IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
13. lis 2013

@chrisula to fakt věřím, hlavně zachovej klid a nestresuj se, není to lehké, já sama jsem byla taky velký plašan, ale teď jsem to poprvé brala s takovým klidem a optimismem a povedlo se 🙂 vydrž ženo, to zvládneš. Jednou se ta smůla zlomit musí

chrisula
13. lis 2013

@verkuska budu bojovat,jeste jsem to nevzdala,ale tobe diky za vzpruhu... 😀

javon
13. lis 2013

ahoj holky, jdu vás pozdravit, chrisula držím pěsti, uplně vím jak se cítíš, já dnes byla taky na kontrole a nic moc, asi z 9ti folikulů má jeden 15mm, asi 3 mají 13 mm a zbytek 11mm, na odběr jsem měla jít původně zítra, ted se to posunulo možná na neděli nebo pondělí, opět mi byla zvýšená dávka gonalu,ale obávám se, že už to nedorostou,

javon
13. lis 2013

verkuska, mudleddgirl, už vás chytají nějaký těhotenský chutě, na kyselý okurky, snad jsem slyšela, že někdo snad i ochutnával hlínu apod.🙂

muddledgirl
13. lis 2013

@chrisula KOčko drž se a věř, že to bude dobré...myslíme na Tebe... 😉

muddledgirl
13. lis 2013

@javon Ahoj kočko..tak vám oboum držíme moc pěstičky, ať je vše o.k. a máte mimíska brzo v bříšku... 😉
No, já zatím jím to samé....mám chutě na sladký jako vždy...hrůza.Jsem doufala, že mě to přejde...no ale stále doufám... 😀 😀 😀 ...A okurky miluju odjakživa....sním klidně sklenici k obědu... 😀 A pomalu začínají nevolnosti....v obchodech,kde je tisíc lidí, když se vaří maso.... 😒

verkuska
autor
13. lis 2013

@javon no já když mě popadne na něco chuť, tak to musím mít v tu ránu.... no dneska, kdybych si neudělala tu hrachovou polévku, tak se asi zblázním :D jinak nějaké takové kombinace divné nemám, neměla jsem ani v prvním těhu 🙂 ale je fakt, že když mám na něco chuť, tak to zkrátka fakt musím sníst 🙂

muddledgirl
13. lis 2013

@verkuska Jo,jo, já dneska dlabala točenák s cibulí a octem, mňam....Ale ta hrachovka není špatněj nápada....jdu koukat na telku, dobrou noc holčiny moje...zase zítra.... 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl fuuuuuuj, tak těch éček bych se nedotkla :D :D je až neuvěřitelně zvláštní, že já zase mám spíše chuť na samé zdravé věci :D a piješ kafe?? Já jsem okamžitě přestala a místo toho piju Meltu nebo Caro

verkuska
autor
14. lis 2013

holky tak si přesně pamatuju, jak jsem se cítila minulý týden... jak jsem se už nemohla dočkat následujícího dne, těšila jsem se a zároveň bych tam přes samé obavy ze sklamání zase nechtěla ani jet 🙂 utíká to jako blázen.... tak jak mi ty dva týdny přišli naprosto neuvěřitelně dlouhé, tak tento je naprosto krátce báječný... těším se, až budete i vy ostatní prožívat něco podobného , jak já....

verkuska
autor
14. lis 2013

@chrisula myslím na tebe a držím pěsti zuby nehty 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

holky tak mě totálně šibe už.... jsem si vzala dva utrogestany a za chvilku další dva, protože jsem zapomněla, že už jsem ty dva vzala... pak jsem si vzpomněla, volala ihned do Gyncentra a že se nic neděje 🙂 jsem teda pako fakt už a teď zas nevím, jestli jsem si vzala mamavit :D jáí se na to ......

chrisula
14. lis 2013

@verkuska se ti nedivii,clovek je uz zblblej...doufam,ze uz to malo co tam mam dorostlo a hlavne at tam je vajicko dobreee,ve 2 tam mam byt.tak uvarim ,okoupu se a tatka me veze dnes...

chrisula
14. lis 2013

@javon no jsem taky zvedava zda mi alespon ty 2 dorostou.kolik musii merit,at to uz ukonci?

