IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

dorra
18. lis 2013

@muddledgirl ale to víš, že crbám na papírky, nevydržela jsem to nikdy. Já jen neřeším, ésli jsu těhotná (bo jsu, dokud to doky nestopne!), ale ésli to embrio eště žije. To mě rajcuje, že se to v CAR podařilo. Ale víc = jak dlouho těhotná budu, moc neovlivním.
Co ta Verkuska, ozvala se?

ivule86
18. lis 2013

Všem vám moc děkuju za uklidnění a gratulace, já jsem hrozný negativista, tak za vším hledám potenciální problém... 😉 Taky si moc dobře uvědomuju, že to je jen první krůček a zdaleka ještě není vyháno, takže se moc neraduju. A hlavně bych ten pozitivní test co nejdřív přála i všem ostatním tady... a vlastně nejen tady...
@dorra K dnešnímu pozitivnímu výsledku moc gratuluju, má určitě vetší cenu než ten můj🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@dorra Držím pěsti....moooccc...Jj, to nikdo z nás neovlivní...bohužel..proto se bojím....a nemůžu vydržet do ultrazvuku...JJ, srdíčko ješě vidět není...je brzy...ale jinak dobrý....Je to asi dvě stranky zpět...Nemáš prosím tip na nějaké těhu oblečení...Ale něco ne tak drahého....Ne, že by penízky nebyly,ale co potom s tím...Já otěhu ve své skoro max.váze a už skoro nemám co na sebe....

dorra
18. lis 2013

@muddledgirl na oblečení moc nejsem, jsem z dědiny, takže si nabatikuju tepláky a na triko napíšu fixkou, že nejsu tlustá (mám ve fotoblogu). Šik do kurníku i na rynek.

dorra
18. lis 2013

Kurnik, kurník mi připomněl, že ho mám vybrakovat, osmažit vajca k večeři a pak už jdu spát, ani na mulisy, bulisy, manžel se vrací, nemám sílu. Tož pa zítra, držte plody, co můžete

muddledgirl
18. lis 2013

@dorra měj se hezky pa pa a tfuj tfuj pro štěstí... 😉

verkuska
autor
18. lis 2013

@ivule86 ahojky, no dneska, když jsem říkala doktorovi, že jsem měla doma test negativní a tak jsem byla v šoku, že jsem těhu 🙂 tak mi řekl, že každému říká, že ty chcankové testy dělat nemají, že buď je to pozitivní a pak, kdyžpříjdou na krevní, tak negativní a naopak, tak jak v mém případě, na "chcankovém" testu nic nebylo a jsem těhule a to jsem měla HCG 570 🙂 nicméně někomu testy nelžou... já už bych jim nevěřila vůbec nic.... ještě říkal, že to je jen 60 % správný výsledek, z krve 99,9.... no takže vydrž a uvidíš, každopádně ti moc přeju, aby čárka sílila a krevní test ti těhotenství potvdil 😉

verkuska
autor
18. lis 2013

@dorra já suprově, psla jsem viz výše, str 25 🙂 v albu mám i fotečku 🙂

verkuska
autor
19. lis 2013

@zazy zazinkio a ty jsi chodila na procházky, když jsi špinila nebo jsi jen ležela, já teda ležím, ale dneska to rysknu a jdu, to špinění je v tak malém množství, že si zatím hlavu nedělám, ale víš jak, trochu mě to stejně znejisťuje 😒 včera jsem taky jela 50 km do CAR a z5 a taky v klidečku.... tak fak nevím...

ivule86
19. lis 2013

Přeju dobré ráno🙂 Tak dneska (11. den po ET) byla na testu opět čárka, už skoro stejně silná jako ta kontrolní, tak snad se to tam uvnitř zdárně drží. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti - v pátek, tj. 14. den po ET, jdu na krev a pak následně na kontrolu do ordinace. Pokud bude krev pozitivní, budou mi dělat UTZ? Bude tam už něco vidět (budu de facto 4+2 tt)? Nebo jak to bylo u vás?

javon
19. lis 2013

ahoj holky, nestíhá vás dočítat, chodím ještě do práce a večer mám pak fofr, tak já už mám taky po odběru, odsáli mi jen 6 folikulů,ale řed chvílí jsem si volala do Sanusu a 4 vajíčka jsou oplodněný, tak doufám, že budou bojovat dál a bude vše v pořádku

javon
19. lis 2013

jo a vítám nové tváře ivule8....krásně tu všechny těhotníte, tak doufám, že vás budu brzy následovat

dorra
19. lis 2013

@ivule86 Já mám v papírech, že pokud bude crbnutí na papírek pozitivní, mám se objednat na utz za čtrnáct dní. Na krev mám přijít jen při neg. testu. Mám vyzkoušeno, že když jsem šla na utz 18.den po ET, byl tam váček a krev už bylo zbytečné brát. Začaly stresy kolem nesnesitelného čekání na ♥.

fachy
19. lis 2013

Ahoj holky, já ještě nevím, kdy přesně nás to čeká, ale potřebovala bych od Vás zkušenějších radu. Budu se objednávat do CARu, ale nevím, který vybrat. Jsme z Mělníka, takže asi nějaký v Praze. Přemýšlela jsem o Apolináři, Motole a nebo Gennetu. Ale ráda budu i za jiné návrhy. Nevíte, kde mají největší úspěšnost? Moc Vám děkuji a přeji, aby se Vám všem povedlo hned napoprvé 🙂

dorra
19. lis 2013

@fachy Ahoj, myslím, že tady každá fandíme tomu svému CAR, že je nejlepší na celém světě, jinak bychom si je nevybraly. Nedávno tu byla upoutávka na novou diskusi ohledně porovnání. Tak zkus pohledat. Přeju Ti hodně štěstí, ať brzo chováš ♥.

