IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
20. led 2014

@lucikk1 Informace říkají postupně...aby jsme v tom neměli mazec....bežně to možné je.......jít na ket po IVF....no ono to je docela těžký,jak to s Tebou bude..zatím nevíš kolik budeš mít vajíček...a můžeš chtít zkoušet x-krát za sebou.....za mě vždycky někdo naštěstí je,protože dělám ....dvanáctky....No, IVF nás stálo cca 25 000 přítel měl špatné spermio,tak jsme měli ICSI a pak zamražení stojí podle toho,kolik se mraží vajíček cca 3500-6500 myslim...píchala jsem si puregon,to je lehká aplikace diabetickým perem...vše Ti ale řeknou...každá má jiný protokol a tak..... 😉 Jinak v diskusi CAR SANUS Hk jsou holky přímo,které chodily do Pardubického Sanusu... 😉

muddledgirl
20. led 2014

@lucikk1 To bych neřekla,že větší úspěšnost...záleží,jak Tobě bude líp....Jsou statistiky...ale na ty bych se moc neohlížela...myslím,že hodně moc dělá psychika...

akin
20. led 2014

@muddledgirl my jsme zacinali tak nejak hodne zvolna- prvni dva roky jsem po vysazeni ha nemenstruovala, takze se ji doktori snazili vratit do normalu. Doktor byl ale jinak hrozne laxni, resil jen ms proverou, porad ze je dost casu- ze jsem mlada, ze to nemam hrotit, ale tehu resit nechtel.Tak jsem se na nej vykaslala a vyrazila s muzem rovnou do caru. Tam vysetreni krve, imunologie, genetika,pruchodnost vejcovodu, postkoitalni test, spermiogram. probleme nenalezen. Nasledovalo asi 5 planovanych styku doma s pregnylem,pak 2x iui, 1.ivf (sla jsem krava blba treti den do prace- ve statnim caru neschopenku nedavaji)mimi se vubec nechytlo,2.ivf ( mela jsem 2 tydny dovcu) povedlo se,ale v 5 tt samovolny potrat a ted zacinam 3. Ivf. Bohuzel nam nikdy nezustal zadnej mrazacek, takze je celkem narocne pokazde cele ivf znovu, zavidim vsem, ze muzou mit kety- je to urcite i pro telo lepsi, ale co nadelam.

muddledgirl
20. led 2014

@akin já jsem vůbec nemenstruovala aky...výbornej je na to Nosifol,ten dřív ale moc nebyl...no mě krmila doktorka proverou,clostilem a pak utrošem.....ale clostillem zbytečně...protože přítel má špatné spermio...tady u nás nehodnotili všechny kritéria a tvrdili,že na přirozené o.k....ale není to žádná pravda....
Fakt nedávají neschopenku...?No,tak to je hustý...Se mnou o tom nikdo nediskutoval,prostě ji napsali...
Tak já mám kliku na mražáčky...ale naposledy ty bolesti byly strašný...měla jsme 42 vajuch...a 22 mám zamražených....No nám to vyšlo po 2.IVF /ET/ a 2 KETech...snad to doklepem do zdárného konce...V pátek tripple testy, Alfa proteiny,hcg...snad budou brzy výsledky...

muddledgirl
20. led 2014

@akin no...mně tak nic nevadilo...jen mě vždycky děsně vylítnul tlak po OPU a vždycky jsem měla kapačky a probudila se svým pláčem....těžko říct jestli bolestí nebo čím.. 😒 No,samozřejmě,že ty peníze jsou strašný...

muddledgirl
20. led 2014

@akin to mě mrzí s tím potratem... 😒 😒 😒 hlavně nic nedělat,ale vůbec,když jsi toto prodělala...Kdy máš OPU?

