IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska každá máme něco noo....no..já bych řekla,že mám fakt velký bříško..už čtyři lidi se ptali..jestli tam jsou dvě.. 😀 😀 😀 No..po tomto těhotenství..bych asi dvojčátka nosit nechtěla.. 😀 Kolik Ti mimísek vážil? Mně naposeld 2260g 33+6

verkuska
autor
16. čer 2014

@muddledgirl no mě váhu nechcou nikdy říct, že to je jen hrubý odhad, že prospívá dobře, je tak jak má být, dokonce o týden napřed a to mi říkaj už tak zhruba dva měsíce 🙂 takže váží tak, jak by mělo, což je teď 35+3 tt, takže by měla vážit +- 2,5 kg

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska já jsem dnes 35+4 a dvě a půl kilča má určo...páč přibírají teď cca 240g za týden...

suzik161
16. čer 2014

@verkuska máme tu děti se dvěma jménama, ale stejně se mu říká jen tím jedním. V katalogových listech má obě ale při oslovení jen jedno. Jinak mám stejný názor jako ty, celým jménem se podepisuji opravdu málo, pokud jsem někde na úřadech tak stejně píši jen Mrg. A příjmení, nikdy né jméno.

verkuska
autor
16. čer 2014

@suzik161 no přesně tak no.... sakra práce, musíme to ještě pořádně zvážit 🙂 to je snad to nejtěžší rozhodnutí v těhotenství, jaké zvolit jméno.

No a jak ty pokračuješ? Připravuješ se nějak speciálně?? Já pila hodně šťávy z čerstvé řepy na pročištění organismu, a jedla hodně ananasu a citrusů, prý to příznivě působí na sliznici a mimi se lépe uchytí 🙂 dělala jsem to teď poprvé a fakt se chytlo 🙂 ale spíš si myslím, že to byla náhoda, ale co když ne?? 😉 🙂

verkuska
autor
16. čer 2014

MALÁ MÁ TEĎ KAŽDÝ DEN, VĚTŠINOU RÁNO ŠKYTULKU 🙂 TEĎ ZASE

suzik161
16. čer 2014

@verkuska pořádně to rozmyslete, bude to mít do konce života!!! Zatím se připravuji, tak že jím vitamíny a piji červené víno. Před KETem mám v plánu nakoupit zase ananasy a kefíry, cottage sýry, jedla jsem to minule a povedlo se, tak snad to teď bude ještě lepší. Zatím čekám zase na tu mršku a nějak se jí nechce, měla přijít v sobotu a zatím nic, tak snad dorazí. Jinak budu muset v pátek na vyvolávačku. Nu uvidíme, ty to hlavně v pohodě zvládni/něte, už to bude za krátko. 😉

verkuska
autor
16. čer 2014

krev super, výrazně to kleslo, dali mi teď už tabletku antibiotikovou a do zítra pokud se nevrátí teplota, tak jdu dom, supeeeer 🙂

muddledgirl
16. čer 2014

@suzik161 tak ať mrška přijde...já jen ten Nosifol pila, kapičky Podhorné...a jinak nic..na sliznici je prý dobré červené...já ji měla dobrou i tak...´/v říjnu...ale vajíčko bylo po druhé zamražené,tak nepřežilo/ poprvé...podlé mého názoru díky Nosifolu nebo zaléčené štítné......Jinak se doporučuje dvojka vína do KETU na sliznici.. 😉

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska no super...