ivule86
19. lis 2013

@javon Děkuju za přivítání a držím palce, aby mrňouskové vydrželi a některý z nich se u Tebe usadil na dalších 9 měsíců🙂 4 není špatný počet.
@dorra Takže je možné, že i 14 dní po ET by už mohl být vidět váček? Já jsem hlavně zvědavá, kolik jich tam bude🙂 Jinak je mi jasné, že i přes pozitivní krev ten optimismus není zcela na místě, čekat na to, jestli se roztluče srdíčko, to budou teprve muka.

dorra
19. lis 2013

@ivule86 Myslím, že ne, ale třeba Ti odpoví jiné holky. Já mám s tímto blbé zkušenosti, proto chci na utz raději později než častěji.

ivule86
19. lis 2013

@dorra Tak se nechám překvapit, jak to dopadne, já jsem objednaná na krev a za hodinu pak na konzultaci, uvidíme, jak to pan doktor pojme🙂

dorra
19. lis 2013

@ivule86 drž plody, kočko! Ať je pátek vítězný!

verkuska
autor
19. lis 2013

@ivule86 mě objednaali na UZ až 10 dní po odběru krve a ještě nebylo vidět srdíčko, prý je na to příliš brzy. Na další jdu 27.11. tak se nemůžu dočkat, jak to dopadne. Jinak je super, že čárka sílí... určo tam je krásně zahnízděné embryjko 😉

verkuska
autor
19. lis 2013

@fachy myslím, že úspěšnost se neodvíjí ani tak od CARu, ale od velikánského štěstí.... mě např. v tom mém vyšlo vše napoprvé a teď po deseti letech ne a ne otěhotnět, až teď po 4 IVF zase pozitivní.... teď čekáme nedočkavě na srdíčko 🙂

verkuska
autor
19. lis 2013

@dorra dorinko jaké máš zkušenosti, že miminko bylo a pak srdíčko netlouklo?? Bojím bojím, stále špiním, ale opravdu minimálně, vlastně jsem špinila jen ráno po procházce trošinku a od té dob zase nee

verkuska
autor
19. lis 2013

@muddledgirl tak jak ženo, daří se vám?? Já ráno šla na procházku, já zkrátka nevydržela ležet a letěla jsem si aspoň koupit tento deník http://baila.net/kniha/40055616/denik-nastavaji..., který fakt doporučuju, mě se fakt moc líbí, jsou tam vtipnékomentáře a můžeš si dělat krátké zápisky právě od šestého týdne těhu 🙂 a taky jsem si koupila Tvůj fotodeníček http://knihy.heureka.cz/tvuj-fotodenicek-od-teh....... 🙂 no a kdyby náááááhodou toto tehu neklaplo, tak to vyhodím, když mě nezabilo do toho všeho vrazit už 90 000,- tak těch 700,- mě taky nezabije 🙂 No ale po té prochajdě jsem zase trošinku zašpinila, ale pak zase nic....

fachy
19. lis 2013

@verkuska tak moc držím palečky, aby to bylo vše v pořádku 🙂 a Ty jsi byla v Praze?

fachy
19. lis 2013

@dorra já už jsem na ni koukala, ale moc jsem z toho nevyčetla.

verkuska
autor
19. lis 2013

@fachy nee, já byla v Gyncentru Ostrava.... hodně lidí nadává, ale já teda osobně fakt spokojená, dokonce když mi šla inženýrka říct, že tam to miminečko je, tak šla ke mě s objetím a fakt úsměvem, mě tam objímala :D no možná to je i proto, že už mě tam dobře znají z těh nevydařených pokusů.... ale já si fakt nemám na co stěžovat a myslím, že tak to má opravdu každá z nás tak, jak psala Dorra... každý má rád to své, protože mu zkrátka opravdu věří, že zrovna tam nám pomůžou, abychom v sobě mohli nosit to nejkrásnější na světě - MIMINKO 🙂

verkuska
autor
19. lis 2013

@fachy ještě ti dám příklad, že moje sestra jezdila z Třince až do Brna, do nějakého vyhlášeného CARu nebo aspoň slyšela, že to tam je fakt super no a po třech IVF nic.... a to jí ještě chtěli oškubat o 60 000,- musela na ně z právníkem, nakonec jim to vrátili... no a pak jezdila do Olomouce, kde prý byli taky super, ale taky se nepovedlo.... no a měsíc na to, jak byla nabitá těma hormonama, tak zapadla přirozeně.... no tím chci jen říct, že když je pro někoho CAR nejlepší, tak pro jiného to může být to nejhorší středisko na světě 😉

fachy
19. lis 2013

@verkuska no, já asi zkusím toho Apolináře a pokud to nepůjde, tak budu stejně nadávat, že je to to nejhorší co jsem mohla vybrat 😀 jak se znám.

verkuska
autor
19. lis 2013

@fachy myslím, že v každém CARu udělají maximum.... vše ostatní je jen a jen na nás a hlavně na štěstíčku 🙂

zazy
19. lis 2013

Ahojky,tak já byla dneska na kontrole srdíčko nám bije jako zvon.@verkusko já chodím normálně na procházky,i já nejsem ten tip,co by vysedával doma u televize.Špiním tak průběžně,a mimi je v pořádku,holt nějaké cévky.Nemám teda se tahat sničím těžkým,akorát malá občas chce vzít do náruče,tak ji vysvětluju,že nemůžu.Ale jinak dělám vše normálně