IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska no jo.já vím...už tak jsou v hajzliku....jenže mě zas je docela blbě...mám objednaný na dnešek femibion,tak musím mrknout kolik ho tam je...mám ho doma i v rozpustných tabletách...ale ty mi moc nechutnaj..... 😉

muddledgirl
14. led 2014

@suzik161 😕 koči,já moc ne...ovulovala jsem až někdy v létě...a občas mě tam bodlo,ale na sekundu.... 😉 A neobtěžuješ nás....

verkuska
autor
14. led 2014

@suzik161 no já mám takovou zkušenost, že jsem zkučela bolestí jak jsem psala už dva týdny po menzes až do další menzes.... jednu dobu to bylo pravidelně, pak to přestalo, pak se to zase obnovilo, jak který měsíc.... zkus algifen, ten mi vždy zabral 🙂

verkuska
autor
14. led 2014

@muddledgirl no já zase byla milovník tvrdých sýrů a ted pozřu maximálně měkký 😀 ty chutě, to je síla 🙂

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska já teda mám jen nechutě.... 😒 😒 😒 fakt...já sýry taky miluju...hlavně ten velikánskej z Lidlu...ale teď to fakt nejim...je mi pak těžko hrozně.... 😒 a jogurty taky miluju a ten nákyp..no jééé....

suzik161
14. led 2014

@verkuska to je normálně prodejný v lékárně? Zítra jedu do Caru, tak se zeptám a domluvím se. Moc děkuji 🙂

verkuska
autor
14. led 2014

@suzik161 no já myslím, že to je volně prodejné, ale teď normálně nevím, mě to fakt vyletělo z hlavy úplně....zkus se na to zeptat v tom CARu, když tak, oni by ti ho tam určitě předepsali 🙂

verkuska
autor
14. led 2014

@suzik161 jo a myslím algifen kapky 🙂

verkuska
autor
14. led 2014

holky, to cvičení je suprové, dneska jsme dělali téměř všechny cviky s balonem a takové, které můžu cvičit i doma. Takže konečně využiju dáreček od Ježíška, teda od skorotchýně 🙂 gymnastický balon 🙂

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska Já ho koupila před těhu...ten větší....na cvičení se budu ptát,až mi bude úplně o.k...nerada bych se tam poblinkala....Ty budeš ale hezká maminka...hubená... 😉

verkuska
autor
15. led 2014

@muddledgirl no to není na hubnutí, spíše na posílení svalů, pánve k porodu a po porodu se lépe hubne, když máš v těhu kondičku 🙂 a je fakt, že se cítím o mnoho lépe, konečně i celou noc prospím, nejsem tak unavená, jako předtím. Je to fakt super. No já ho šla nejprve vyměnit z 65 na 75 a pak zpět na 65 😀 se mi nezdála nejprve barva a já se bála, že když to nafoukáme do toho průměru, že praskne, tak jsme vzali větší. A ten zase byl moc velký, paní říkala, že se nebát to nafoukat do toho průměru, tak jsme chtěli zase ten menší, ale jinou barvu a konečně ho mám od včera plně funkční a na mou výšku akorát 🙂

muddledgirl
15. led 2014

@verkuska no tak to je jasný,ale když máš pohyb,tak nebudeš tak tloustnout logicky 😉 😉 😉 A já jsem zázrakem
přibrala za 10 dní jen 20 dkg...No,jinak doktorka mi nic moc neřekla...jen mě přesvědčovala,že místo jodidu můžu jíst mamavit...že se mám domluvit s endokrinoložkou...i přesto,že jsem jí vysvětlovala,že jod nemůžu kvůli štítný....

suzik161
15. led 2014

Ahoj holky, tak dnes jsem vyfasovala Puregon, teď jen počkat na MS 😀

muddledgirl
15. led 2014

@suzik161 supppeerrr 😉 😉 😉 Taky jsem měla Puregon.. 😉

akin
15. led 2014

Ahoj suzik 161, taky mam nafasovany puregon k memu 3. Ivf a netrpelive cekam na mrsku. Aplikuji vsechny metody na jeji uspiseni:o)) nemohu se dockat, az budu moci zacit se stimulkou.tak snad na sebe nenecha dlouho cekat.

muddledgirl
15. led 2014

@akin
@suzik161 uspíšit...pokud ovuluješ červený vínko,horká vana.... 😉 😉 😉 moc vám přeju ať to klapne.. 😀 😀 😀

zazy
16. led 2014

I já Vám to holky přeju,budeme Vám pak posílat těhu bacilky.A jak se jinak těhuliny cítíte.Už je mi líp pomale ustupují nevolnosti,ale po ránu je to ještě síla než se najím.Jinak jsem se dneska nad ránem vzbudila,ležela jsem skoro na břichu a pak mě pěkně bolelo,nevím,že se na něj vždycky překulím,normálně tak totiž spávám.Jinak kontrola až 4.2 to je ještě doba.

