IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

lucikk1
20. kvě 2014

@suzik161 aha tak to jsem nevedela. Ale jeste mam. Testovat chci asi az v patek tj. 10 den po et. Snad to vydrzim a neprijde ms. Jsi dobra ze to beres pozitivne a statecne. To ja nejsem statecna ale verim ze ted to vyjde. A hlavne nejsem nervni jako pri prvnim ivf

verkuska
autor
21. kvě 2014

@suzik161 Zuzanko, držím dnes moc moc pěstičky, hned jak budeš vědět, jak to dopadlo, napiš....

suzik161
21. kvě 2014

@verkuska Dnešní test byl sněhobílý, takže je po. V červnu na KET, to jistí 😀

verkuska
autor
21. kvě 2014

@suzik161 buď v klidu, já měla taky sněhobílo a z krve pozitivní 🙂 pořád věřím, že to dopadne dobře 🙂

zazy
21. kvě 2014

@suzik161 poslala jsem ti zprávu.Hele uvidíš ještě co krev.Já taky měla 9 den po et krásné dvě čárky a jedenáctý den byly o hodně světlejší.Hele uvidíš,nad ti to výjde,budu na tebe moc myslet

suzik161
21. kvě 2014

@zazy Už jsem odpověděla. děkuji moc.

verkuska
autor
21. kvě 2014

tak holkyyyyy průšvih, otvírám se, zatím na jeden cm, jsem z toho na nervy, břicho tvrdne, do toho se mám vdávat, což teda asi budem rušit ☹ tolik peněz už v háji, mě asi z toho drbne, na cvičení taky můžu zapomenout.... aaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhh jooooooooooooooooooooo

lucikk1
21. kvě 2014

@verkuska ty jo tak dbej rad lekaru lez a odpocivej.sestre taky tvrdlo bricho.mela zakazemane si na nej sahat. Pry potom vice tvrde. Svatba pocka

verkuska
autor
21. kvě 2014

@lucikk1 ikpočká, jen 40 000,- už vyhozených a to nemluvím o prstýncích, na kterých máme samozřejmě vyryté i datum no

muddledgirl
21. kvě 2014

@verkuska a to Tě nechali doma? Kolik máš cs? Ono Ti to neublíží necvičit a nabrat síly... 😉 Tak ať ještě vydrží 2v 1 ☹ Moc myslím.

muddledgirl
21. kvě 2014

@verkuska a jestli budete muset zrušit svatbu,tak to je naprd....... ☹

verkuska
autor
22. kvě 2014

@muddledgirl co je CS?? 🙂 no doktor ( primář z naší nemocnice ) říkal, že zakázat mi to nemůže, ale že mi to opravdu nedoporučuje, že to je jak velký psichycký tlak tak hodně fizické námahy.... zase si říkám, taky jsem byla už třikrát na cvičení od doby, kdy se mi to nejspíše stalo, protože to jsem měla 4 dny bolestivé časté stahy. No na ten úřad že můžu určitě a šup domů zase ležet.... ale porušit vše už nejde, tak uvidím, jak mi bude a buď budou na hostině jen svatebčané nebo se podle situace budeme účastnit i my 🙂 doma mě nechal s tím, že kdyby se cokoli zhoršilo nebo bych se nějak necítila, tak do porodnice okamžitě a že teda jsme se domluvili, že už bych tam ležela.

verkuska
autor
22. kvě 2014

@muddledgirl u toho 1cm si hlavu nedělám, ono to může znamenat předčasný porod, ale taky můžu rodit normálně v termínu, i když ležet nebudu.... to je těžko no, riskovat každopádně nechci, když už jsme tak daleko.... mimi si tam jinak krásně roste tak, jak má, tak aspoň to byla pro mě taková hezká zpráva 🙂

muddledgirl
22. kvě 2014

@verkuska http://www.babyweb.cz/co-je-cervix-skore....jsi také druhorodička...jedna holčina z červencovek má i 4...1cm máš čípek? Jestli ano..tak holčina s jedním cm leží v nemocnici teda..

verkuska
autor
22. kvě 2014

@muddledgirl čípek mám v normě, ale otevřená jsem už na 1cm... tzn. že buď můžu rodit dnes, zítra, za týden....měsíc nebo to vydrží až do termínu.... ono záleží, jestli se to stopne to otevírání nebo nee... hlavička se prostě dere těma stahama už ven a když se otevírám už tak brzy, tak to prostě není dobré...s doktorem jsem domluvená tak, že kdyby cokoli se zhoršilo, okamžitě do porodnice, a teď už týdenní kontroly, takže i kdyby bylo vše ok a za týden bych byla pootevřená zase o něco více, tak stejně do té porodnice na udržování budu muset... zatím jsme to nechali takto.

