IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

lucikk1
2. únor 2014

@zazy moc děkuji za dopporu. Normálně jsi mě rozplakala 🙂 Ale to ty hormony poblázněný a veliké očekávání a samozřejmě i strach z výsledku

zazy
2. únor 2014

@lucikk1: tak to jsem nechtěla. 🙂 .Já věřím,že to dobře dopadne,Vám oboum,musíme mít následnice

verkuska
autor
3. únor 2014

@suzik161 @lucikk1 holky držím vám pěstičky 🙂 hodně štěstíčka 🙂

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161
@lucikk1 tak kočky,ať to klapne.. 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@zazy
@verkuska já někdy cítím tlačení či píchání,ale nedokážu říct,jestli to je mimi....dnes sem tam něco uklidím.....a zítra zubař.... 😉

verkuska
autor
3. únor 2014

@zazy tak já včera cítila mimi taky 😀 úplně jemně nebo já ani nevím, jak to popsat 🙂 prostě bylo to miminečko 🙂

verkuska
autor
3. únor 2014

@suzik161 za chvilinku přijde ta chvíle, pořád na tebe myslím 🙂

@lucikk1 ty máš ještě chvilinku čas 🙂

verkuska
autor
3. únor 2014

@verkuska tak já holky za měsíc přibrala necelé kilo 🙂 a to pořád do sebe něco cpu, ale fakt vidím, že ty hodinové rychloprocházky, cvičení a bazén k něčemu jsou 🙂

verkuska
autor
3. únor 2014

tak jsem napsala sama sobě 😀 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska já za měsíc taky kilo a to nic nedělám,heč... 😉 😉 😉 dnes je náledí..chtěla jsem ven..tak nevím... 😠 😠 😠

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl no závidět není co 😀 😀 já se pak cítím báječně a hlavně se už připravuju na porod 🙂 jsem zvyklá něco dělat se svým tělem 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska 😉 tak já na plavák asi kašlu..v zimě jsem nikdy nechodila, protože mě nedělaj dobře přechody z tepla do zimy a vždy jsem hned byla nemocná,takže leda až bude teplejc..nevim....a na cvíčo se zeptám.....koupila jsem si tepláky jen za kilo v Lidlu a jsou zatím super...uvidíme,jaké budou až se vyperou... 😀

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl já koupila super za 15,- v sekošu 🙂 a miláček mi ještě jedny koupil za 200 myslím, oboje jsou super a stejně se mi lépe chodí v těch za 15,- 🙂

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska no,já mám těhu tepláky....a jsou tu už jen dva sekáče v celým městě ....a ten jeden ještě bývá občas zavřenej,tak jsem se tam nedostala....a těhu věci tam nebývaj...bohužel....

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl tak my tu máme sekoš na každém rohu a super věci celkem, navíc bazárek třinecký, kde je těhu věcí docela dost, stačí si jen vybrat, kalhoty jsem koupila za 150,- a jsou super, pak třičtvrteční kalhoty na jaro za 100,- taky boží.... jsem ráda, že nemusím kupovat za plnou cenu.

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska no vidíš to.... 😉 😉 😉

verkuska
autor
3. únor 2014

@lucikk1 lucikuuuuu, držím palečky, už jsi asi na sále 🙂 😉 myslím na tebe.....

suzik161
3. únor 2014

@verkuska
@muddledgirl Ahoj, neklaplo to dnes holky, měla jsem autonehodu, když jsem jela do Caru, já jsem v pohodě, nic mi není. Auto je naodpis ☹

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161 ježiš kočko.....to mě mrzí,hlavně,že jsi v pořádku...Ty.. 😉 A co teď teda?

suzik161
3. únor 2014

@muddledgirl Volala jsem tam a pojedeme tam zítra dopoledne, embryjko je trošku pomalejší, takže to nijak nevadí

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161 no tak to je super...kočko...je to blbý,ale auto je auto...hlavně,že jsi v pořádku... 😉 😉 😉 a že budeš mít embryo v bříšku

suzik161
3. únor 2014

@muddledgirl Snad to nebude mít nějaký vliv na mě a psychiku, musím to nějak zvládnout do zítra, a být v pohodě. Tady to byla jedna velká klouzačka 😒

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161 no,přítel ráno taky říkal,že se to všude klouže,tak asi dnes budu doma...a uklízet dál..taky peču buchtu... 😉

suzik161
3. únor 2014

@muddledgirl Vůbec nikam nechoď je to fakt hrůza, chlap z odtahovky mi říkal, že odpoledne to má být ještě horší!!

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161 tak to nepůjdu,děkuju....
Výsledky tripplů super 1:20 000 DS...tak myslím,že ani nebudu muset na harmony test... 😉 😉 😉 jupppíííí

suzik161
3. únor 2014

@muddledgirl Super!!! to je dobrá zpráva, se ti ulevilo, viď?

muddledgirl
3. únor 2014

@suzik161 jo, moc...tak už se nebojím...dnes přišel i balík s hadýrkama od paní,tak jdu mrknout....Moc přeju,aby už všechny byly těhotné a šťastné 😉

lucikk1
3. únor 2014

@verkuska dekuji uz to mam za sebou a lezim ba pokoji taky drzim pesti

lucikk1
3. únor 2014

@verkuska diky 🙂 ted uz lezim na pokoji

lucikk1
3. únor 2014

@suzik161 chudaju hlavne ze jsi ok