IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
27. lis 2013

@anzet jo taaak, no tak o tom taky nepochybuju, jsou na 100% silní 🙂 budou se určo držet jako klíšťátka 🙂 chtěla jsem nejprve napsat zuby nehty, ale oni ještě žádné nemají 😀 neboj, bude to v pořádku

verkuska
autor
27. lis 2013

@muddledgirl zdravím, tak jak holka, jak je?? Mě dnes doktor určil, že mám 6 TT, což sedí... mám 6 + 5...

zazy
27. lis 2013

Ahojky ženy moje,tak já se dneska taky byla rozloučit ve svém caru,byla jsem na poslední kontrole,prdolka je v pořádku,jsem 7+3 a paní doktroka říkala,že předpokl.termín porodu 9.7.Jinak mi říkala k tomu špinění,že se nemám znepokojovat,že špiní skoro každá její druhá těhule,že to z největší pravděpodobnosti dělá placenta.Já zdárně špiním dál,nejvíc ráno,když jdu na záchod,ale není nic hrozného,ale i tak mě to štve.Všechny prášky včetně náplastí musím brát až do konce 12 týdne,což mi vypočítala na 25.12,už se těším,protože tím,že ten utrogestan polykám kvůli tomu špinění,tak se mi pořád chce spát a vždy tak za 2 hodky potom co si ho vezmu,mám na půl hodky pocit,jak kdybych si na něčem frčela 🙂 🙂
@ivule,přeju ti at srdíčko vidíš,ikdyž mě šlo vidět docela brzo,uvidíš 😉

verkuska
autor
28. lis 2013

dobré ráníčko těhulky a zatím čekající .... tak jsem holky přidala do alba další fotečky z UZ 🙂 jakpak se dnes daří. Co ty @muddledgirl, jak si na tom?? Pořád jen špiníš?? Zítra už máš UZ jupíííí, i já jsem napnutá jak struna, moc držím palečky...

ivule86
28. lis 2013

Taky přeju všem dobré ráno, tak hlásím, že bacilu se u mě zalíbilo a já nakonec skončila na Paralenu, není to nic hrozného, jen nachlazení, ale radši jsem tu pilulku ráno spolkla, než aby se to rozjelo pořádně.
@verkuska Závidím🙂
@zazy Děkuju, uvidíme, dám pak vědět🙂
@muddledgirl Tak jak dneska?

muddledgirl
28. lis 2013

@verkuska Ahojky, mám se dobře,zítra ultrazvuk, tak uvidíme copak bude....To je zvláštní...já jsem podle doktorů tady 7+4..Tak třeba mi to teď upraví...kdoví....

muddledgirl
28. lis 2013

@ivule86 Ahoj kočko..zatím o.k.,tak snad brzy domů...zatím řikali, že uvidí po ultrazvuku.... 😉

verkuska
autor
28. lis 2013

@ivule86 nezaviď, však za chvilku na tom budeš stejně 🙂

verkuska
autor
28. lis 2013

@muddledgirl máš asi krásné velké miminko 🙂 ptala jsem se na to sestřičky, říkala, že se to bere i nějak podle rozměrů 🙂 ptala ses i ty, jak jsme se bavili o tom??

muddledgirl
28. lis 2013

@verkuska ne neptala, zeptám se snad zítra na ultrazvuku....Takže seš kolik dneska? 😉

suzik161
28. lis 2013

Ahoj, tak už je to tady, zítra si jedu pro ortel, doufám, že to dopadne dobře. ☹

verkuska
autor
28. lis 2013

@muddledgirl dneska to je přesně 6+6 🙂

verkuska
autor
28. lis 2013

@suzik161 dopadne to na jedničku, držím palečky 🙂

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl zlato ttak cooooooooooooooo????????????????? Máš už po UZ?? Jak to dopadlo, je vše v pořádku??

verkuska
autor
29. lis 2013

@suzik161 suziku a jak ty, jakpak jsi dopadla?? Dopadlo to dobře?? 🙂

muddledgirl
29. lis 2013

@verkuska Ahoj zlato...nevvíím...stále čekám na ultrazvuk...ch jo..pak dám vědět... 😉

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl ok, já se už nemůžu dočkat 🙂

muddledgirl
29. lis 2013

@verkuska já taky, je to děs... 😉

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl já taky pořád špiním, tak se nemůžu dočkat na pondělí, jdu už ke svému gynekologovi na ultrazvuk, tak jsem zvědavá 🙂

muddledgirl
29. lis 2013

@verkuska lepší poléhavat i při špinění...nechci strašit ale....mimísek v pořádku...7+5 tento doktor říkal, že to počítá od ms stejně...asi 7 mm nevim,jestli jsem správně slyšela...tak budu hajat,mám hematom... 😒 Za týden znovu ultrazvuk..

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl tak to je super 🙂 no já polehávám, akurát to cukroví peču 🙂 jinak se pořád válím v posteli 🙂

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl a kdy si měla poslední MS?? Mě začla 11.10.

zazy
29. lis 2013

Ahojky tak to jsem s muddlegirl stejně,já jsem dneska také 7+5.I já stále špiním,ale teda rozhodně nepolehávám,mě to prostě nejde,chodím na procházky,na návštěvy.Dokrotka říkala,že se nemám namáhat,tahat nic těžkého,ale můžu to co normálně.Asi co doktor,to názor.Ono je taky rozdíl špinění a krvácení asi.To jsem měla u Verunky,ale až v pátém měsíci hematom a to jsem také musela odpočívat.

suzik161
29. lis 2013

@verkuska Ahoooooooooooooooooooj holky, tak jsem dnes v CARu vypadala jak trubka 😀 Tento měsíc mi poprvé za rok dozrál jeden folikul, má krásných 20mm, takže v pondělí jdeme s manželem zkusit IUI. Vychrlil to na mě až jsem se zakoktala a rozbrečela 🙂 Jsem moc ráda, vím že to není výhra, ale je to plus!!!

muddledgirl
29. lis 2013

@suzik161 držím pěstičky..

muddledgirl
29. lis 2013

@verkuska Ms 10.10...jdu hajat kvůli hematomu .. 😉

verkuska
autor
29. lis 2013

@zazy @muddledgirl mě taky říkal primář, že mám dělat naprosto vše, kromě tahání věcí nad 2 kg, a nějakých šílených úklidů... ale jinak i uklízet a vařit pomalinku v pohodě. Samozřejmě, že nic z toho nedělám, ale pohybuju se normálně a taky peču cukroví, zkrátka vše, na co mám náladu a chuť. Že kdybych měla potratit, tak potratím, i když budu ležet 🙂 a že klidový režim znamená nehrát volejbal a podobně 😀

verkuska
autor
29. lis 2013

@suzik161 super začátek 😉

verkuska
autor
29. lis 2013

@muddledgirl tak to je divné, protože mě podle menzes vychází o týden a den méně :D a menzes máme od sebe jen den... nechápu 😎

muddledgirl
29. lis 2013

@verkuska já vím........jdu hajat,měj se hezky... 😉