IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 tampon si nedávej, dej si vložku, ať můžeš kontrolovat, jak na tom s tím si... možná to je v pohodě, že se ještě stále uhnizďuje....

verkuska
autor
13. pro 2013

@muddledgirl tak co, už něco víš?? Se nemůžu dočkat na výsledek 😀 😵

muddledgirl
13. pro 2013

@verkuska ne nevim,stále čekám..

verkuska
autor
13. pro 2013

@muddledgirl sakra práce, to čekání je fakt nanic 🙄

suzik161
13. pro 2013

@verkuska Ahoj, tak zatím nic během dne, jen včera večer a dnes brzo ráno. Tak uvidíme jak to dopadne, držím place!!

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 to vypadá nadějně, pro jistotu na tebe plivu zase, aby ses nakazila pořádně ode mě 😉 nic nedělej, lež. Kdy máš jít na testy??

muddledgirl
13. pro 2013

@verkuska
@suzik161 čau holky...jsme doma...a dnes jsem řešila,že mám v papírech 9+5 a podle ms 9+1,takže se mám řídit ms a podle utz jsme o den cca mladší...

suzik161
13. pro 2013

@muddledgirl Tak to je super!! Tak si užij vánoční atmosféru
@verkuska Já se snažím nic nedělat, o víkendu budu odpočívat, dneska jsem zadělala 3 druhy cukroví, dělám jen malinko, takže to zítra udělám a budu odpočívat. Děkuji za plivance 😀

muddledgirl
13. pro 2013

@suzik161 no ještě zbývá uklidit...nakoupit více výzdoby a upéct cukroví,ale přítel mi pomůže..taky plivu 😀

suzik161
13. pro 2013

@muddledgirl Já jsme si zadělala na 3 druhy cukroví pečené, ještě udělám 2 nepečené a tím končím 😀 Děkuji za plivance, holky!! Jste poklady!!!
@verkuska

muddledgirl
13. pro 2013

@suzik161 tfuj,tfuj,tfuj...poradíte prosím jak na dobrou čokoládovou polevu?
@verkuska

verkuska
autor
13. pro 2013

@muddledgirl no to je super..... tak konečně taky 😀 a hematom je teda definitivně pryč?? No já jsem dnes 9+0 🙂 další úspěšný týden za mnou. Já jdu zase na UZ v pondělí, to už bych měla srdíčko i slyšet, nejen vidět 🙂 jinak já dělám polevu z čokolády na vaření a přidám trochu 100% stuženého tuku a nemůžu si vynachválit 🙂

verkuska
autor
13. pro 2013

@suzik161 pokud už nešpiníš, tak klidně peč, pokud to ale zase příjde, raději se vykašli i na to pečení a jen lež.... cukroví není tak důležité, jak miminko. Ale věřím, že to dopadne dobře.... kdy máš jít na ty testy??

suzik161
14. pro 2013

@verkuska zatím je to v pohodě, nešpiním. V pondělí mám volat do centra a domluvit se, mně by se to nejvíc hodilo ve středu, tak uvidíme 😉 Dám na sebe pozor, za mimčo to opravdu nestojí. Pokud tam nějaké je 😔

muddledgirl
14. pro 2013

@verkuska jo,děkuju....dnes či zítra asi zkusím něco upéct....tak držím pěsti na utz...můj měříl ted 23mm. A 23 12 jdu do Sanusu na krev a asi i na ultrazvuk...už se těším...

muddledgirl
14. pro 2013

@verkuska hematomek není pryč,je 6x8 mm...tak budu stejně odpočívat...

verkuska
autor
14. pro 2013

@muddledgirl to je síla, ještě se to nevstřebalo jo?? No mazec. Ale tak hlavně, že je to už lepší. Já už mám asi 15 druhů cukroví upečeno, dnes začínám plnit a zdobit a příští týden chci ještě dělat nepečené 🙂

verkuska
autor
14. pro 2013

@suzik161 určitě tam je. Když nekrvácíš, je to velice dobré znamení 🙂 ať se cukrovíčko daří 🙂

muddledgirl
14. pro 2013

@verkuska Ty jo, Ty jseš hustá 15 druhů...Já snad dnes nebo zítra něco upeču,vůbec nevím co...pekla jsem asi 3x v životě 😀 😀 😀 a moc se mi nevedlo....

muddledgirl
14. pro 2013

@suzik161 v pondělí to bude 14 dní? To vypadá dobřře...držím pěstičky...

verkuska
autor
14. pro 2013

@muddledgirl a to jsou jen ty pečené, dalších asi 10 budou nepečené 😀 jsem vánoční maniak 😎 😀

muddledgirl
14. pro 2013

@verkuska tak to je mazec,já cukroví miluju,ale nerada dělám...

suzik161
14. pro 2013

@muddledgirl jj, v pondělí je to 14 dní přesně 😀

muddledgirl
14. pro 2013

@suzik161 no,tak to nás pak musíš informovat... 😉

suzik161
14. pro 2013

@muddledgirl Jasně 😎

suzik161
15. pro 2013

Tak jak vám je děvčata? A co Vánoce?? U mě furt stejné, zatím, nedorazila, zatím 😉

baby1984
15. pro 2013

Holky měla bych prosím dotaz,když proběhlo OPU 2.12 tak na kdy by vycházel porod??Nejsem schopná to dát dohromady 🙂

verkuska
autor
15. pro 2013

@baby1984 vypočítej si to od prvního dne poslední menstruace třeba tady http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka 🙂

verkuska
autor
15. pro 2013

@suzik161 to je super 🙂 no u mě to je pěkně na dvě věci :( jsem teď při pojídání hroznového vína přišla o polovinu zadního zubu.... ach jo, mimi si asi žádá své 😀 zítra chci jít s tím k zubařce, snad mě s tím veme. Jen nevím, jestli ta injekce na umrtvení nebude vadit mimi, ale co jsem si četla, tak nevadí. Na druhou stranu se moc těším na zítřek, jdu zase na UZ a už se nemůžu dočkat 🙂 Tobě moc fandím, ať tam ten mimísek je hezky zavrtaný 😉

suzik161
16. pro 2013

@verkuska to ti budu držet palce na UTZ, aby jsi už viděla i slyšela 😉
@muddledgirl Tak děvčata, dneska jsem to nevydržela a testla, po 3minutách tam bylo bílo, po delší době tam byla druhá čárka pěkná, odpoledne dodám foto, chvátala jsem do práce. Doufám, že to platí taky i když je to po chvíli, říkám si, že kdyby tam nebylo nic, tak se tam ani ta čárka neobjeví. Na krev jedu ve čtvrtek 😀