IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
3. pro 2013

@anzet my dva snad v pořádku jsme, zjistíme v pátek...snad o.k.....

kathryn123
3. pro 2013

ahoj holky.potrebujem radu. 20.11.som bola na et dnes v noci som zacala silne spinit je to tmavo hneda krev je to dost silne ale nie je to jak pri MS.boli mi vlozene 2 bb embrya myslite si ze je to koniec a ze nie som tehotna neviem co si mam o tom myslit na krv idem vo stvrtok

zazy
3. pro 2013

Ahojky ženy,tak já dneska třetí den nešpiním,tak třeba už to skončilo,ale nesmím to zakřiknout.Jinak jak jste psali o těch nevolnstech,tak mě je blbě průběžně taky celý den,ale zvracet mi nejde.A prsa ty snad ani nemám,jak mě bolejí.Tak ještě to musíme vydržet zhruba měsíc a pak to snad přejde.@muddledgirl-to jsem ráda,že už jsi na tom lépe.A kdy tě pustěj domů,už se těšíš vid

zazy
3. pro 2013

@kathryn123-já začla špinit 10 den po et a špinila jsem až ted do soboty,dokonce jsem jeden den i zakrvácela.Ms máš mít kdy?A těhu test jsi měla pozitivní??

verkuska
autor
3. pro 2013

@anzet mě prsa taky nebolí vůbec a to mám snad už o číslo větší :D

verkuska
autor
3. pro 2013

@zazy mě je taky zle celý den, ale zvracet vůbec :D prsa nebolej, ale mám je výrazně větší, což jsem ráda :D já taky dnes třetí den nešpiním, jsem ráda jak nevím co..... 🙂 snad to budem mít už v klidu 🙂

verkuska
autor
3. pro 2013

@kathryn123 no nic není ztraceno, dokud ti to neřeknou z krve... mě doktor říkal, že tam měl x případů, které měli špinění, ženské se šli opít apd... a ono tam ten drobeček byl 🙂 naděje umírá poslední, pokud je to tmavě hnědé, tak pořád je velká šance na úspěch. Já začla špinit 5 týden a až před 3mi dny to ustalo, doufám tedy, že už ani nezačne :D a mimi je v pořádku, tak hlavu vzhůru a vůbec se tím zatím netrap, teď potřebuješ hlavně klid a hlavně pořád bych ležela, hodně odpočívala.... tím nic nezkazíš 😉

muddledgirl
3. pro 2013

@kathryn123 ahoj kočko, špinění dokud je hnědé by mělo být v pořádku...Kdy máš jít do centra na krev?Chtelo by to ultrazvuk.....

muddledgirl
3. pro 2013

@kathryn123 Promiň jdeš ve čtvrtek....být Tebou bych ležela pořád,nechci strašit, ale může tam být hematom....Pokud to nemáš daleko,tak bych tam jela dřív,ať mě zkoukne.... 😉

muddledgirl
3. pro 2013

@zazy kočí nevím,kdy mě pustěj... 😒 V pátek uvidíme co ultrazvuk... 😉 ty nevolnosti, to je masakr....ale dělám si tu salátky,tak je hned líp.. 😉

muddledgirl
3. pro 2013

@kathryn123 když je jasná krev rychle k doktorovi....ale i tak to může zvládnout, já krvácela 3x....neboj,on to zvládne...

kockacz
3. pro 2013

@verkuska @muddledgirl @zazy holky, kdyz jste spinily, vas pritom nic nebolelo? proste jen spineni? Ja teda zatim tukam, ze dobry, ale zajima me to, kdyby nahodou... 😝 Jsem dnes 18.den po KET s pozitivnim testem a krvi. Mam za sebou ale 3 potraty v 5.-7.tt, tak bohuzel se neubranim vnitrnimu cekani kdy to prijde...Na druhou stranu pevne verim, ze to tentokrat neprijde 🙂 Vzdycky to doprovazely silne MS bolesti a zatim to je ruzne pobolivani a popichavani vseho druhu na ruznych mistech, coz asi v pohode.

muddledgirl
3. pro 2013

@kockacz kočíí..já rovnou krvácela a bolelo mě břicho na ms...od tý doby jsem v nemocnici, mám hematom...až teď občs zašpinim..ale to je pidi midi 1 za den....No,tak to bohožel znáš....