muddledgirl
22. kvě 2014

@verkuska když jsi otevřená na jeden cm..tak už je i kratší čípek nebo nee? Tomu teda nerozumim... 😲 😀 Tak moc přeju ať se víc neotvíráš 😉 😉 😉

verkuska
autor
25. kvě 2014

tak holky svatba proběhla i s hostinou, jsem tančila, doonce poprvé v těhotenství i pila alkohol 🙂 strašné se mnou, ale je mi výborně, nic mě nebolí, nepíchá 🙂 a co ty @lucikk1 jakpak se máš?? Co testík??

lucikk1
25. kvě 2014

@verkuska ty joooo zavidim. Dobre ze to vsechno klaplo. Posli nejake foto ve svatebnim. Test jsem si delala 8 den, negativmi a od te doby uz ne. Dnes trochu spinim ale zatim uplne minimalne a prijde mi ze to ustava. Tak stale doufam. Test si udelam asi az ve stredu pred navstevou car. Snad se do te doby ms nerozjede.

verkuska
autor
26. kvě 2014

@lucikk1 takže na krev jdeš ve středu?? No to nic neznamená, že negativní a špinit můžeš, protože se prokrvuje sliznice, takže taky to nic neznamená, pokud to není jasně červená krev, tak je to ok 🙂...držím palečky. Fotečky dám nějaké, až budu mít 🙂

lucikk1
26. kvě 2014

@verkuska na krev jdu ve stredu a asi se zacnu modlit 😉

verkuska
autor
26. kvě 2014

@lucikk1 zatím vše ok, co špinění??

suzik161
26. kvě 2014

@lucikk1 Držím ti palce!!!

lucikk1
26. kvě 2014

@suzik161
@verkuska porad spinim.uz trochu vice ale neni to ms klasicka ms.takze trochu jeste doufam ale pomalu se smiruji s negativnim vysledkem

verkuska
autor
26. kvě 2014

@lucikk1 kurnik, není možné, že by se ani tobě nezadařilo.... to určitě bude jen moc prokrvené a mimi už tam hezky roste... být tebou, tak ležím s nohama nahoře, pokud špiníš... jen záchod a zpět.

verkuska
autor
28. kvě 2014

@lucikk1 tak coooooooooooooooooo, jakpak to dopadlo Luci??

lucikk1
28. kvě 2014

@verkuska @suzik161
bohužel to nedopadlo, budu čekat na ms a pak jdu na ket. Jsem zklamaná, ale nedá se nic dělat.

verkuska
autor
29. kvě 2014

@lucikk1 to mi je moc líto, že se to nedaří, já byla myslím 6x a až po sedmé úspěch.... je to velké zklamání, ale člověk musí věři, že jednoho dne se to povede. Kolik máš mražáčků??
@suzik161 a copak ty, kdypak jdeš zkoušet dál?? Kolik tobě jich zbylo? Zvládáš to v pohodě? Holky, musíte to stihnout než porodíme, ať máme pokračovatelky... je to k vzteku, že to je tak jak to je a o některé se stačí jen otřít a už jsou v tom, je to fakt nespravedlivé.

verkuska
autor
29. kvě 2014

děvčata, tak já včera poprvé cítila, jak miminko škytá 🙂 byl to fajn pocit 🙂 u doktora super, pořád jsem na tom naštěstí stejně, otevřená na 1 cm a čípek se nezkracuje 🙂 mám ležet s nohama nahoře, což už teď opravdu budu dodržovat... ale až zase u nás vysvitne sluníčko, tak na procházku si zajdu 🙂
@muddledgirl copak ty, jakpak se daří miminku i jeho mamince?? 🙂 ty už sis balila tašku do porodnice??

muddledgirl
29. kvě 2014

@lucikk1 to mě moc mrzí kočko...ale bojovat se musí dál...nejhorší je,že to je někdy fakt těžký a hlavně to není ani levná záležitost..moc se drž kočko..

muddledgirl
29. kvě 2014

@verkuska ahojky..jeje to víš,že mám sbalenou tašku do porodnice..nikdy nevíš...a já sama byla na 28tt, i když to bylo kvůli anomálii dělohy...že mamka měla přepážku....může být vyjímečně překotný porod a copak..hi hi...Daří se nám dobře..děkuju...váha poprvé za těhu stojí..takže k snídani byly koblížky hi hi...teď musím poklidit a pak půjdu do Lidlu pro ovoce a zeleninku a vůbec nevím co budu vařit..Škytání je srandovní.. 😀 Svatba super..to je dobře..naše vdaná paní... 😉 Mocinky gratuluju..ať to vydrží do konce života...