únor 2014

@lucikk1 jj přesně tak, hlavně se nevzdávat 🙂 a vy jste se rozhodli jít za tři měsíce??

muddledgirl
19. únor 2014

@verkuska ahojky...ne ne,já u toho spinkám někdy...Do pondělka nejdéle mají zavolat...Jsem nějaká totálně nachcípaná,tak půjdu kolem poledne k doktorce.....až tam nebude tolik lidí....

verkuska
autor
19. únor 2014

@muddledgirl no to hodně štěstí, já se s tou rýmou trápila jak nevím co, ono to je u rýmy vcelku jedno jestli bereš prášky nebo ne, trvá stejně dlouho, akorát s kapkama to je snažší, no a jak si vzpomenu, že jsem kvůli tomu od půl druhé rána nespala a dělala kachnu v kuchyni, tak mi je ještě teď z toho zle 😀 no já naštěstí měla jen tu rymečku a taky v krku mě bolelo, ale to jsem hned podchytila pryznicovým obkladem a bylo po bolesti do druhého dne.... no ale v pátek jsem byla zase u zubaře s bolavým zoubkem a zase jsem si ssamozřejmě nechala píchnout injekci 😒 ni a vždycky po zubaři se mi vyhodí opar, no mám ho masakrální, a zase jen náplasti můžu používat, to je k zbláznění 🙄 😖

pinkywinkie
19. únor 2014

Holky, poboliva me děloha, takovy křečíky tam mam, je to normalni?

muddledgirl
19. únor 2014

@pinkywinkie no, mně bolelo bříško jako na ms asi od 3.-9.den po ET...Myslím,že to normální je..... 😉

muddledgirl
19. únor 2014

@verkuska tak mám zánět hltanu a dýchacích cest....mám tedy bioparox a tu vincentku...blbě se mi dýchá.....to nesnáším.....chrchlám a bolí mě v krklu při kašli...a ucpaná rýma...ale jinak dobrý,hlavně,že nejsou horečky... 😉

verkuska
autor
19. únor 2014

@muddledgirl brrrrrrr nezávidím... co mimi, už cítíš, mě se tam hýbe o 106, zrovna před chvilko tam sebou šilo 🙂 je to super pocit 🙂 ať se brzičko uzdravíš, kde jsi to nachytala?

muddledgirl
19. únor 2014

@verkuska moc necítím...je ještě čas do 22tt....a nevím,kde mám placentu...občas něco cítím...ale to je málo......no asi ve vlaku...nevím...moc se s nikým nestýkám....kvůli nemocem práve...

verkuska
autor
19. únor 2014

@muddledgirl no tak to je určitě z toho vlaku.... no já už cítím fakt hodně a taky už docela často 🙂 ještě dva dny a prohlídka konečně 🙂

muddledgirl
19. únor 2014

@verkuska já už se takz moc těším,až ho pořádně ucítím

verkuska
autor
19. únor 2014

@muddledgirl no to ti už co nevidět příjde 🙂 já zprvu jen tak lehounce a vždy večer kol sedmé 🙂 a teď to je fakt už síla a často, jdu mu pustit písničky, aby měl nějakou kulturní vložku 😀 🙂

lucikk1
19. únor 2014

@verkuska jj urcite za 3 mesice to zacnu resit.tak pujdu duben ci kveten. Uvidim jak vydrzim cekat🙂

suzik161
19. únor 2014

@lucikk1 Tak jak? Já půjdu taky až déle, mám v plánu v koncem nebo v půlce června. Pak budu mít 2měsíce prázdnin a nemusela bych na nemocenskou 😉 Záleží co mi řekne, protože naznačoval, že bych měla mít dlouhý protokol, tak bych musela začít už možná v květnu. Všechno se dozvím za 3 týdny, jestli ty cysty zmizí sami 😒 Jinak jsem včera začala špinit a dnes MS přišla, takže by mi to Utrogestan taky neudržel. Hlavu vzhůru!!!

verkuska
autor
19. únor 2014

@lucikk1 já taky nemohla nikdy vydržet 🙂 ale když to nevyšlo, tak jsem si nadávala, že jsem to uspěchala 😀 ono člověk to pak musí na něco svést 🙂 😉

lucikk1
19. únor 2014

@suzik161 ach jo je to naprd co? Zacnu to resit asi v dubnu tak abych v kvetnu uz zacala stimulovat. Snad to dle meho planu vyjde. Ted mam MS uz 6 den a normalne ji mam 3 dny. Takze trochu rozhasene🙂 holt hormony se nejak projevujou.
Pockam si na hezci pocasi a na chut do dalsiho boje. Ta ted nejak neni

suzik161
19. únor 2014

@lucikk1 Je to na prd, teď jen doufám, že ty cysty zmizí sami a nebudu muset na nějaké odsátí nebo něco takového. Neboj ono to uteče rychle!! Co jsi měla za protokol, nechají ti ho?

lucikk1
19. únor 2014

@suzik161 asi kratky 🙂 nevim jaky je rozdil mezi dlouhym a kratkym. Ale stimulovala jsem asi 12 dni. S doktorkou jeste domluvena nejsem. V pondeli mi delali jenom hcg a byla jsem jen u sestry.
Me cysta vzdy zmizela po MS. Urcite zmizi sama

suzik161
19. únor 2014

@lucikk1 Píchala jsi od začátku cyklu? děkuji moc

lucikk1
19. únor 2014

@suzik161 od 2 dne ms

suzik161
19. únor 2014

@lucikk1 Takže jako já, krátký 😀

verkuska
autor
20. únor 2014

@muddledgirl ženo moja, uvědomuješ si, že máme už polovinu těhu za sebou?? To letí šíleně..... mě už se teď stýská, že nebuu mít bříško :.D 😀 zítra konečně kontrola, já jsem jak na trní 😀

lucikk1
20. únor 2014

@suzik161 jj vcera jsem to jeste studovala 🙂

muddledgirl
20. únor 2014

@verkuska jo jo,je to masakr...To bude dobrý,neboj 😉

verkuska
autor
21. únor 2014

děvčata, od rána jsem jak na trní, dneska konečně kontrola a snad i pohlaví 😀 vůbec nevím, co mám do té 11 dělat, abych se nezbláznila nedočkavostí 😀

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl tak jak?? Pořád výsledky nejsou?? A jakpak se jinak cítíš?? Mě je šíleně moc báječně 🙂 až se tomu divím, váha 72,8 kg 🙂 no je to děs, ale co už, hormony daly tělu zabrat, tak kapku nakynulo 😀

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska Ahoj kočí,na hovno...Volali,že jsem měla v krvi málo DNA...dnes nejedu...jsem ráda,že jsem v posteli,tak v pondělí znova na test...jsem na narv..

verkuska
autor
21. únor 2014

počki a to jako budeš platit dalších 16 000,- ?? A to určujou podle toho DNA?? Bobinku a ještě nemocná k tomu, jsem úplně zapomněla, že tě chřipka zkolila, u nás zase malá nemocná, tak snad to nechytnu no