zazy
16. čer 2014

Ahojky děvčatamtak mám chvilku a můžu se tu zase stavit.Nejdřív jsem musela vše dočíst.Jnak já dneska monitor,malé se zatím ven nechce,od příštího týdne budu chodit do rizikové poradny a tam pak uvidíme,zda budu rodit přirozeně a nebo císařem,rozhodnou to tam.Jinak já už bych brala aby malá už šla ven,už mě všechno bolí,na nějaké procházky už to u mě není.Žáha ted taky víc pálí,ale zatím na to piju bud mléko nebo jím mandle,pomáhá to.
@verkuska moc na tebe myslím,at jste s malinkou v pořádku.Holky už to máme za pár.Za chvíli budeme mít ty naše uzlíčky v náručí
@muddledgirl ty vše v pořádku,

muddledgirl
16. čer 2014

@zazy ahoj kočko..kdypak máš termín? Asi kolem 10.7.,že? Já už bych to pomalu také brala...no včera jsem zvracela a dnes odpočívám..snědla jsem jen housku a acido s okurkou..nejdřív do sebe musím ještě to pití naládovat..moc to do mě neleze..taky mi vyskákala zas vyrážka.co jsem měla kolem 9tt...No..Verkusska si asi myslím,že to mám ze sladkého...ale to já vím,že ne...podle mě střevní chřipka....doktorkám jsem se nedovolala..tak zas zítra no...Tak se asi radši na cvičení vyprdnu,abych všechny nenakazila...

suzik161
16. čer 2014

@verkuska
@muddledgirl Holky, nevím jestli do toho Ketu jít, lepí se nám smůla na paty a nevím, zda se to prolomí. Dneska nám firma brousila podlahy na baráku. Přijel chlap a nechal si otevřené auto. Za mnou přišla kamarádka s kloučkem, tak jsme si hráli venku, mezitím než to ten chlap udělal, tak mu někdo ukradl peněženku z předního sedadla. Ten chlap tam měla přes 20.000Kč. Tak jsme volali policii. Fakt se to na nás lepí!! 😒

muddledgirl
16. čer 2014

@suzik161 kočííí to není smůla..chlap je blbej...Za to vy fakt nemůžete....ale jestli se na ten KET necítíš,tak do něj nechoď.. 😉

suzik161
16. čer 2014

@muddledgirl Já se na něj cítím, a vím že vyjde, jen nevím jestli to není nějaký znamení 😀 No uvidím, ještě musí dorazit MS 😀 Holky moc na vás myslím a držím palce u porodu!!!

muddledgirl
16. čer 2014

@suzik161 kočinko..není to znamení..chlap si jen nedával pozor..nebooooj....My na Tebe taky moc myslíme..jsem zvědavá,kdy to na nás na všechny přijde...Ale měsíc a den bych řekla,že nedám..uvidíme no.. 😀 😀 😀

suzik161
16. čer 2014

@muddledgirl bude to v pohodě a vše zvládnete v pohodě a pak mi ty vaše zlatíčka vyfoťte, ať se mohu pokochat. Stejně to uteklo jak voda. Každý den sem koukám jen na vás, jestli se něco neděje :- D

verkuska
autor
16. čer 2014

@suzik161 jeeeeeeeeejku, no to se ani nedivím, je toho taky na vás hodně.... my zapomínáme úplně na všechno celkem často.... dokonce jsem nedávno měla odemčené auto celou noc.... to se prostě stává. Smůla je to s těma penězma, teď, když potřebujete každou korunku, to by fakt naštvalo. Hlavně musíš být v klidu, pokud jsi, tak do toho jdi, pokud ne, raději počkej, ono ti to neuteče a je to lepší, než aby to kvůli nějakému debilnímu zlodějovi zase nevyšlo. Nám taky jak se daří, tak se daří. Obzvláště s tím barákem.... ach jo. Ale priorita je malé mimi a jeho zdraví, takže pokud tohle je, tak patříme pořád mezi ty nejšťastnější lidičky 🙂 no to už nevrátíte, jediné co zbývá dneska obrečet a zítra jít zase s úsměvem a optimismem dále a soustředit se na to štěstí, které vám zatím schází, a které máte na dosah ruky. Znamení v tom teda žádné nevidím, ani souvislost .... takže buď klidná, protože já taky vždycky sleduju kde co můžu, věřím na to 😀

verkuska
autor
16. čer 2014

@suzik161 ty jak to teď tak čtu, to neukradli vám, ale nějakému chlapovi, co vám dělal tu podlahu?? Jsem z toho zblblá 😀

muddledgirl
16. čer 2014

@suzik161 Ty seš hodná kočko..my budem moc myslet..ať se mimísek konečně pořádně zabydlí u maminky..nebo i dva.. 😉