chrisula
14. lis 2013

@muddledgirl u dcerky mi take vse smrdelo,uplne vse..hahaha

verkuska
autor
14. lis 2013

@chrisula no ten mamavit jsem si asi taky vzala, jen jsem zvědavá, co ty 4 utrogestany se mnou udělají, protože jsem po dvou jak na drogách..... a co teprve jak se budu cítit po čtyřech :D určitě dorostly, musí dorůst, dávám jim to příkazem 😎 a samozřejmě, že vajuško bude to nejlepší 🙂

chrisula
14. lis 2013

@verkuska zavadej je,pri polykani je clovek omamenyy 🙂

chrisula
14. lis 2013

@verkuska
@muddledgirl
@javon holky večer vam dam vědět jak to dopadlo.musim uz jit varit,at to vse stihnu...ahojte 🙂

verkuska
autor
14. lis 2013

@chrisula já vím, jsem to zkoušela minule, jenže mě tak šíleně vadí, když to pak ze mě teče, že raději budu taková malátná 🙂 má to výhody, krásně si pospím i v poledne 🙂

chrisula
14. lis 2013

@javon snad nam to doroste...a budou v nich vajica 😒

chrisula
14. lis 2013

@verkuska to joo,budes hajat jako baryn 😀 tak ahoooj večer ,uz se zase bojiim.papapa

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska KO
Kočí, já takový věci jím jednou za měsíc.......jako párky, paštiky, tučný salámy....e jsou skoro všude.....piju obilný kafe a caro,ale káva to teda není...ale každý tvrdí něco jiného...někdo, že 2 kávy vůbec nevadí....težko říct..... 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@chrisula Kočko myslím na Tebe....no já bych si dala maso...ale představim si přípravu...to nééé, to nedám...tak asi vezmu milého o víkendu na oběd... 😉

muddledgirl
14. lis 2013

@javon ,
@chrisula Držte se kočky a odpoledne dejte zprávy....moc na vás myslím, fakt moc...... 😉

verkuska
autor
14. lis 2013

@chrisula neboj, bude to určo ok, papa

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl javon jede až v neděli nebo pondělí 🙂 no já dneska budu mít květáček... zase včera závratná chuť... včera mi ho moje zlatičko obalil, já už si ho jen osmahnu na pánvi.... to bych měla zmáknout :D i když jsem včera cítěla ten smrad, když se vařil, tak mě až horko oblévalo :D :D

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska Aha.,,,tak to jo,,,,já budu dělat rizoto a uzenou polívku/snad to ve zdraví přežiju.... 😖 /.Ten můj měl předevčírem v noci zimnici, tak jsme každej v jiným pokoji a on se cpe paralenem na noc...ale prý mu je dnes už líp.......Co časopi Maminka, dobrý? Já jsem si před pár týdny koupila Knihu knih o mateřství od Dr Anne Deansová....něco malinko jsem přečetla a zdá se mi být docela fajn a za tu cenu....Ze 699,- na 99,-, no nekup to..... 😀

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl tak to je luxus cena....já budu mít knihy od partnerovy sestry, má teď ročního raráška 🙂 měli by mi to dovést dneska, tak snad nezapomenou 🙂 no dcerka má už třetí týden rýmu šílenou, ale já zatím v pohodě, přičítám to těm vitamínům, které beru. Ta Maminka mě eda vůbec nebaví, ale proletěla jsem to jen zběžně..... a kde jsi na to natrefila, se máš 🙂 já chci taky :D ty bláho, tak o tom rizotu jsi neměla mluvit.....tak to bude muset být zítra :D

muddledgirl
14. lis 2013

@verkuska 😉 ahojky...viď...Ty jsi odněkud z Ostravy?Ta knížka je z Hradce Králové z levných knížek u nádraží... 😉 Já jsem na ni měla dlouho zálusk.....Já ale dělám obyč rizotko...jen cibulku a zeleninku....Já se bojím teď maso vařit... 😀

verkuska
autor
14. lis 2013

@muddledgirl proč, nedělá ti dobře jeho vůně?? 🙂 já se vrátila z dvou hodinové procházky a ptala jsem se na tu knížku i v knihkupectví a už nejde ani objednat, jedině že bych si ji z internetu objednala.... já jsem z Třince 🙂 tak já jsem květák úspěšně dosmažila, teď se mi akorát dělá špatně z toho oleje, jak se tu line bytem..... tfuuuuuj :D