IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
3. lis 2013

@pipinka Ahoj, mohu se zeptat jaké to je v Jihlavě? Já jsem dostala v pátek doporučení a v pondělí tam budu volat abych nás objednala. Prosím tě jak probíhá první schůzka? Děkuji moc

verkuska
autor
3. lis 2013

@stazina1 no já pořád nevím, co to ta prodloužená kultivace je :D

verkuska
autor
3. lis 2013

@stazina1 už jsem si o tom přečetla, no minulý rok jsem měla 2 IVF a 6 KET po prodloužené kultivaci a nic z toho, tak teď jsme zkusili hned po dvou dnech od odebrání vajíček, protože před 11 letech při prvním IVF mi zavedli po třídenní kultivaci a je z toho moje krásná holčička 🙂 tak se uvidí, možná těm mojim je zkrátka lépe ve mě než v mističce 🙂 věřím tomu, že tam to mimísko je

chrisula
3. lis 2013

tak dnes jsem zacala stimulovat...konečně🙂

verkuska
autor
3. lis 2013

@chrisula držím palečky, ať vajíčka pěkně rostou 🙂

lenikka
3. lis 2013

@chrisula držím palce. 🙂
Já už jsem doma s transferu, už mám embryjko v bříšku, teď už jen čekat, jestli se mu tam bude líbit.

muddledgirl
3. lis 2013

Ahojky, tak nám všem držím pěstičky... 😉

suzik161
3. lis 2013

@chrisula
@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, tak vám všem držím palce, i u nohou 😀

Měla bych jednu otázku, možná bude znít hloupě, ale zeptat se musím...když půjdeme na první konzultaci do Sanusu, musíme tam, být oba? Manžel jezdí na montáže a teď mají v práci moc práce a neví zda dostane dovolenou. Propustku si brát nechce, protože by všichni veděli, kde jsme byli a to on nechce. Budou tam po nás chtít nějaké rodinné anamnézy?
Děkuji moc

muddledgirl
3. lis 2013

@suzik161 Ahojky, já už ani nevím,jestli jsem tam byla sama nebo ne...Myslím, že hned poprvé mě doktor udělal ultrazvuk......Věděla jsem, že mám PCOs,takže žádné překvapení......A možná i ten den přítel dal spermio....Ale nejsem si na stopro jistá......Brnkni si tam..a zeptej se,ale myslím, že partnera chtějí... 😉 A to,jestli se to někdo dozví bych tak moc neřešila.....U nás to jinak nešlo...než to řict v práci....nedá se občas nic dělat.....A jestli s tím má někdo problém, tak je to jeho problém...Lidí, kterým nejde miminko je milion.... 😉

verkuska
autor
3. lis 2013

@lenikka kdy jedeš na krev?? A jak se cítíš??

suzik161
3. lis 2013

@muddledgirl tak tuo jsme na tom podobně,já mám taky PCO a ještě problémy se štítnou žlázou,tak uvidíme.Manžel má již po spermio.Já to taky neřeším,takových lidí je,co potřebují pomoc.Dohodli jsme se že pro to uděláme cokoli a on mi teď řekne,že to jsou zase problémy. Já vím 100%,že je chyba ve mně. neví co si o tom myslet,že najednou změnil a vidí v tom takový problém ☹

verkuska
autor
3. lis 2013

@suzik161 no já jela sama, protože my už měli spermiogram atd. udělaný minulý rok, takže jsem jela jen na kolzutaci, což u toho partner být nemusel, akorát jel se mnou na odběr vajíček, protože musel dát spermíky (bez něho by to jaksi nešlo) :D no a pak jel akorát se mnou na ET jen jako morální podpora, jinak by taky nemusel.....

