IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
17. lis 2013

@chrisula jj, je to těžký....opatruj se kočko naše.... 😉

chrisula
17. lis 2013

ahooooooooooooooojteeeeeeeeeeeee kočky 🙂

anzet
17. lis 2013

@chrisula Měj se.

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula měj se, ahooooj

dorra
17. lis 2013

@chrisula Tak to je na pikaču, fakt blbé.
Dneska. Ale zase na druhou stranu ze své zkušenosti vím, že medicína je úžasná a zítra něco nemožného vymyslí a stane se zázrak. Možná to nebude zítra, ale pozítří nebo za pět let. Možná zkusíš ještě jiné CAR.
Drž se, ahoj.

chrisula
17. lis 2013

@dorra dik za podporu...ahoooj

suzik161
17. lis 2013

@chrisula To je mi líto, ale jak říkám dorra, nepovedlo se to teď třeba se to ještě někdy povede! ☹

verkuska
autor
17. lis 2013

holky tak jsem to nevydržela a zavolala lékaři z CAR ( je tam stále někdo na telefonu, pro všechny případy) no a uklidnil mě naprosto, že ta děloha je ještě velká, a plod ji nezaplňuje celou, tudíž se může stát, že z některé části to špinění pak jde, že se to čistí či co....no a že to nemá na plod vůbec žádný vliv... ať jsem v klidu, beru léky jak mám, že není zapotřebí vyhledat lékaře, že zítra mám v klidu dojet a uvidí se 🙂 takže já jsem v klidu, protože to bylo jen ráno, od té doby nic.... a cítím, že tam ten bobek bojuje, jak jen to jde a jak to jen umí. Uffff se nemůžu dočkat zítřka, ale ten pocit, že bych mohla o miminko přijít je fakt hnusný bleeeeeeeeeee, zakazuju si od teď na takové věci myslet. Nám se přece narodí krásná a úžasná holčička ( podle mužíčka chlapeček ), takže není důvod se bát 😉

chrisula
17. lis 2013

@verkuska to ti veriim,ze mas nerviiky...uz at je zitrek...v kolik tam jdes,dej pak vedet...drziim ti moc palecky

chrisula
17. lis 2013

@suzik161 s mojim hormonalnim profilem 20 asi tezko prej... ☹

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula mám tam být v 7:50... určo napíšu

chrisula
17. lis 2013

@verkuska budu na tebe myslet 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Všechny se bojíme....ale nic se nemá přehánět... 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@christula

Dora to napsala moc hezky.......

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula díky 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Tak zítra držíme pěstičky kočko... 😉

suzik161
17. lis 2013

Ahoj holky, mám takovou malou depku najednou a nevím co mám manželovi říct a uklidnit ho nějak, když si nejsem jistá sama. Vím, že bych si měla být jistá,ale poslední dobou nám štěstí moc nepřeje, tak nevím.
V poslední době se v našem okolí objevilo hodně těhotných párů a já na manželovi vidím, že ho to mrzí, že nám se to vede. Mě to mrzí moc, ale říkám si, že se to při IVF povede, ale nevím, jak povzbudit manžela, když si nejsem 100% jistá sama. Mám pocit, že jsem na nic, když mu nejsem schopná dát potomka. Co mám dělta, nebo jak ho povzbudit? Moc děkuji, že mohu s vámi takto komunikovat a povídat si, pomáhá mi to!!! ☹

zluva
17. lis 2013

@suzik161 ahoj, je to tezky pro vssechny... Jak dlouho jsi od et? Tech 14 dni po ET se proste neda nic delat jen cekat a jistoty nejsou. Snad jen obtnit se optimismem a doufat. Kazda sihledame priznaky symptomy a cokoli co neni normalni muze byt tehu, ale stejne tak to muzou zpusobovat ta kvanta hormonu, kterymi se ladujeme.... Vydrzte. Rikejte si, ze kdyz jste dosli az sem, tak tech par dni uz to 😉 date. A jistota? Snad jen sva vlastni vira.

