IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
15. lis 2013

@javon no já největší spáč teď vstávám kolem šesté, protože déle spát nemůžu :D :D do příštího týdne to určitě doroste... musí 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@dorra ahojky, tak to je fajn... a jakpak to zvládáš?? Kdy jdeš na krev??

dorra
15. lis 2013

@verkuska zvládám pomalu, ale jistě, na krev jdu za dlouho, předlouho 😒

verkuska
autor
15. lis 2013

@dorra no měla bys jít nějak příští týden ne?? To uteče.... taky jsem se nemohla nikdy dočkat a hrozně se to táhlo 🙂 a ležíš nebo procházkuješ?? 🙂

verkuska
autor
15. lis 2013

@muddledgirl tak jsem se začetla a zjistila, že ta moje kniha je docela super :D :D tak mi tu, co máš ty, nekupuj :D nezlob se...a co ty, čteš taky 🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@dorra určitě, ahooooj....jo jo courá se to a potom taky... 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@verkuska To víš, že se nezlobím, o starost míň...dnes jsem se k tomu ještě nedostala... 😀 Tak asi zítra... 😀 Sháněla jsem těhu kalhoty....protože mám posl. dvoje a pomalu mě začínají tlačit, děs...no jo...mám dvě kila nahoře...mazec..ale nesehnala....tak asi za pár týdnů budu chodit nahá.... 😀
Ale koupila jsem si dališí airwick do bytu, rozpustný vápník, když už se mi před pár týdny ulomil kus zubu.../a to jsem kousla jen do bramboráku/....
A za chvíli přijde miláček...a pak kámoška a já s ní půjdu pro děti do školy a školky a pak budem u nás kecat...a koupím si asi zase birella.... 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@muddledgirl já už jsem dnes byla na dvouhodinové procházce, teď jsem si na dvě hodinky zchrupla :D byla jsem i v sekošu dneska, a taky jsem zkoušela kalhoty :D ale nakonec jsem si koupila trička dvě 🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@verkuska no vidíš to....tak máš aspoň nějaký hadýrky...koukala jsi na ty trička,co jsem Ti poslala odkaz, jsou drahý ale hezky... 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@muddledgirl no mě se tam zobrazila nějaká diskuze, tak jsem nepochopila, proč jsi mi to posílala :D :D mám teď výbuchy smíchu.... :D malá z pokoje prej že proč se tak řehtám :D

chrisula
15. lis 2013

@verkuska ahoooj tak folikuly meri 22,18,17 a ten čtvrtyy jen 14 v nedeli me cekaa odsatii,tak se uvidii,dekuji za podporu.jak se mas ty??? 😉 😉

chrisula
15. lis 2013

@javon ahoooj,tak toti jeste urcite narostouu.me dnes merily 22,18,17,14 v nedeli jdu na odsatii,tak snad tam bude dobre silne vajicko...

chrisula
15. lis 2013

@muddledgirl tak hlasiim velikost folikulu-22,18,17,14...v nedeli odsati hned rano,,modlim se at tam je 1 vajicko zdravee a silnee

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula no vidíš, tak to ti ještě do 18 naroste určitě aspoň ten jeden a když se poštěstí, tak i ten 14 mmetrovej 🙂 vajíčka tam budou určitě ty nejkvalitnější, když ses s tím užntak natrápila 😉 jinak já se mám nádherně, fakt si to užívám co jen to jde 🙂

suzik161
15. lis 2013

@chrisula To je super, tak to snad již vyjde 😉

chrisula
15. lis 2013

@verkuska to je dobre ,uziveeej🙂

dorra
15. lis 2013

@muddledgirl jj, ale Ty už jedeš aspoň ve 3.levelu 😉 . Drž plod, kočko!
@verkuska na krev bych se chtěla přizvat na pátek, testovat mám ve čtvrtek. Chci si co nejdéle užít sladké neprokazatelné těhotenství, na negativní výsledek je ještě čas. Ale to víte, že testovat budu mnohem dřív, kdo si prohlídne můj fotoblog, uzná, že jsem testomanický rapl. Neležím! Nedělám jen to, čeho bych pak mohla litovat, ale práce mám habakůk (krom běžného domácího posluhování taky pletení, šití, čtení s malou, vystřihovánky, louskání ořechů ptákům na zimu, honění Mikuláše a Ježíška, aj ty procházky a návštěvy a oslavy a ták). A mám výhodu, že jsu ještě na mateřské a nemusím do práce. Tak dělám jen to, co se mi chce. Bohužel utrouš ze mě dělá zpuchlé otravné všechnožravé nervózní těleso, tak je těžké mě zabavit. 😒

chrisula
15. lis 2013

@verkuska ktery den po ket muzu nejdrive testovat asi??

chrisula
15. lis 2013

@dorra ahooj,tak to veriim,me ceka ket v utery,pokud bude ,co zavadet tedy...chodis do prace??nebo jsi doma?ktery den budes testovat??? 🙂

dorra
15. lis 2013

@chrisula testovat můžeš kdy chceš, pokud máš na to nervy 😅 . Ale v CARu Ti nejspíš řeknou, že až za 14 dní po transferu.. 😎

dorra
15. lis 2013

@chrisula Hodně štěstí na úterý, budeme vysílat do vesmíru, aby to vyšlo!

muddledgirl
15. lis 2013

@verkuska 😉 😉 😉 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@chrisula Supeeer...budeme na Tebe všichni myslet... 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@dorra Děkuju kočko, 3.level až 28.11. by mělo být srdíčko..je to dlouhé....Tobě přeju ať to dobře dopadne... 😉

dorra
15. lis 2013

@muddledgirl aha, nestíhám vás dočítat, každopáďo už jedeš, tak si to užívej! Hlavně na pohodu, ať ♥ bliká, nejkrásnější světýlko Tvýho života..

muddledgirl
15. lis 2013

@dorra Děkuju za povzbuzení....krásně jsi to napsala, málem mě to rozbrečelo 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula netestuj vůbec, já testovala mamatestem, a ani v den odběru nebylo po druhé čárce ani památky... duch, nic prostě.... myslela jsem, že je zase po všem, ale o to větší radost jsem měla, když mi řekli, že je test pozitivní :D no byla jsem v šoku a to jsem měla hcg 570 🙂 testy jsou na nic 🙂

verkuska
autor
15. lis 2013

@dorra tak to já jsem si na domácí posluhování najmula mužíčka :D je šikovný, snaží se... dokonce i vaří, a to ani nevěděl ze začátku, jak dlouho má vařit vajíčko na tvrdo :D :D

chrisula
15. lis 2013

@verkuska faakt?tak nebudu,jdu si ted ve 20.00 nechat pichnout pregnyl do zadku. 🙂

chrisula
15. lis 2013

@dorra děkujuuuu 😉