akin
20. led 2014

@muddledgirl no, ve statnim maji udelanou statistiku, ze lezeni po et nema absolutne zadny lekarsky podklad, takze nedavaji. Poprve jsem tomu verila a hlavne byla na sto pro presvedcena, ze to vyjde, tak mi to ani neprislo divne. Podruhe se podarilo vzit si dovcu-v praci nic nevedi, pravdepodobne by mne vyrazili nebo by mi to kolegyne daly pekne vyzrat, pokud by se to nepovedlo-vsichni jsou u nas tak nejak"prejici" , tak ani moc nechci psat odkud jsem a kam chodim, kdyby nahodou ...Ted si vezmu taky dovcu.planuju jako minule 3 dny spat a lezet,pak se smrdolit po byte spis u televize a knizky a hlavne se nestresovat. Minule jsem uz vedela, ze jsem tehu a nemela uz dovcu.tak jsem se na tyden vratila do prace s tim, ze hned jak bude srdicko, pujdu na neschopenku od meho normalniho gyndare. Jenze jak jsem se nervovala, tak jsem zacala posledni den dovci spinit a po tydnu se spustil potrat. Proste to tak melo byt, uz jsem se oklepala. Bylo to akorat v dobe,kdy jste tu s verkuskou objevovaly tehu a chodily na krev-byla jsem na punkci tak nejak asi necely tyden po vas.Ted odhaduji punkci tak nejak na pulku pristiho tydne, kdyz bude vse jako minule (coz nemusi, ale doufam, ze bude)- uz chci odpocivat s mimousem v brisku 🙂 nejhorsi je pro mne to zarizovani a litani po doktorech, aby si nikdo nevsimnul. Jinak ja po opu taky brecim, potajnu do polstare 😀 vzdycky mi nejak rupnou nervy a to nemocnicni prostredi a uz chci byt vzdycky u manzela.
Moc ti drzim palce na to vysetreni, cetla jsem cim vsim sis prosla- mrne je bojovnik, bude to dobre 😉

muddledgirl
20. led 2014

@akin no ležení ne...ale já třeba mám práci 12-tky a stres....kolikrát jsem tam řešila děsný věci a to na to teda vliv má...to jsou blbci,fakt....tak já si taky prošla peklem..v práci to utajit nešlo,protože dva měsíce jsem chodila na folikulometrii...no...ale když jsem se vrátila po pěti a půl měsících a nebyla jsem těhotná...to byly kecy od ubytovaných....co jsem porodila...jak bylo na mateřský apodobný kydy....děs běs....no já se probudim ubrečená ze spánku,víš?Asi mi to dělá ta narkoza....kočičko,budu moc držet pěstičky a opravdu buďdoma....když vysvětělíš gyndaři určitě Ti dá neschopenku /svému/...
Jseš moc odná...je to bojovník a velkej,tak doufám,že to zvládnem... 😉

muddledgirl
20. led 2014

@akin jseš statečná holka teda...určitě to teď už dopadne...je pohnojíno.... 😉 😉 😉 😉

akin
20. led 2014

@muddledgirl no, koukam, ze lidi umej byt neskutecne hnusni- to je sila,co pises 😲
jsi hrozne hodna, dekuju 🙂
Dobrou noc 😉

muddledgirl
20. led 2014

@akin njn...dobrou noc a hezký sny... 😉

verkuska
autor
21. led 2014

@lucikk1 jj, mě se to povedlo před 11 lety, mám ( jak my říkáme koupenou 🙂 ) krásnou a zdravou dceru 🙂 přičítám to tomu, že mi bylo 24 let, protože teď na stará kolena se ne a ne povést, ale byli jsme vytrvalí a čekáme miminko 🙂 Věř, že se povede. Bohužel nic víc se dělat pro to ani snad nedá. Držím palečky Luciku 🙂

verkuska
autor
21. led 2014

@lucikk1 co se týče toho KETu, můžeš jít hned další měsíc. My platili 6000,-... nestimuluješ už, nemáš proč, když máš mrazáčky 🙂 my šli šestkrát po sobě každý měsíc na KET, ale nic z toho bohužel nebylo, ale asi to tak mělo být 🙂 na nemocenskou běž určitě, pro jistotu, koneckonců máš být v klidu a nárok na ni máš. No já si myslela, že to lepší je, jít hned na KET, tělo je tak hezky nabuzené po těch hormonech, nicméně zda je to úspěšnější nemůžu říct, mě to z KET nevyšlo ani jednou.

verkuska
autor
21. led 2014

@akin žádný pláááááááč, hned myslet po transferu na něco moc moc moc moc pěkného, aby se miminku u nás líbilo a hezky se zavrtalo 😉 já při tom posledním byla taky v šoku, plno krve ze mě lilo, to mi při zavedení nějakou cévku přibrali. Ale nikdy předtím se mi to nestalo, tak jsem z toho byla taková nějaká přešlá. Ale hned jsem se přes to přenesla a myslela na to, že vlastně holky já jsem ležela úplně na tom stejném místě, jak tenkrát před lety s malou 😀 no a tak jsem si pořád to bříško hladila. No po OPU ta narkoza dělá divy, já byla vždy taková zmatená.... hlavně neplakej pak, pak už se jen raduj a celou dobu až do krve dělej, že jsi těhulka 🙂 nevyšlo předtím, vyjde teď... jednou se to povést musí.

