IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
13. lis 2014

@suzik161 kočííí..já byla v 5+4 v nemocnici měsíc..a vše dobré.Ale musela jsem furt ležet.Opravdu se to vstřebává,když se leží.Byl 1x2 cm..když mě pustili domů byl malinkatý 0,6 cm x 0,2.To bude dobrý,hlavě věřit.Posíláme moc pusinek.

muddledgirl
13. lis 2014

My jsme nemocní oba..tak se válím...Verkusko..nějaké recepty na cukroví,kde je krém a i recept na krém? Děkuji. 😀

suzik161
13. lis 2014

@verkuska jedině náušnice, nic jiného mě nenapadá 🙂

suzik161
13. lis 2014

@muddledgirl teď musíme pokořit srdíčko 🙂 děkuji!!!

verkuska
autor
13. lis 2014

@suzik161 joooooooooo, bingo 😀 😀 už jsme vyměnili včera za nastřelovací ty od babičky... na té fotce nemají šanci vyniknout, ale naživo jsou překrásné 🙂

@muddledgirl jeee, no já vždycky dělám podle netu, nemám nikdy recepty uložené nebo napsané... teď jsem koupila časák Vánoční cukroví, jsou tam celkem fajn recepty, snad se k nějakému dostanu 🙂

suzik161
13. lis 2014

@verkuska uhádla, uhádla 🙂 🙂 to jsem ráda 🙂 jen jsem koukala na malou, jak má rezatý vlasy 🙂

verkuska
autor
13. lis 2014

@suzik161 ona je má černé, jen zepředu se jí na hlavičce loupe ta kůžička a je do takové žlutohnědé, to ten blesk zkresluje 🙂

suzik161
13. lis 2014

@verkuska aha, to ten blesk 🙂 jsem si říkala, že je to divné 🙂

muddledgirl
13. lis 2014

@suzik161 poslala jsem srdíčko,aby bylo srdíčko 😀

muddledgirl
13. lis 2014

@verkuska aha...já zas ráda dělám ozkoušené recepty..tak neva...

verkuska
autor
13. lis 2014

@muddledgirl já zase ráda experimentuju a obměňuju 🙂

suzik161
13. lis 2014

@muddledgirl moc ti děkuji!!!!!!!!!!! 😉

muddledgirl
13. lis 2014

@verkuska to já taky ráda obměňuju...ale daří se mi většinou recepty...co už má někdo vyzkoušené.

Co bys uvařila mít houby sušené, brambory, kuře, okurku,rajče,mléko,vejce,tatarku,těstoviny. Mně napadají jen těstoviny s kuřecím masem a zeleninou

zazy
13. lis 2014

Ahojky děvčata,malá to má taky vpředu na hlavičce,taky vypadá,jak kdyby byla rezavá.Jinak mi dneska byli na druhém očkování,ted trošku horečkuje prdélka moje malinkatá,plakala,až mi to rvalo srdce u té mudr.Tak zase zkouška,zda mi sem půjde ztáhnout foto.Holky přád to nejde už mě to s...eTaky jsem se s malou chtěla pochlubit jak rosteme.No nic zkusím jestli to nepůjde do fotoblogu,uvidíme

zazy
13. lis 2014

Tak fotky na fcb mi stáhnout jdou,ale prostě tady na koníkovi ne,tak už nevím

verkuska
autor
14. lis 2014

@zazy zkus napsat správkyni, co s tím může být... no z toho mám největší strach, z těch negativních účinků óčka ☹ my jdem na druhé koncem měsíce, to zas nebudu spát... mimochodem dneska v noci se mi zdálo, že malá chytla po očkování nemoc ruka, noha, pusa... 😢 normálně se mi z toho chce brečet.... brrrrrrrrrrrr noční můra otřesná.... snad to Viktorku brzy přejde a bude bez teplotek.

@muddledgirl mě nenapadá vůbec nic 😀 😀 malá se mi už docela dlouho v noci budí co dvě hodiny, no jsem z toho vyplivnutá, nehledě na to, že mě od včera bolí v krku. Zkouším prieznitzovi zábaly, snad to pomůže. Zatím se to ale nelepší a já nechciiii antibiotika 😒 a víkend přede mnou. Mě drbne, jestli se to zhorší. Já bych udělala jen to kuře s bramborem a zeleninovým salátem 😀

suzik161
14. lis 2014

@verkuska
@muddledgirl tady je slíbená fotka, snad bude příště se srdíčkem 😀

muddledgirl
14. lis 2014

@verkuska Mně se budí taky co dvě hodky na kojení...ale jsem už asi zvyklá..ani mě to nijak extra nevysává..prostě normálně..ale nachcípaný jsme oba,tak je to nic moc.Od úterka polehávám a nic nedělám.

