IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Ty jsi taky zlatíčko..pa pa.zítra... 😉

verkuska
autor
11. lis 2013

@muddledgirl můžu se tě zeptat na tak trochu osobní věc?? Mě to ale nedá :D spíte normálně spolu?? Já se toho zatím bojím....

chrisula
12. lis 2013

@muddledgirl ahooj dobre rano preji

muddledgirl
12. lis 2013

@chrisula Ahojky...

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Ahoj....no zatím ne....,,,,chuť mě zase přešla... 😀

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no asi počkám do toho pondělka, a zeptám se doktora, či to nevadí :D

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Já jsem se ptala holek na jiný diskusi, říkaly, že neva...Ale zeptej prosím..Já tam jdu až 10 dní po Tobě...Tobě už se to krátí..... 😀

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl jj, už se nemůžeme dočkat 🙂 a hlavně jsem zvědavá, jestli je jedno nebo dvě 🙂

chrisula
12. lis 2013

@verkuska to veriim taky bych byla jako na trni,ja jedu opet zitra zda ty 2 folikuly porostly...

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No, jo, Ty tam máš dvě...já myslim, že budou dvě....můj tip...tak schválně jak to dopadne... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no mě dávali vždy tři a nic z toho nebylo až tedy na to poprvé 🙂 myslím, že by to hcg mělo být větší, kdyby byli dvě, já bych právě raději jedno. Né proto, že bych dvě nechtěla, to ne, byli bychom moc rádi. Spíše mám velký strach, že by po zdravotní stránce nebyli v pořádku... je tam větší ryziko.

@chrisula určitě to bude v pořádku

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska To nesmíš tak brát......riziko je furt.....i s jedním..... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl to jo, ale při dvojčatech větší 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Já vim...ale když už sis tam nechala dát dvě....... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@chrisula Tak kočko na zítřek držím pěstičky, moc...!!! 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Mažeš se nějakým krémem na strie?Já jsem dnes koupila elasti-q...ale jsou to teda pálky.... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no já měla krém proti striím jako dárek k mamavitu, tak se tím mažu a je fakt bezva. Jmenuje se GS mamastriele, ale spoléhám na to, že žádné mít nebudu :D při prvním těhu jsem nabrala 18 kg a po třech měsících po porodu měla zase svou váhu a žádné strie jsem neměla, tak snad tomu tak bude i teď.... ale raději se mažu :D

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No, já mám taky docela elastickou kůži na břiše...ale na bokách mám strie dávno...to asi jak jsem rychle vyrostla a taky nabrala v pubertě...

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no jinak já si nechávala dát i tři, ale to jen, aby byla větší šance otěhotnět 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska To se docela divím, že to dělaj..nemůžou mít přece jistotu...že se všechny tři neujmou...

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska

Pak to redukujou na dvě, ne?A to je dost rizikový.... 😖

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Jsem četla příběh, ujmuly se tři a pak nezůstalo ani jedno....redukovali na dvě...a pak odešli...hrůza....

chrisula
12. lis 2013

@muddledgirl dekuju...

chrisula
12. lis 2013

@muddledgirl tak to je hruza...jabych si nechala urcite vsechny...

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no při mé smůle fakt budu přešťastná, jak tam bude jeden bobíšek 🙂 já jsem tak ráda normálně.... fakt dvojnásob po těch negativních testech.... pořád tomu nemůžu uvěřit, uvěřím, až porodím :D

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula taky jsem moc na zítřek zvědavá.... hned jak budeš doma, tak nám to tady napiš 🙂 ať se můžeme těšit s tebou 😉

chrisula
12. lis 2013

@verkuska neviim ,myslim,ze to bude vse nahouby...jak tak ctu,vsichni majii plno folikulu

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula no já na ultrazvuku myslím viděla jen jeden a druhý byl schovaný, takže dva.... hlavu jsem si nedělala a vyplatilo se 🙂

chrisula
12. lis 2013

@verkuska tak snad v nich budou vajicka,melu porad dokola,ja viim,ale bojim se ,tak proto.zitra urcite napisu.jedu tam uz rano na 9.15

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula a jak mi v centru všichni říkali, opravdu míň může být daleko lepší než více... tak hlavu vzhůru ženo a těš se, že vše dobře dopadne 🙂