zluva
17. lis 2013

@suzik161 Mozna by ho mohlo i uklidnit, ze v tom nejste sami. Je nas fakt hodne! Drzi 🙂 m pesti at to klapne

suzik161
17. lis 2013

@zluva Děkuji moc, my jsme zatím jen na začátku, teď mě čeká hormonální profil a UTZ a pak se uvidí co dál, takže fakt začátek. Ale štve mě to, nevím co dělat, bych se dala i na modlení, kdyby mi to nějak pomohlo....Zkusím věřit v sebe samu a budu se již nějak šetřit. Děkuji

dorra
17. lis 2013

@verkuska ať je zítřek vítězný! Vždycky, když mě nějaký běs přepadne, volám, píšu do CAR. Je to jejich práce - nás přibrzdit a uklidnit. Patří to k celému léčebnému cyklu a jsou na to zvyklí, takže každá prostrašená minuta je zbytečná a je třeba je minimalizovat.
Taky mám zítra v Tvoji dobu něco moc důležitého u doktorů. Ale s dcerou a je to pro mě horší, než můj stav momentálně. S hormonama jsem jak na tobogánu, chvílu řeším sebe, pak dlouho maličkou a to si vždycky říkám, že moje čekání na výsledky jsou luxusní, než čekat na ty její. Budu na Tebe myslet!

zazy
17. lis 2013

Ahojky ženy
@verkuska:neboj zítra to bude dobrý a uvidíš srdíčko.Stím špiněním si nedělej hlavu,já špiním od 10 dne po et,střídavě,pár dní jo pak klid a ted zase dva dny,dokonce jsem i jeden den zakrvácela,ale byla jsem na utz a mimi je v pořádku.Jinak holky i já mám 2 kilča nahoře,jo a dnes jsem vařila vývar polévku a málem jsem se pob....a taky mi začíná být pěkně blbě,nejhorší je to tak v 11 a pak večer.A strašně se mi chce pořádk spát ted víc,ale je to možná proto,že ted utroš polykám kvůli tomu špinění.
@chrisula:mě to tak mrzí,myslela jsem,že půjdeš v mých šlépějích,ach jo
Jinak všem ostatním držím palečky,at jim to výjde a nám těhulkám at taky je vše jak má být

stazina1
18. lis 2013

@chrisula
to ma teda fakt mrzí,škoda,že ti to nevyšlo,ale čo už život ide ďalej.Prajem krásny den a vela vela stastia každej z nás 🙂

chrisula
18. lis 2013

@zazy ahooj take jsem si myslelela,ze budu jako ty... 😒

chrisula
18. lis 2013

@verkuska drzuiim ti...

verkuska
autor
18. lis 2013

tak děvčata, srdíčko jsem neviděla, páč je prý ještě moc brzy na to... doktor se mi smál, že se vůbec nemám stresovat, že to je úplně normální to špinění, že to embryjko pořád roste a stále hlouběji se zavrtává do té sliznice. A cituji doktora "tak ukažte, copak to tu máme.... nooo vidaaa, takový býk". No jako smála jsem se tomu celou cestu, a ještě i teď, prej býk, to ještě ani on netuší, co vím já.... že to bude býčice :D :D a mám fotečku 🙂 dám na zeď 🙂

verkuska
autor
18. lis 2013

@zazy no to já jsem unavená jen odpoledne a to asi proto, že vstávám v šest, nejde déle spát :D Jinak utroš polykám od začátku 🙂 tak ty taky špiníš jo... no mě to vyděsilo jak nevím co, ale po té dnešní návštěvě lékaře jsem naprosto v klidu, když mi tam roste ten býk no :D

verkuska
autor
18. lis 2013

@suzik161 no tak to kdyby jsi mě znala, tak bys věděla, že jsem totálně nevěřící člověk, mě to prostě vadí ta víra a všechno to kolem s Bohem.... ale teď jsem se opravdu modlila, chlap se na mě koukal jak na blázna ( je taky nevěřící ) no a na oplátku jsem slíbila návštěvu kostela, kterých se vyloženě děsím.... no a tak už je domluveno, že celá naše zatím malá rodinka půjdeme na půlnoční 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@suzik161 Zkus mít také nějaké jiné zájmy, než to mimi....učit se jazyk...jít skámoškou na cvíčo, do plaváku....Vím, že nejde na to nemyslet.......Ale kočko, vždyť můžeš být za chvíli těhotná...pokud je ok. spermio,tak třeba otěhotníte po inseminaci...

muddledgirl
18. lis 2013

@zazy Ahoj kočko....je to blbý to takhle napsat,ale už jsem si říkala, že jsem nějaká divná, že už mám 2 kg nahoře...já to tedy neřeším...hlavně, že tam je mimi...jen bych se nerada dokopala ke 100... 😀 Už jsi viděla mimíska na utzv?