suzik161
3. lis 2013

@verkuska děkuji za odpověď,hned zítra ráno tam zavolám a zeptám se,spermio máme hotové a krev má manžel v pořádku je dárce krve,4x ročně. Tak jsem zvědavá,jak tohle dopadne.a povedlo se vá poté ?8

verkuska
autor
3. lis 2013

@suzik161 no teď právě čekáme, v pátek jedu na krev 🙂 jinak sranda, ten můj taky daruje krev, i plazmu 🙂

muddledgirl
3. lis 2013

@suzik161 Tak to buď ráda, že víš, že štítnou máš, já to zjistila až po třech transferech.....Mám autoimunitní zánět, beru zatím letrox 50 denně....No, počkej.....štítnou léčíš předpokládám.....a pcos samo o sobě 😉 není tak úplně průšvih....Spermio má tedy o.k. na přirozený početí?

suzik161
3. lis 2013

@verkuska a musel tím pádem na krev do centra?

suzik161
3. lis 2013

@muddledgirl mám ji již 6let,je léčena,mám chronický zánět,hypofunkci. Spermio je v rámci možností,říkali nám že se otěhotnět dá.Uvidím co mi řeknou v centru.

javon
3. lis 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? zítra začínám stimulovat, chodím do Sanusu v Pardubicích. po 5ti letech snažení a 8mi IUI jsme se rozhodli jít do IVF. jsem na to zvědavá a hrozně se bojím tý narkozy☹

muddledgirl
3. lis 2013

@suzik161 Kočko, já si jeden vaječník vyléčila Nosifolem za tři měsíce, přísahám....A poprvé po dvou a půl letech skoro jsem měla ukázkovou sliznici /beru ale i pravidělně utrogestan.../ Měla jsi clostiblegyt 3x denně někdy?

verkuska
autor
3. lis 2013

@suzik161 jj, brali mu krev v centru v den odběru vajíček 🙂

verkuska
autor
3. lis 2013

@javon narkozy se vůbec neboj, je to pohoda, zákrok netrvá ani 15 minut... většinou je to těch 10 min. pak si poležíš chvilku a jedeš domů 🙂

muddledgirl
3. lis 2013

@javon Ahojky,chápu,ale nic to není.....Je to kraťoučký, většinou to každý zvládne v pohodě.....Bolí podbřišek a někdy vaječníky,ale já jsem cíťa a taky jsem to zvládla, holt jsem pak ležela a před spaním si vždy po OPU vzala brufen,,,Měla jsem kapačky i vyšší tlak,ale jinak špatně mi nebylo....neboj se fakt.... 😉

muddledgirl
3. lis 2013

@suzik161 Já mám sníženou....Takže štítná je v podstatě o.k. a pokud má přítel spermio o.k., dají Ti clostillbegyt a buďto se budete snažit doma nebo inseminace...zatím vůbec neuvažoj o IVF....a mysli pozitivně..... 😉

javon
3. lis 2013

@verkuska děkuji za uklidnění🙂, jinak jak píše muddledgirl, tak musím taky potvrdit ten nosifol, měla jsem nepravidelný cyklus, dost anovulační, nosifol piju od červa a ejhle poslední 3 cykly funguje vše jak má a bez hormonů🙂, mohu ho jen doporučit

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Ahojky, jo jo,já taky čekám...kdy jdeš na krev? Jako já, 8.11? No, hele já ležela 3x skoro furt a bylo to k ničemu...teď jsem ležela dva tři dny......a jinak funguju normálně, nic netahám ani nežehlim....Tak držím pěstičky... 😉

javon
3. lis 2013

@muddledgirl @verkuska..holky já vám držím palce i na nahou🙂

verkuska
autor
3. lis 2013

@muddledgirl já to samé 🙂 minule při ET a KET jsem vždy proležela a nic, teď po třech dnech ležení taky trajdám na procházky.... tak se uvidí, na krev jedu 8.11.

verkuska
autor
3. lis 2013

@muddledgirl jo tak to je sranda, že jedeme ve stejný den a kde že to jezdíš, ještě se nakonec potkáme :D

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Myslim, že je to lepší ležet fakt tak dva tři dny, no uvidíme 8.11., jsem zvědavá jak dopadnem,ale už se nám to krátí, viď? Já jezdím do Sanusu HK
😉

verkuska
autor
3. lis 2013

@muddledgirl tak to se nepotkáme 🙂 já do Gyncentra Ostrava no to klapne zkrátka..... musí se zadařit, smůly už bylo dost 🙂