muddledgirl
14. lis 2014

@suzik161 Jůůůůů...to víš,že bude se srdíčkem..posíláme pusinky 😀

suzik161
14. lis 2014

@muddledgirl moc děkuji!!! 😉

suzik161
17. lis 2014

@verkuska veru, máš ještě ten angelsound? Měla bych o něj zájem, chtěla bych ho dát manželovi k vánocům 🙂 ale ještě to není 100%, uvidím jak dopadnu toho 25., zda bude srdíčko!!!!

suzik161
18. lis 2014

@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, tak včera jsem trochu zakrvácela, tak jsem dneska utíkala k dr. a vše je jak má být, jen tam mám ten hematom,takže fakt klid! Ale už jsem viděla prcka a krásně mu tlouklo srdíčko 🙂 odpoledne dám foto 🙂

muddledgirl
18. lis 2014

@suzik161 super,gratulace.Jak je velký hematom kočinko? Opravdu lež,ať se vstřebá.Já mám taky angel sound.Koupila jsem ho za 600,-,byly tam už ale děsný sluchátka.Já ho použila tak 10x.

suzik161
18. lis 2014

@muddledgirl říkal, že není velký, že by se do 10-14 dnů měl vstřebat, tak snad má pravdu 🙂 to je super, dají se na to připojit jiná sluchátka? Ležím ani se nehnu, mám ascorutin a 3x1 utroš

muddledgirl
18. lis 2014

Ano..dají..v podstatě jakákoliv..já jsem nechtěla s tou pindou hádat..za 600 a úplně dojebaný..Tak bych Ti prodala za 500,- a přihodila bych Ti nějakej hadýrek na prcka neutrál kdybys chtěla. 😉

verkuska
autor
18. lis 2014

@suzik161 jj mám, jestli chceš, tak taky ti ho pošlu za 500 + 2x gely... já ho taky dostala od ježíška 🙂 měla jsem šílenou radost, když jsem si malou poslouchala, byla jsem klidnější, že tam je 🙂 super, že se mimuško drží... už se moc těším na fotečku.... 🙂 já se dneska s malou vůbec nevyspala, ale teď přes den, to spí 4 hodiny, prdula malá :D tak si tu už vánočně uklízím a jsem unavená jak nikdy, jenže přes den mi nejde spát, tak aspoň uklízím 🙂

verkuska
autor
18. lis 2014

@suzik161 budu prodávat i miniodsávačku Medela za 900,- jestli by jsi chtěla 🙂 taky mi v noci pomohla, když se mi plnili prsa. I když asi jen 4x, ale pomohlo mi to hodně, ručně bych to nedala.... taky jsem si odstříkala mléko, když jsem šla na jehlu k zubaři, ale pak jsem zjistila, že injekce malé nevadí, tak napodruhé jsem jí už dávala s cicíku 🙂

suzik161
18. lis 2014

@muddledgirl
@verkuska Slíbené foto děvčata 😀 moc nerozumím hodnotám dole. 7,5mm je délka pokud to dobře chápu a to 6w5d je, že jsem 6+5????? Děkuji za info 😀

verkuska
autor
18. lis 2014

@suzik161 jj,přesně tak, 6+5 +- 4 dny asi rozdíl 🙂 jeeeeeeeeeeeeeeeeežiiiiišíííííííínkuuuuu, také malé bobišinko 🙂 😀 ty jsi mě až rozbečela, jsem si hned vzpomněla před rokem...to byly podobné fotečky 🙂 krááásnéé mimušenko 🙂 aco rodině, pořád držíš tajemství?? 🙂 celkem ti teď závidím to ležení a odpočívání 😉

suzik161
18. lis 2014

@verkuska ahoj, nedržím, naší to na mě poznali, když chtěli pomoc a já jsem je musela odmitnout 🙂 všem v blízkosti je to divný, že mám neschopenku a nic mi není, takže to už všichni tuší. Hold tomáši neutajim, ale doufám, že už bude vše v pohodě. Vsak jsem na ty tvoje dneska koukala 🙂 když jsme jeli z utz a koukala na tu fotku, tak jsem přemýšlela jak je to neskutečné, prcek má 7,5mm a pak z něho bude třeba človíček 2m vysoký(jako můj brácha) 🙂