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl tak jsem zvědavá na tu dnešní vizitu..... snad už pomažu 🙂 dnes 31 dní do porodu, malou velkou jsem rodila o 10 dní dříve, tak to počítám tak tři týdny ještě, i když u této možná i jen dva 🙂 no snad stihnu s autem na technickou zajet, ušít povlečení, i když to ani nemusím ještě, stejně bude spinkat v zavinovačce..... já jsem taaak ráda, že se mi tady v té nemocnici zase vrátili kotníčky 😀 jak člověk leží, tak to nepuchne 😎 😀 tak já jen co jsem vstanula, tak jsem pořád něco dělala no 😵

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska čau číčo...mně je už zaplaťpánbu mnohem líp...volala jsme na gyndu včera i k obvodní několikrát..nikdo to nikde nezvedal..mám dojem..že má gyndařka zrovna dovču..tak si nejdřív zajdu pro snídani...suchý rohlík...a půjdu se tam mrknout..a když ji mít bude..tak ještě brnknu té obvodní...já taky nemám povlečení...mám zavinovačku a tři spacáčky prozatím.....jsem dostala...

Tak pak dej vědět kočko..co a jak..ju?

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl no já ty spací pytle moc nechcu, nevím proč, ale se mi to vůbec nelíbí, raději budu pořád chodit a malou přikrývat 🙂 jeden mám taky někde, no kdo ví, třeba nakonec dávat budu... zatím neřeším. ale co je důležité JDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU DOMUUUUUUUUUUUUUU 😀 😀 😀 😀

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska tak já je dostala,takže určitě využiju...deku mám zatím jednu a prý se miminkům ani dávat nemaj...Tak papa užívej..dokud můžeš...

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl no tam to je zas prý kvůli udušení, jak by se pod to zahrabalo, ale my máme tenoučkou a prodyšnou, navíc monitor dechu, u malé velké jsem taky měla jen peřinu a nikdo se kvůli tomu nevěšel 🙂 jsem hold stará škola 🙂 co se nemá dávat určitě je polštář pod hlavičku, ničí se tím páteř 🙂 ten dávat zatím nebudu.

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska o polštářku vím..no jo no...stará škola no..co s Tebou holka.. 😀 😀 😀

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska a lehátkem se neničí? Furt spekuluju..maj hezký na MK

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl ono záleží jakým... a odkdy ho budeš používat a taky jak dlouho. Já třeba jen na chvilku, když opravdu nebudu moct využít hrací deku v kuchyni a koupelně, páč je tam málo místa na to, zřejmě budu používat až tak někdy od dvou měsíců, do té doby předpokládám bude mimi stejně pořád spinkat v postýlce 🙂 Které myslíš, pošli odkaz 🙂 jinak já bez toho lehátka bych nebyla, máme i svybracema, což je výborné na úlevu od prdíků 🙂

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska jo holka..taky záleží,jak se tam mimi bude líbit no...hrací deku mám ale zas není moc místa na zemi v obýváku..bude to sranda..asi budu muset vyhodit stůl....lehátek je tam spoustu právě....na prdíky jo? Hmmm...vidíš to...to slyším poprvé..jinak jsem volala gyndařce a ta říkala,že když se i zítra budu cítit dobře..takže můžu už na těhu cvíčo jít..že bych infekční být neměla...

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl no prej jo, že to tak nějak uvolňuje to vrnění v tom bříšku 🙂 tak to je fajn, že to není nic hrozného 🙂