akin
16. led 2014

Holciny, dekuju moc za podporu 🙂 vinko nalite, mozna si trosku zacvicim na brisko (dokud mohu 🙂 ), vana a prepadeni mazela v planu 😉 po potratu se mi ms trochu posunula-coz je skoda,ale snad si necha rici a prijde driv nez mi propadne predoperacni vysetreni.
Tehulkam preju spokojene a hlavne klidne tehulkovani ! 😀

muddledgirl
16. led 2014

@zazy ahojky,no já před pár dny děsné.....ale snad už je trochu líp....smrady mi vadí stále stejně a ráno strašné...někdy i večer.....mám cocculine a zázvorové tablety při nejhorším....cpu to do sebe,když jdu mezi lidi....protože před pár dny jsem ve městě blinkala.....a po mém milovaném kuřecím... 😒

muddledgirl
16. led 2014

@akin dej si i za nás to vínko..... 😉 😉 😉

zazy
18. led 2014

Dobré ránko děvčata,dneska opět děs jsem už od půl páté vzhůru,to mě asi nejvíc vadí,že nemůžu spát a pořád se budím.Dokonce jsem šla v šest hodin snídat,páč mi strašně kručelo v břiše,takhle brzo jsem už dlouho nesnídala.A záchod ten bych si nejradši pořídila v ložnici,chodím v noci pořád 🙂 🙂 .No musím to vydržet pro toho prdolu v pupíčku.

muddledgirl
18. led 2014

@zazy ahojky....to mi nehrozí...já usnula až kolem půl třetí....čekala jsem na přítele....Taky pořád čůrám...to je ještě to nejmenší..... 😉 To je dobře...že snídáš,to je jedno,že tak brzo...Dnes k obědu šťouchané brambory s cibulko a okurkovo-rajčatový salátek ...po oo šup na procházku do Kauflandu /celkem 8 km..ale asi zpáteční cestu pojedem busem..no uvidíme...

suzik161
18. led 2014

Holky moc prosím o radu, já fakt nevím, včera hnědé špinění 2x, dneska asi 4x a ta mrcha furt nikde. TT negativní, nevím co dělat, asi to není ještě MS,viďte?

muddledgirl
18. led 2014

@suzik161 šla bych k doktorovi....můžeš mít cystu...já špinila pouze od května do září...až v září byla cysta vidět na utz.....

muddledgirl
18. led 2014

@suzik161 objevila se těsně před stimulkou...takže jsem stimulovala asi 3 dny a pak šla na odsátí...celková anestezie chvilku....ale musí to být pryč před stimulkou...protože pak by rostla cysta ...

suzik161
18. led 2014

@muddledgirl já jsem byla na utz v týdnu a nikde nic neviděl, měla jsem právě krásnou sliznici,14mm a teď nic ☹ už jsem z toho těla zmatená, dává mi pěkně zabrat, dneska jsem 14dpo, tak se to snad ještě rozjede, dneska jsem si naordinovala sex 😉 třeba tomu trochu pomůžu. Ale na testu nic nebylo

akin
18. led 2014

@suzik161 neboj, mne se ms takhle ms rozjizdi vzdy. 1.den hnede slabe spineni a krev na papire- do jednoho nebo dvou dnu se sousti v plne parade. Jako 1.den pocitej az jasne silne krvaceni, ktere prijde do 18.00 🙂 jsme vyjancene z toho cekani na stimulku a telo si dava na cas 😉 cysta to byt muze take,ale jak rikam- ja to tak treba mam porad uz od mo 1. Ms v puberte. Podle mne to zitra dostanes- kdyz ne, tak si v pon zavolej do centra,co delat. Jinak, ja dnes resim cely den to same-spineni, tt negativni-takze prochajda, tuleni a vinko a doufam,ze zitra to uz dostanu 😎

suzik161
18. led 2014

@akin my jsme s manželem dneska pomáhali naši kácet strom a rozřezávat to, takže pohybu bylo snad dost, tulení určo proběhne a místo vína jsem si dala pivo, tak doufám že zítra dorazí. Doufám že jsem se zase nějak nerozházela, v prosinci jsem měla biochemické těhotenství, tak doufám že se tělo vzpamatovalo

akin
18. led 2014

@suzik161 :o) jsme na tom hodně podobně. Pořád spekuluji na kdy vyjde kontrolní ultrazvuk, punkce, transfer, jak si to všechno časově zařídit a že už to nutně potřebuju dneska dostat , až se mi to toho málem uvařil mozek 😲 .Taky jsem loni byla těhu, ale jenom chvíli. Potratila jsem ještě než mělo mimi srdíčko na konci 5tt. Od té doby se mi ms posunula z 28 dní na cca 33 . Doufám, že se to vrátí zpět a nebo ideálně už po této ms nevrátí vůbec 🙂
Jinak tedy, pohybu jsi měla dneska asi fakt dost- to už by se ti ms mohla rozhýbat 🙂

akin
18. led 2014

@muddledgirl 8km?? to nedám ani jako netěhotná. To jsi fakt dobrá. Klobouk dolů- bojím se, že já budu z těch, co se bude bát jít i na záchod 😒