muddledgirl
3. pro 2013

@kockacz držím moc pěstičky....

verkuska
autor
3. pro 2013

@kockacz mě to začlo týden po ET a až před třema dnama přestalo, snad už nezačne... bolesti mírné v podbřišku a taky mě jen sem tam píchlo... jinak nic 🙂 smůly už jsi měla dost, teď to výjde konečně 😉

kockacz
3. pro 2013

@muddledgirl @verkuska Dekuju, taky drzim pesticky! 😉 Dnes jsem byla na krvi, abych videla, jak miroste HCG. Prvni odber v patek (14 dni po KET) se zdal doktorce v Gennetu docela nizky - 218. Tak jdu znova v patek k nim, ale chtela jsem mit jeste kontrolni mezicislo...Vysledky budou zitra odpoledne, jsem teda napjata jak ksandy, ale verim, ze to bude dobry 😅

muddledgirl
3. pro 2013

@kockacz čiči, já měla po 15i dnech 195 a zatím vše o.k....jsem v devátém týdnu...na hcg kašli...je to podle norem.....Tady v nemocnici se doktorce teda vůbec nelíbil....Ale já mu věřim....ono to pak dožene,jak ten můj prcek...neboooj...

kockacz
3. pro 2013

@muddledgirl ja jsem prave na fotku tvych testu a hodnot hcg tady nekde narazila a strasne me to uklinilo 😀 Zlaty konicek...

muddledgirl
3. pro 2013

@kockacz zadej si do vyhledávače hodnota hcg....tak nevim, proč doktoři strašej..v Sanusu mě nestrašily,ale děsila jsem se,každý tu měl 2x větší hodnoty....srdíčko bije a byl už krásně vidět... 😉

muddledgirl
3. pro 2013

@kockacz Tak najednu stranu dobře, že uvidíš jak Ti poroste...hcg....mě od té doby nikdo žádné nebral... 😒

verkuska
autor
3. pro 2013

holky tak jsem konečně našla čas hodit fotečku ze včerejška do alba 🙂 miminečko roste jak má... na den přesně 🙂

kockacz
4. pro 2013

@muddledgirl vysledek vcerejsiho hcg je 1401 😀 😀 😀 Mam strasnou radost. V patek bylo 218.

muddledgirl
4. pro 2013

@kockacz
@kockacz No vidíš,jak to dohnal prcek, jsou to naši bojovníci...

suzik161
4. pro 2013

@kockacz Téda to je nárust!! 😀

kockacz
4. pro 2013

@muddledgirl JJ verim mu, kazdy den pred spanim mu domlouvam 😀 Jaky vam vychazi holky TP? Cervencovky, ze?

muddledgirl
4. pro 2013

@kockacz JO,jo, to znám,taky jsem mu domlouvala...hele ta hodnata je nádherná za těch pár dní....právě, že myslim, že ty co maj nižší,tak pak takhle krásně vyskočí....Já ani teď nevim přesně...Podle ms 17.7.,ale podle doktorů dřív...

muddledgirl
4. pro 2013

@kockacz podle ms 17.7. 7+6. Podle doktorů 8+3 takže 13.7.....To jsem zvědavá jestli v Sanusu mě to zpočítají ještě jinak... 😀

verkuska
autor
4. pro 2013

@kockacz to mě vychází podle ms i podle pana doktora na 18.7 🙂

verkuska
autor
4. pro 2013

nevíte holky jak dopadla dorra?? Ozvala se někomu :( asi jí to nevyšlo, že??

muddledgirl
4. pro 2013

@verkuska no vidíš....ale je to nesmysl na jednu stranu...
1/ když žena otěhotní normálně tak vajíčko x dní putuje a po umělém neputuje a ještě je několikadenní to embryo..... 😀 😀 😀 Ale ať si to počítaj jak chtěj...viď?

Neozvala...předpokládám, že špatný....proto se neptám...ona se ozve, až bude chtít, neboj...
A jak je? Hamám čokošku, tak dobrý...ale jinak děs a hrůza...Nechala jsem si přinést colu...kvůlli nevolnostem...