verkuska
autor
21. led 2014

@muddledgirl takže ty jdeš na testy v pátek?? A nevíš jak to probíhá a ani kdy budou výsledky?? Neboj, když to mimi přežilo to tvé krvácení, musí být zdytné a zdravé přece, aby to ustálo. Takže se není čeho bát, určitě bude v pořádku. Už se těším, jak si budeme v červenci posílat fotky, jak máme krásné a hlavně zdravé děti 🙂 a budeme se hádat, které mimi je hezčí 😀 😀 vsadím se, že pro tebe to bude to tvoje a pro mě zase to moje 😎 🙂

muddledgirl
21. led 2014

@verkuska ahojky...jo jo v pátek...no vůbec nevím....někde píšou,že výsledky až dva týdny..ale jedna holčina včera psala,že to měla za pár dní...tak moc doufám taky,že to bude rychle...Taky si říkám,že kdyby to nebylo zdravé miminko,tak je už pryč...díky za povzbuzení...hádat se určitě budeme 😀 😀 😀

verkuska
autor
21. led 2014

@muddledgirl já byla včera na UZ a miminko měří 8,7.... chtěla jsem vědět i pohlaví, ale to říkal, že teda by to byl zázrak, kdyby to šlo vidět tak brzy a že s určitostí nám to řekne až při další návštěvě, která je koncem února až :-/ to nevydržím 🙂 ale chlap má aspoň naději, že to může být klučina 🙂

anzet
21. led 2014

@suzik161 Jde opravdu jen o tu první injekci. Teď už víš, co tě čeká a zvládneš to.

muddledgirl
21. led 2014

@verkuska no vidíš..to je zajímavý...jsem z diskuzí zatím asi jediná komu řekli asi kluk.... 😀 minule jsem měla CRL 6,2 a 6,7 /si můžu vybrat.../ a na ultrazvuku 3d bylo 7,5tak počítám,že to byla velikost míma....To bylo 7.1...tak to jsem zvědavá,jak bude teď velké.....
No,jinak zubař si udělá chvilku zítra...ale není jisté,že mi to ošetří...budu kulit oči...protože zánět a váček není žádná prdel,hlavně v těhu...takže jsme na to zvědavá,co vymyslí... 😉

verkuska
autor
21. led 2014

@muddledgirl no mě taky řekl ten doktor na screeningu, že to s největší pravděpodobností bude holčička, tak na 60-40 % 😀 takže to může úplně stejně být i kluk 🙂 to se jen dohadují a fakt hádají, s určitostí až později a buď se trefili a nebo taky ne 🙂 já si to chtěla jen potvrdit a ničeho jsem se nedopídila 😀

suzik161
21. led 2014

@muddledgirl já to nemyslela špatně, jen mě napadlo aby ti z nich nebylo ještě hůř. Myslela jsem, že tě to už pustilo 😒

suzik161
21. led 2014

@verkuska děkuji moc, tobě držím palce, aby bylo vše v pohodě!!

suzik161
21. led 2014

@akin jé tak to jsi den za mnou, to je super!! Máš pravdu konečně se to hnulo!!!

suzik161
21. led 2014

@muddledgirl zvládla jsem to úplně sama. Jsem na sebe pyšná.

muddledgirl
21. led 2014

@verkuska no však jooo,takže kupovat jen neutrál věcičky... 😉

muddledgirl
21. led 2014

@suzik161 však já vim...ta lednice je hnus a dnes ráno zase bléé po tvarohu s jogurtem... 😒 😒 😒

verkuska
autor
21. led 2014

@muddledgirl no já už koupila jednu dívčí bundičku 😀

muddledgirl
21. led 2014

@verkuska 😀 😀 😀 já taky myslim,že tam bude u nás pindík 😀 😀 😀

muddledgirl
21. led 2014

@suzik161 no vidíš jak to jde.... 😉 😉 😉

suzik161
21. led 2014

@muddledgirl ty mě normálně strašíš, takové nechutenství, to je síla 😉